2020 Tokyo Atletizm İletişim Alanı

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Michelangelo
    Fransa Ligi
    • 04 Sep 2009
    • 12494

2020 Tokyo Atletizm İletişim Alanı

• dysjav
    • 23 Jan 2012
    • 5392

2012 londra'da bir çok başlığı ben açmıştım, duygulandım görünce

favoriler fazla şaşırtmaz bu olimpiyat. herkese bol şans.

Yorum

• eight
      • 22 Dec 2011
      • 919

Atletizmin birden fazla alanında (örneğin 100 metre koşu + güllü atma + 200 metre engelli gibi) şampiyonluk bahsi kombine ettiren bir altyapı var mı?

Yorum

• Ilovethisgame
        • 28 Aug 2020
        • 676
        • Poker basketbol

bence seyircisiz olması çok etkileyecek sporcuları , ben birçok favorinin başarısız olacagını düşünüyorum yani çok süpriz çıkar

Yorum

• Bayfetuncay
          • 31 Dec 2020
          • 39

Pelps bu sene var mı acaba dünya rekortmeni

Yorum

• Deeprise
            • 13 Feb 2021
            • 927

2020 Tokyo da atletizm başladı ve Türk sporcular sahne almaya başladı ilk iyi haber sırıkla atlamadan geldi

Ersu Şaşma 5.65 lik atlayışıyla finale kalmayı başardı.

Yorum

• Deeprise
              • 13 Feb 2021
              • 927

İlk olarak Deeprise tarafından gönderildi
              2020 Tokyo da atletizm başladı ve Türk sporcular sahne almaya başladı ilk iyi haber sırıkla atlamadan geldi

Bugun saat 13.45 de Türk atletler harvey ve barnes yarışacak

Bu galeriyi görüntüleme izniniz yok.
              Bu galeride 1 fotoğraf var.

Yorum

• Deeprise
                • 13 Feb 2021
                • 927

Emre Zafer Barnes 100 metrede kendi eleme serisinde 7. Olarak elendi.

Bence devşirmek yerine Türk bir sporcu ile katılsak o da bu sonucu alırdı.

Yorum

• qara
                  • 25 Oct 2016
                  • 5606

İlk olarak Deeprise tarafından gönderildi
                  Emre Zafer Barnes 100 metrede kendi eleme serisinde 7. Olarak elendi.

Bence devşirmek yerine Türk bir sporcu ile katılsak o da bu sonucu alırdı.
                  Devsirmeyi ovmek veya yermek icin yazmiyorum normal devsirme olmayan atlet olimpiyat goremezdi zaten birak 7incilgi. Ulke rekorlarini genc yaslarda kiran cocuklar var kardesimin tanidigi alayinin atasi kenya vsden geliyor. Oz turk degiller devsirmede degiller ama hangi yarisa koysan hemen siritiyorlar. Ozetle yatkin degiliz bu spora calisarak olacak is degil zira bizim devsirmenin oldugi yarista tek siyahi olmayan japondu o da beyaz degil yani. ( ha bi siyahi olmayan sporcu daha olabilir tam emin degilim ama bu spor biz dahil beyazlarin yapabilecegi seyler degil)

Yorum

• Deeprise
                    • 13 Feb 2021
                    • 927

İlk olarak qara tarafından gönderildi

Devsirmeyi ovmek veya yermek icin yazmiyorum normal devsirme olmayan atlet olimpiyat goremezdi zaten birak 7incilgi. Ulke rekorlarini genc yaslarda kiran cocuklar var kardesimin tanidigi alayinin atasi kenya vsden geliyor. Oz turk degiller devsirmede degiller ama hangi yarisa koysan hemen siritiyorlar. Ozetle yatkin degiliz bu spora calisarak olacak is degil zira bizim devsirmenin oldugi yarista tek siyahi olmayan japondu o da beyaz degil yani. ( ha bi siyahi olmayan sporcu daha olabilir tam emin degilim ama bu spor biz dahil beyazlarin yapabilecegi seyler degil)
                    Azerbaycanlı ama bizim adımıza oynayan guliyev vardı bi ara o yapıyodu biraz bu sporu dunya sampiyonlugu vardı 200de . Ama haklısın siyahilerde dogustan gelen atletzime yatkınlık var adamlar bunun icin yaratılmış

Yorum

• Deeprise
                      • 13 Feb 2021
                      • 927

Bugun 2 sporcumuz elemelerde sahne alacak

400m engelli atletimiz Yasmani Capello saat 15.00de yarışacak.
                      Çekiç atmada ise Tuğçe Şahutoğlu 03.10 da boy gösterecek

Yorum

• Deeprise
                        • 13 Feb 2021
                        • 927

İtalyan atlet Lamont Marcell Jacobs, erkekler 100 metre finalinde 9.80'lik derecesiyle Olimpiyat şampiyonu oldu.

Yorum

Çalışıyor...