2016 RIO OLİMPİYATLARI Basketbol İletişim Alanı

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Sub0
    At Yarışları
    • 02 Sep 2011
    • 67187

Işıl süre bitecek şut dener shooting faul olur diye korkmuş da olabilir.

Orta sahada yapmalıydık faulü.

Top kapmayı da beklemiyorduk, o heyecanla unutmuş da olabilirler, diğer ihtimal de o. Yazık oldu. 8 fark öndeyken 1 savunma 1 basket kazandırırdı maçı.

Yorum

• High End
      Banned
      • 04 May 2016
      • 7084

İlk olarak Vassago tarafından gönderildi
      Kenardan topu oyuna sokamayan, sevinmekten hücum kesmeye vakit bulamayan kadın basketbolcularımıza selam olsun. bu kadar gerzeklik fazla.

kadın basketbolu ne ayrıca ya yasaklansın hakkaten böyle saçmalık olmaz..
      erkek basketbolundan bile daha güzel oluyor dostum bazen , inan bak

Yorum

• High End
        Banned
        • 04 May 2016
        • 7084

İlk olarak Sub0 tarafından gönderildi
        Işıl süre bitecek şut dener shooting faul olur diye korkmuş da olabilir.

Orta sahada yapmalıydık faulü.

Top kapmayı da beklemiyorduk, o heyecanla unutmuş da olabilirler, diğer ihtimal de o. Yazık oldu. 8 fark öndeyken 1 savunma 1 basket kazandırırdı maçı.
        Aynen düzensiz hücum vardı , faul yapıp da daha serbest bi atış bulmasınlar diye yapmamıştır.

Yorum

• Effenberg.
          • 05 Aug 2016
          • 7082

Abi shooting faule gelene kadar yarı sahada yapacan faulu hadi yapmadın bari atış izni vermeyin 4 saniyede faul cizgisine kadar geldi kenardan kimse faul yapın demiyor muydu bunlara bu kadar acemilik olur mu ya

Yorum

• High End
            Banned
            • 04 May 2016
            • 7084

Gerçi haftada hiç izlemesem 10 basketbol maçı izliyorum , bu da en az..Daha hiç son saniye shooting faul görmedim , hele hele PBA da adamlar böyle başa baş olan maçlarda resmen son saniyede adamın üstüne uçuyorlar , hakem böyle durumlarda adil olsun uzasın diye hiç vermiyor.

Yorum

• TheBlueDanube
              İspanya Ligi
              • 01 Feb 2010
              • 31691

yav en kötü ispanyollar topu çıkarır çıkarmaz yapsak 3 saniye falan kalacaktı , üstüne kendi sahalarından getireceklerdi topu ve savunma oturacağı için o şutun potaya gelmesi mümkün bile değildi

Yorum

• Sub0
                At Yarışları
                • 02 Sep 2011
                • 67187

İlk olarak adriyatik81 tarafından gönderildi
                yav en kötü ispanyollar topu çıkarır çıkarmaz yapsak 3 saniye falan kalacaktı , üstüne kendi sahalarından getireceklerdi topu ve savunma oturacağı için o şutun potaya gelmesi mümkün bile değildi
                Ya büyük ihtimalle farkında değillerdi. İşte diğer ihtimal da son saniyede şuta kalkacak diye çekinme durumudur. Topu kaptık şansa sonra sevinçten unutmuşlardır olayı.

İspanya mola alsa zor sayı bulurdu, molaları yoksa ya da varsa da hemen başlamaları şansları oldu. Atış da çok zordu şans işte.

Yorum

• TheBlueDanube
                  İspanya Ligi
                  • 01 Feb 2010
                  • 31691

Ya büyük ihtimalle farkında değillerdi. İşte diğer ihtimal da son saniyede şuta kalkacak diye çekinme durumudur. Topu kaptık şansa sonra sevinçten unutmuşlardır olayı.

İspanya mola alsa zor sayı bulurdu, molaları yoksa ya da varsa da hemen başlamaları şansları oldu. Atış da çok zordu şans işte.
                  yoktu molaları bizim 1 tane molamız vardı.

