2020 Tokyo Voleybol İletişim Alanı

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Michelangelo
    Fransa Ligi
    • 04 Sep 2009
    • 12494

2020 Tokyo Voleybol İletişim Alanı

• Pr3on
    • 08 Feb 2020
    • 1072
    • Futbol - Sinema - Gezi
    • Profesör

"A Milli Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar ve 6 sporcunun koronavirüs testi pozitif çıktı. Eda Erdem Dündar ve 6 arkadaşı, koronavirüs ile ilgili 'soft' karantinada olduğu için 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda açılış törenine katılamayacak."

25 Temmuz Pazar günü Çin ile karşılaşacak Voleybol milli takımımız için bu haber hiç iyi olmadı .

Yorum

• fact0rx
      • 19 Apr 2017
      • 1571

Rusya-Arjantin hedef maçlar onlarda son 2 maç

Yorum

• Thief
        • 06 Mar 2007
        • 14960
        • Backgammon
        • Professor

beyler konu için bets10 a girdim. çin TR macını secince freebet cıktı 150 kaat. Bi bakın belki sizde de vardır.

Yorum

• fact0rx
          • 19 Apr 2017
          • 1571

Turnuva'nın kadınlar kısmıyla ilgili 1-2 kelam etmek istiyorum Amerika şampiyonluğun favorisi gösterilmiş 3.5 oran ile bence favori değiller favori gösterilmelerinde 2 etken var

1-) Vnl şampiyonluğu tamamen önemsiz çünkü turnuvaya 3-4 takım tam kadro geldi onlarda ilk 4te yer aldı büyük favoriler yedek kadroyla geldi sadece Çin son 2-3 haftayı as kadro ile oynadı hemen farkını gösterdiler 3-0 geçtiler Amerika'yı

2-) Amerika'nın kadrosununda ki tüm oyuncular aynı seviyede giren çıkan çok farketmiyor özellikle smaçör kadrosu çok geniş

Diğer favoriler Çin, İtalya, Sırbistan diye sıralanmış buradaki sıralama bence yanlış Sırplar İtalya ve Amerika'dan daha iyiler bence son hazırlık maçlarını da göz attım, Sırpların tek sıkıntısı Mihajlovic çok rahat toplarda bile manşet alamadı bizim ligdeki durumundan bile kötü haldeydi o biraz kıpırdanırsa Sırplar benim favorim birde bu turnuvalarda hücum sıkıştığında top öldürecek Boskovic gibi bir kalitede mevcut her zamanki gibi serviste risk alacaklardır bu konuda da yıllardır başarılılar önemli silahları mevcut

İtalya cephesi ise Egonu'yu anlatmaya gerek yok zaten burada bence 2 sorun var 1.sorun smaçörlerin hücum performansı olacak dengesizler manşette de dağılma ihtimalleri var 2.sorunda pasör olacak Malinov'un saçmaladığı maç sayısı çok fazla iki sorunda çözülmesi kolay sorunlar değil özellikle kritik maçlarda

Çin ise son şampiyon Zhu önderliğinde geliyor ve çok iyi antrenörleri var bu tür maçlara her zaman iyi hazırlıyor takımı Ping Lang ben madalya alacaklarını düşünüyorum tabi eşleşmeleri görmek ve takımların son durumunu görmek şart
          En son fact0rx tarafından düzenlendi; 25 - 07 - 21, 05 : 02.

Yorum

• Pr3on
            • 08 Feb 2020
            • 1072
            • Futbol - Sinema - Gezi
            • Profesör

Favorim Çin de...bu bets10 a baktım voleybol da çıkmadı freebet vip iz diye hiç birşey vermez oldu ...

Yorum

• fact0rx
              • 19 Apr 2017
              • 1571

İlk sürpriz geldi hemde araları bozuk olan iki ülke arasında tebrikler iran'a

Yorum

• Pr3on
                • 08 Feb 2020
                • 1072
                • Futbol - Sinema - Gezi
                • Profesör

Voleybol milli takımımız ilk sete iyi başladı..maç TRT spor da canlı yayında..Ebrar show yapıyor maşallah...

Yorum

• ugLy
                  • 28 Feb 2014
                  • 8694

Hücumlar bir yana, savunmamızda harika valla.

Yorum

• huso02
                    • 09 Mar 2017
                    • 2749

Nazar değmesin ne oynuyoruz maşallah

Yorum

• ispirli25
                      • 20 Dec 2016
                      • 1743

Cin can cunlari otturuyor resmen bizimkiler.

Yorum

• Avese
                        • 12 Sep 2017
                        • 1149

Ebrar çok büyük oynuyor. Maşallah...

Yorum

• Pr3on
                          • 08 Feb 2020
                          • 1072
                          • Futbol - Sinema - Gezi
                          • Profesör

Arkadaş bu nasıl bir oyun 3 kez olimpilat şampiyonu olan Çini sahadan silip attı 2 setide almak üzere ülkemiz..

Yorum

• atarneuskralı
                            • 16 Apr 2019
                            • 2639

mental olarak çöktü çinliler bu set tr -4.5 gelir buradan

Yorum

• Forza03
                              • 14 Oct 2011
                              • 1501

Bizimkiler Harika oynuyor. Nazar değmesin böyle devam etsinler.

hepsi birbirinden iyi oynuyor ama Hande Baladın hücum-savunma x faktör.

Yorum

Çalışıyor...