2020 Tokyo Voleybol İletişim Alanı

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ExBronx
    • 20 Oct 2020
    • 5728

sabah sabah çin geçti içimden benim de, yine yenildi bunlar, son olimpiyat sampiyonu sıfır galibiyette 3'te Sıfır

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      valla macı ızledım, ilk seti verdiler, 2. ve 3.seti guzelce aldılar, sonra 2 set daha verip mahvettiler ya. 2-1 one gectıklerın de çin kazanır oranı 1.05 idi. : ( fena oldu, kadro yapılarını bilemiyorum ama bu seviyede ordan da rakibi döndürmezsin, zira 2-1 öndeyken setlerde, 3-1 e giderken bir anda kaybettiler hep öndeydiler oysa

• ugLy
      ugLy yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Gecmis olsun dostum, üzüldüm valla. Olimpiyatlarda çok garip sonuçlar oluyor.

• fact0rx
      fact0rx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      ugLy tam kadrolar hocam Fransa'nın dünya kupasını alıp 2002'de gruptan çıkamaması gibi milyonda bir olacak olay takıma sanki yükleme yapılmış gibi hareket edemiyorlar servis-blokta çok kötüler
  • Retiba
    • 23 Aug 2017
    • 4033

Çok zor yine bizim kızların işi Abd'de Jordan Thompson çin maçında 34 sayı almayı başarmış bunla birlikte Akindradewo,Bartsch-Hackley kaptan Larsson başımıza bela olacak isimler olacaktır bizden daha güçlü oldukları kesin kazanmaları çok muhtemel açıkcası bizim kazanmamız çin maçından daha mucize olur hele çin'in bugün rusyaya da yenildiğini görünce çin çok da iyi değilmiş..

Yorum

• exlance
      • 08 Mar 2009
      • 615
      • Exchange

İlk olarak ugLy tarafından gönderildi
      Bizim kızlar bugün ne yapar, yorumu olan var mı? Bizimkilerin kazanırı 4 oran, 3.5 set üstü 1.68.
      1 set alırız mantıklı geldi bana ama sapıtıyorlar bizimkiler (24.06.2021) son abd maçında 2. sette 1-1 yapabilecekken 22-17 den 23-25 kaybettiler ne yalan söyleyim güvenimi sarstılar canlı izlemiştim en kötü takım bile son anlarda 8 e 1 sayı kazanamaz.

detaylar için link buyrun https://www.flashscore.com/match/08I...int-by-point/1

Yorum

• atarneuskralı
        • 16 Apr 2019
        • 2639

dün brezilya erkek takımına oynadım 3. set ilk 2 seti rusya almış maçta favori brezilya. 11-9 dan 20-25 verdi seti kafayı yememek elde değil tek set alamadılar

Yorum

• ExBronx
          • 20 Oct 2020
          • 5728

Ben ABD - TR macına -1,5 handikap ABD alacağım yanına bir maç daha yazıp, bizimkilerin 2 set alabileceğine inanmıyorum

Yorum

• exlance
            exlance yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            mantıklı duruyor.
        • ayinecmo
          Banned
          • 05 Jan 2021
          • 2231
          • Futbol, NBA

Abd alır bizimkiler direnemez bunlara, yamyam gibiler

Yorum

• Thief
            Thief yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            La onun alacagi psv den banko zaten. Soru set verirler mi
        • huso02
          • 09 Mar 2017
          • 2749

Voleyboldan çok anlamam ama melihanın yerine daha iyi bir oyuncumuz yok mu? Hep ilk 6 başlıyor. 3 maçtır bir şey yaptıpını görmedim. En kötü oynayan oyuncumuz hep

Yorum

• fact0rx
            fact0rx yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            manşeti yüzünden oynatıyor hocam bugün serviste karşılayamadı alternatifide şeyma aynı profilde ikiside
            En son fact0rx tarafından düzenlendi; 29 - 07 - 21, 16 : 47.
        • Retiba
          • 23 Aug 2017
          • 4033

Ebrar çok basit bir topu karşıya atamadı oradan sonra dağıldık sayı alamadan bitirdik seti iyi dönmüştük aslında

Yorum

• exlance
            exlance yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Ebrar iyi oyun oynaması için moralli olması gerekiyor morali yoksa hiçbir şey beklememek gerekir.
        • The Owner
          • 06 Sep 2017
          • 4187

18 orandan bizimkiler denenir

Yorum

• ExBronx
            • 20 Oct 2020
            • 5728

bu set içinden gectı kızlar, ABD nin, helal vallahi, kazanalım da varsın benim kupon yansın vallahi

Yorum

• Thief
              • 06 Mar 2007
              • 14960
              • Backgammon
              • Professor

Simdi 10 farkla seti tamamlariz

Yorum

• iksenitli
                • 12 Apr 2016
                • 2447

3.set amerika 3.5 ve 4.5 handikap vardı daha sonra eşitlemek için 45.5 üst ve 46.5 üst aldım
                Hepsinin kaybetmesi için olması gereken herşey oldu Şimdi de tam tersi olacak eminim.
                lanet olsun ya

Yorum

• ExBronx
                  ExBronx yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  valla mac onu kuponlarım olmasa ben de girerdim ve aynı durumda olurdum : ((
              • Retiba
                • 23 Aug 2017
                • 4033

İyi başladık sete hadi kızlar gelsin bi comeback be

Yorum

• fact0rx
                  • 19 Apr 2017
                  • 1571

Şeyma servis karşılamayı düzeltti üstüne Meryem-Naz eklenince oyunumuzu oynamaya başladık

Yorum

• Retiba
                    • 23 Aug 2017
                    • 4033

Rotabet Destek destek ver kızlara desteği

Yorum

Çalışıyor...