2016 RIO OLİMPİYATLARI Erkek Basketbol Tahmin ve Yorum Alanı / 6-21 Ağustos 2016

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Inception
    • 04 Nov 2010
    • 16973

2016 RIO OLİMPİYATLARI Erkek Basketbol Tahmin ve Yorum Alanı / 6-21 Ağustos 2016

3
    ABD
    66.67%
    2
    Diğerleri
    33.33%
    1
  • cassel
    • 13 May 2006
    • 11541

İSPANYA-HIRVATİSTAN

İspanya da reis Gasol gene sahnede adam tek başına avrupa şampiyonasını getirdi takımına 35 yaşında, olimpiyatlarda da madalya getirecektir, pota altında topla buluştuğunda çok kolay faul alıyor, takım da onun üzerinden oynuyor o parkede olunca...

Hırvatistan ın en büyük skor gücü bogdan ancak bürolar arasında büyük uçurumlar var, tempodaki baremi 16,5 iken bets10 da 21,5, gasol için de bu geçerli bets10 da 18,5 iken tempo da 16,5

ben bets10 da bulunan bir bahse yöneldim

Gasol bogdan dan çok sayı atar 2.28...

Yorum

• cassel
      • 13 May 2006
      • 11541

İlk olarak cassel tarafından gönderildi
      İSPANYA-HIRVATİSTAN

İspanya da reis Gasol gene sahnede adam tek başına avrupa şampiyonasını getirdi takımına 35 yaşında, olimpiyatlarda da madalya getirecektir, pota altında topla buluştuğunda çok kolay faul alıyor, takım da onun üzerinden oynuyor o parkede olunca...

Hırvatistan ın en büyük skor gücü bogdan ancak bürolar arasında büyük uçurumlar var, tempodaki baremi 16,5 iken bets10 da 21,5, gasol için de bu geçerli bets10 da 18,5 iken tempo da 16,5

ben bets10 da bulunan bir bahse yöneldim

Gasol bogdan dan çok sayı atar 2.28...

Yorum

• cassel
        • 13 May 2006
        • 11541

İspanya - brezilya

İspanya Gasol reis önderliğinde avrupa şampiyonasında kaldığı yerden devam ediyor, takım onu beslemeyi sistem haline getirmiş durumda

Brezilya ev sahibi olarak ilk maçında muhteşem bir geri dönüş yaptı ama yetmedi, çok dış atışa bağlı oynuyorlar

İspanya rahat bir galibiyet alacaktır.

İspanya ml 1.27...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Justleo1903
          • 27 Sep 2008
          • 4245

İlk olarak cassel tarafından gönderildi
          İspanya - brezilya

İspanya Gasol reis önderliğinde avrupa şampiyonasında kaldığı yerden devam ediyor, takım onu beslemeyi sistem haline getirmiş durumda

Brezilya ev sahibi olarak ilk maçında muhteşem bir geri dönüş yaptı ama yetmedi, çok dış atışa bağlı oynuyorlar

İspanya rahat bir galibiyet alacaktır.

İspanya ml 1.27...

Hocam İspanyayı bende beğeniyorum ama Hırvatistan maçı kafamı karıştırıyor. Hırvatlar ile Brezilya arasındaki farkı biraz yorumlarmsn

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum

• cassel
            • 13 May 2006
            • 11541

İlk olarak Justleo1903 tarafından gönderildi
            Hocam İspanyayı bende beğeniyorum ama Hırvatistan maçı kafamı karıştırıyor. Hırvatlar ile Brezilya arasındaki farkı biraz yorumlarmsn

Sent from my iPad using Tapatalk
            Hırvatistan hem içeriden hem de dışarıdan çok etkili oynayan bir takım
            Bogdan saric gibi oyunun zor zamanlarında el yakan topları kullanacak oyuncular var ancak brezilya da böyle net bir oyuncu yok ve içeriyi çok kullanmıyorlar

Yorum

• Justleo1903
              • 27 Sep 2008
              • 4245

Eyvallah Hocam

İspanya ML & Japonya +9.5 kombinledim bende bol şanslar

ODDS are never in our FAVOR ✌️

Yorum

Çalışıyor...