2016 RIO OLİMPİYATLARI Basketbol İletişim Alanı

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Sub0
    At Yarışları
    • 02 Sep 2011
    • 67187

İlk olarak Colin tarafından gönderildi
    O her takımda var hatta her ülkede var Ndour veya Sancho İspanyada, Harding Belarus'ta vs vs. hani işin o noktası çoktan geçildi basketbol bence hocam.

Ayrıca Latoya'nin digerlerinden farkı kız Türk yıllardır burada yaşamı ailesi burası olmuş birine sen Amerikalısın devşirmesin demek de artık en azından ona demek artık olmuyor bence.

He Latoya olmasa da pek ala kenarda ki oyuncularınla da yürürdün önemli olan Ayşe'yi, Tilbe'yi, Pınar'ı(kadroya alınmadı) köşeye gömüp orada havlu sallatmamak.
    Abi başka ülkede olması beni ilgilendirmiyor ki dediğim şey farklı.

Biz bu sporu ne kadar iyi yapıyoruz. Ayıp değil koşamamak ya da topu çemberden sokamamak. Halter kaldırırsın, boks yaparsın, ok atarsın.

Yorum

• shewa
      • 13 Mar 2004
      • 14031
      • Sanane

Ya sövüyorsunuzda ispanyanın sığırlarına ne demeli 20 saniye kala kenardan başladılar, 2 sayı öndeyken tek yapmaları gereken Türkiyenin faul yapmasını beklemek, bizimkiler mal faul yapmadı onlar daha da mal gitti topu bizimkilere kaptırdı

Bayan basketbolu izlemek çok kötü birşey ya bayanlar voleybol oynasın basketbol hakkaten yakışmıyor

Yorum

• Colin
        Banned
        • 13 Feb 2012
        • 17349

İlk olarak Sub0 tarafından gönderildi
        Abi başka ülkede olması beni ilgilendirmiyor ki dediğim şey farklı.

Biz bu sporu ne kadar iyi yapıyoruz. Ayıp değil koşamamak ya da topu çemberden sokamamak. Halter kaldırırsın, boks yaparsın, ok atarsın.
        Biz yapiyoruz hocam oyuncularımızda var sadece koç yok ülkede gelen her hoca jenerasyonu yenilemekten kaçınıp aynı jenerasyona sırtına yaslayip yavaş basketbol oynatarak görüntü olarak kötü basketbol izletti sıkıntı o.

Başarılı olduk finaller oynadık madalyalar aldık ama artık farklı bir zihniyete geçmemiz lazım.

Yorum

• Sub0
          At Yarışları
          • 02 Sep 2011
          • 67187

Biz yapiyoruz hocam oyuncularımızda var sadece koç yok ülkede gelen her hoca jenerasyonu yenilemekten kaçınıp aynı jenerasyona sırtına yaslayip yavaş basketbol oynatarak görüntü olarak kötü basketbol izletti sıkıntı o.

Başarılı olduk finaller oynadık madalyalar aldık ama artık farklı bir zihniyete geçmemiz lazım.
          Latoya burada yetişti falansa o ayrı onu bilmiyorum. Ama değilse ona karşıyım.

Yapıyorsam yapalım zaten, yapamıyorsak ayıp değil bunu söylüyorum.

shewa'nın dediği gibi bizim faul yapacağımız yerde İspanya da topu tutamadı elinde orada da şansımız vardı.

Yorum

• High End
            Banned
            • 04 May 2016
            • 7084

merak ettim , internette de aradım başa baş giden bir mücadelede , son saniye atış faulü verilmiş mi diye , bulamadım. Hakemler imtina ediyorlar. Varsa çok nadir bir olaydır. Herifler Korede Filipinlerde neredeyse son saniyede adamın üstüne çullanıyorlar yine faul verilmiyor

Yorum

• Colin
              Banned
              • 13 Feb 2012
              • 17349

İlk olarak Sub0 tarafından gönderildi
              Latoya burada yetişti falansa o ayrı onu bilmiyorum. Ama değilse ona karşıyım.

Yapıyorsam yapalım zaten, yapamıyorsak ayıp değil bunu söylüyorum.

shewa'nın dediği gibi bizim faul yapacağımız yerde İspanya da topu tutamadı elinde orada da şansımız vardı.
              Latoya 2009'dan beri sürekli Kayseri'de dogal olarak kız sadece maçlara gelip sizin kimsiniz yea diye takılıp giden devşirme oyuncu tipi degil ki bildigin Türk olmus kız ve formda-iyi oyuncu oldugu için oynatiliyor çok normal bence.