Yorum

• Colin
                    Banned
                    • 13 Feb 2012
                    • 17349

Çok dramatik kaybetti takım herşeyden önce geçmiş olsun onlara ve hepimize.

Ama bu dramatikligi saglayan tek bir olay var o da Dişi Sabrimize sette üçlük çizmek gibi şahane işe imza atan ve faul konusunda takımı uyarmayan kenar kadromuz bu kadar dramatik hatalari yapınca böyle kaybetmek acı olsa da oluyor işte.

İspanya bekledigim kadar etkili olamadı Ndour'a verilen erken fauller bunda etkilidir , Birsel'in de turnuvada oynamadıgı kadar etkili oynaması da bunda büyük etken.

İspanya-Sırbistan maçı tam bir karmaşa maçı kimin nasil oynayıp finale çıkacagını dünya üzerinde bilebilecek kimse yoktur herhalde şimdiden merak ediyorum o maçı.

Yorum

• TheBlueDanube
                      İspanya Ligi
                      • 01 Feb 2010
                      • 31691

ya çok basit şurada pat diye gömeceksin eline ya, 2,8 saniye var .

Yorum

• Sub0
                        At Yarışları
                        • 02 Sep 2011
                        • 67187

Ben maçın sonunu izledim de Sanders olmadan olmayacağı çok belli oluyor. Nasıl Türk milli takımı oluyor ki bu, Amerikalı kızı takıma almasan gruptan çıkamazsın muhtemelen, o kızla yarı finalin kapısından döndün. Bu işin özü tamamen kayboluyor bence böyle.

Seviniriz sevinmesine de başarılı olmasan ne olacak yani, halterde başarılı ol, nerede iyiysen orada yürü. Kulüp takımında Eyvallah da milli takımda çok ters geliyor.

Yorum

• TheBlueDanube
                          İspanya Ligi
                          • 01 Feb 2010
                          • 31691

herkes kullanınca sen de mecbur kalıyorsun

kullanmayan sanırım bir japonları gördüm ben, avustralyayı saymazsak son 8e kalananlarda . onlar da kullanmasın yani

Yorum

• Sub0
                            At Yarışları
                            • 02 Sep 2011
                            • 67187

Yok işin ruhuna ters onu diyorum. İspanya erkek takımı 2 Gasol-Reyes falan varken Ibaka'yı devşirdi iş çığırından çıktı yani. Bu böyle gidecek de saçma geliyor.

Sanders takımın yarısı neredeyse.

Yorum

• Colin
                              Banned
                              • 13 Feb 2012
                              • 17349

Ben maçın sonunu izledim de Sanders olmadan olmayacağı çok belli oluyor. Nasıl Türk milli takımı oluyor ki bu, Amerikalı kızı takıma almasan gruptan çıkamazsın muhtemelen, o kızla yarı finalin kapısından döndün. Bu işin özü tamamen kayboluyor bence böyle.

Seviniriz sevinmesine de başarılı olmasan ne olacak yani, halterde başarılı ol, nerede iyiysen orada yürü. Kulüp takımında Eyvallah da milli takımda çok ters geliyor.
                              O her takımda var hatta her ülkede var Ndour veya Sancho İspanyada, Harding Belarus'ta vs vs. hani işin o noktası çoktan geçildi basketbol bence hocam.

Ayrıca Latoya'nin digerlerinden farkı kız Türk yıllardır burada yaşamı ailesi burası olmuş birine sen Amerikalısın devşirmesin demek de artık en azından ona demek artık olmuyor bence.

He Latoya olmasa da pek ala kenarda ki oyuncularınla da yürürdün önemli olan Ayşe'yi, Tilbe'yi, Pınar'ı(kadroya alınmadı) köşeye gömüp orada havlu sallatmamak.

Yorum

• sporting
                                • 07 May 2016
                                • 1421

İlk olarak adriyatik81 tarafından gönderildi

ya çok basit şurada pat diye gömeceksin eline ya, 2,8 saniye var .
                                Işıl gibi beyni olmadan yaşamını sürdüren bir canlı için kolay degildi. Yapamadı da nitekim.

Yorum

Çalışıyor...