2016 RIO OLİMPİYATLARI Basketbol İletişim Alanı

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • tataranarchy
    • 31 Dec 2013
    • 320

ortasahadan atsalar 2tane girse 6 sayı olurdu

Yorum

• kuntogdi
      • 21 Nov 2009
      • 12780
      • boks
      • hukuk

Sırbistan ın bir iddiası kaldı mı dostlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum

• Madden
        • 20 Aug 2012
        • 3136

İlk olarak kuntogdi tarafından gönderildi

Her şekilde grubu 4.bitiriyorlar

Yorum

• TheBlueDanube
          İspanya Ligi
          • 01 Feb 2010
          • 31693

rakibimiz ispanya oldu bayanlarda mucize olmazsa.. son çeyreğe kadar kafa kafayaydı. kanada mı güç kazanmış, yoksa ispanya mı güç kaybetmiş tam çözemedim

Yorum

• TheBlueDanube
            İspanya Ligi
            • 01 Feb 2010
            • 31693

İlk olarak kuntogdi tarafından gönderildi

14 fark ve üstüyle yenilmediği sürece kaybettiği - kazandığı bir şey yok.

Yorum

• Casstiel
              • 29 Aug 2007
              • 5912

İlk olarak adriyatik81 tarafından gönderildi
              rakibimiz ispanya oldu bayanlarda mucize olmazsa.. son çeyreğe kadar kafa kafayaydı. kanada mı güç kazanmış, yoksa ispanya mı güç kaybetmiş tam çözemedim
              Kanada mac icinde cok gel-git'li oynuyor, ben de cozemedim turnuva basindan beri iyi mi kotu mu olduklarini. Ama dedigim gibi sagi solu hic belli olmayan bir takim..

Yorum

• curry2014
                • 03 Oct 2014
                • 3878

Ben 55.5 üst aldım Venezuela barem herşeye rağmen çok düşük geldi

Yorum

• TheBlueDanube
                  İspanya Ligi
                  • 01 Feb 2010
                  • 31693

İlk olarak Casstiel tarafından gönderildi

Kanada mac icinde cok gel-git'li oynuyor, ben de cozemedim turnuva basindan beri iyi mi kotu mu olduklarini. Ama dedigim gibi sagi solu hic belli olmayan bir takim..
                  ben kanadayı 2012 olimpiyat elemelerinde izledim ankarada o dönemden beri izlemedim , hiç böyle bir iyi takım değillerdi, tatham kardeşler vardı, hala tamira var, alisha yok. o dönem yanlış hatırlamıyorsam japonya ile son maçta oynayıp son kotayı almışlardı olimpiyatlar için.. ortalama vasat bir takımları vardı.

Yorum

• Casstiel
                    • 29 Aug 2007
                    • 5912

İlk olarak adriyatik81 tarafından gönderildi
                    ben kanadayı 2012 olimpiyat elemelerinde izledim ankarada o dönemden beri izlemedim , hiç böyle bir iyi takım değillerdi, tatham kardeşler vardı, hala tamira var, alisha yok. o dönem yanlış hatırlamıyorsam japonya ile son maçta oynayıp son kotayı almışlardı olimpiyatlar için.. ortalama vasat bir takımları vardı.
                    Bana biraz koc faktoru etkili oldu gibi geliyor. Aldigi molalarda farkini belli ettirdi turnuva basindan beri. Dedigin gibi kadroda gozlu gorulur bir arti yok. Sırbistan maci hala aklımda valla

Yorum

• kuntogdi
                      • 21 Nov 2009
                      • 12780
                      • boks
                      • hukuk

goulding'e bak ya vay anasını

Yorum

• nehar
                        • 28 Oct 2009
                        • 5522
                        • ...
                        • ıktisat

İlk olarak Colin tarafından gönderildi
                        Nijerya ve İspanya galip gelirse o gecenin son maçında Litvanya grup liderligi maçına çıkıyor Hırvatistan elenmemeye oynar.

Mümkün degil bu senaryo var iken onu düşünsünler hocam yada büyük risk bunu yapmak.

İspanya'nin yenildigi ve Brezilya'nin yenip kendilerinin de Litvanya'ya yenildigi bir senaryo var o zaman hepsi 2-2-2 olup 3. oluyor Hırvatlar ama en aşagı 2 olasılık bekliyorlar bunu yapmakta akıl karı degil çünkü o senaryo İspanya galip geldigi anda kendileri yenilirse direkt 4. oluyorlar.

Yani olasılık hesaplayacak durumları yoktu diye biliyorum hocam.
                        sırbistan ve kanadanın oranları abartı geldi bana bayan baskette. fransa son maçta hiç yok idi. sırplar da avusturalyaya kafa tutabilirler.. sırplar 2015 de şampiyon oldular.. kadro iskeleti aynı neden bu kadar büyük fark açılmış çözemedim avusturalya çok mu iyi colin hocam ?

Yorum

• shewa
                          • 13 Mar 2004
                          • 14031
                          • Sanane

İspanya; Türkiyeyi rahat geçer mi sizce ?

Yorum

• curry2014
                            • 03 Oct 2014
                            • 3878

Nijeryanın bir amacı var mı ??

Yorum

• kibar08
                              • 05 Jan 2009
                              • 73

Nijerya - brezilya maci ilk 5 nereden ogrenebilriz
                              Oyuncu bshsi icin twvsiye si olan wsrmi

Yorum

• Colin
                                Banned
                                • 13 Feb 2012
                                • 17349

İlk olarak nehar tarafından gönderildi
                                sırbistan ve kanadanın oranları abartı geldi bana bayan baskette. fransa son maçta hiç yok idi. sırplar da avusturalyaya kafa tutabilirler.. sırplar 2015 de şampiyon oldular.. kadro iskeleti aynı neden bu kadar büyük fark açılmış çözemedim avusturalya çok mu iyi colin hocam ?
                                Avustralya iyi takım hocam özellikle dış şutu bu kadar iyi atan oyuncu grubu bir tek Amerika'da var zaten yanına da Cambage gibi oyuncunun varlıgı hem alan açma hem de pota altında etkinlik sagliyor sırplarda zaten onu durduracak kimse yok üstüne Penny gibi tecrübeli bir star var o da olunca dogal favori oluyorlar.

2015'de şampiyon oldular ama Eurobasket'te hocam burası farklı bir arena o yüzden normal görüyor ben oranlari.

Kanada ise çok dişli takım ama tek sıkıntıları bu kritik maçları nasıl oynayacaklar orası sıkıntı son oynadıkları İspanya maçı çok kritik bir sınavdı tecrübe İspanya tarafından agır basti, Fransa tabiki İspanya kadar iyi degil Dumerc olmadıgı için ama yine de tecrübe faktörü önemli faktör.

Kanada handikapları bence çıtırdan bir denenebilir hocam ama Avustralya dedigim gibi net kazanması lazım.

Yorum

Çalışıyor...