Dedigim gibi Eurobasketlerde 2. , 3. Dünya şampiyonası ve Olimpiyatlarda 4. 5. yaptı bu takım bu jenerasyonla ama aralarına hiç yeni oyuncu katmadı yada katmak istemedi koçlar sıkıntı degil yapacak oyuncular var ve yapacaklar.

Sadece o degişikligi yapacak kadar risk alacak koç veya ekipler bu takımın başında olsunlar.

Yorum

• High End
                Banned
                • 04 May 2016
                • 7084

Yok abi, tekrar tekrar izledim , Cruz ortaya tam cepheden penetre ediyor ve Işılın yanında,Hadi courtun sağında ya da solunda olsa rakibe daha düzenli atış vermemek için faul yapmazsın da, yani Işıl 1 adım önde falan olsa da neyse diyeceğim de burada bariz amcıklamış Işıl. Faul yapmalıydı.

Yorum

• Colin
                  Banned
                  • 13 Feb 2012
                  • 17349

Işıl o an faul hakkının dolup dolmadıgını bilmiyordur zaten basketten sonra ekibin faul yapın diye bagirması lazımdı ben duymadım ama bagırmadılar herhalde.

Yorum

• mc_eagle
                    • 18 Aug 2008
                    • 1303

maç başı ispanya alır rahat şeklinde bakıyordum aslinda ama yinede kızları tebrik etmek lazım
                    Tabi biraz salaklık ettiler yanlış hatırlamıyorsam 10-2 seri ile kaybettik son dk da öyle seri yemek ayıp

SM-G920I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• High End
                      Banned
                      • 04 May 2016
                      • 7084

Işıl o an faul hakkının dolup dolmadıgını bilmiyordur zaten basketten sonra ekibin faul yapın diye bagirması lazımdı ben duymadım ama bagırmadılar herhalde.
                      Hocam basketbolla ilgilenen birisin , bilmemesine imkan yok , kaldı ki o anda benchden en az 3-4 kişi bağırıyordur bunun istatistiğini bile tutturan koç yardımcısı vs var , bu bir olimpiyat , oyuncular bile hepsi biliyordur.

Dediğim gibi Işıl riske etmedi daha serbest atışa maruz bıramyayayım diye ama heyecann diyelim , anlık akıl tutulması diyelim, cesaret diyelim ne dersek diyelim çuvallamış bariz.

Yine de canları sağolsun hepsinin, güzel oyunla kaybettik. Buralara kadar geldik bir kazanan çıkacaktı o da ispanya oldu maalesef.

Yorum

• TheBlueDanube
                        İspanya Ligi
                        • 01 Feb 2010
                        • 31691

12-2 son 3,30

Yorum

• TheBlueDanube
                          İspanya Ligi
                          • 01 Feb 2010
                          • 31691

maljkovic hocam bu yıl da ispanyayı geçip avrupa şampiyonluğu sonrası, olimpiyat finali yaparlarsa milli takımın başına da onu getirsinler.

Yorum

• ugurdog
                            • 30 Sep 2009
                            • 2479
                            • Makina mühendisi

abd ilk yarıdan vurur geçer gibi. Turnuvanın en kötü rebound takımı japonya, hiç direnebileceklerini sanmıyorum aşırı yüksek bir yüzdeyle oynamazlarsa dışarıdan

Yorum

• Colin
                              Banned
                              • 13 Feb 2012
                              • 17349

ABD - Japan Oyuncu Toplam Sayı: Angel McCoughtry üstü 10.@ 1.90

Finalden önce Japonya maçında bazı kilit oyuncuların süresi düşecektir dogal olarak o süreler rotasyon oyuncularına(bunu derken hayretler içerisindeyim) gidecek Elena ve Angel (oha be) gibi rotasyon oyuncuları sayılarını arttırabilir o yüzden bir saçmalık olmazsa TRTspor'dan şampiyonu canlı izleyebilecegimiz maçta Angel reyiz baremini geçer bence.

bol sanslar herkese...
                              En son Colin tarafından düzenlendi; 17 - 08 - 16, 00 : 28.

Yorum

• TheBlueDanube
                                İspanya Ligi
                                • 01 Feb 2010
                                • 31691

bu rotasyon oyuncusu elena della donne olan mı ?

Yorum

Çalışıyor...