2016 Rio OLİMPİYATLARI Voleybol Tahmin ve Yorum Alanı / 6-21 Ağustos 2016

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Inception
    • 04 Nov 2010
    • 16973

2016 Rio OLİMPİYATLARI Voleybol Tahmin ve Yorum Alanı / 6-21 Ağustos 2016

En son Inception tarafından düzenlendi; 01 - 08 - 16, 15 : 05.
  • cassel
    • 13 May 2006
    • 11541

JAPONYA - GÜNEY KORE

Kim in hatrına her zaman koreliyiz

Güney Kore son turnuvada da gösterdi ki Olimpiyatlarda gerçekten başarı istiyorlar ve Kim muhteşem oynuyor, takım da ona eşlik edebiliyor, Japonya ise gerçekten çok kötü oynuyor, manşetleri kötü ve o Asya takımı hüviyetleri resmen kaybolmuş durumda, topu öldürmekte de çok zorlanıyorlar

Ben korenin 2 set alacağına inanıyorum.

ÇİN - HOLLANDA

Çin benim için madalya adayı ve Vakıfbank ın yeni transferi eşliğinde iyi bir turnuva geçireceklerini düşünüyorum, gıcık guidetti kaybetsin istiyorum
    Hollanda iyi blok yapıp iyi hücum edebiliyor ama savunmaları ve bilhassa liberoları çok kötü
    Çin bunları daha iyi yapıyor

Çin ML...

Yorum

• cassel
      • 13 May 2006
      • 11541

İlk olarak cassel tarafından gönderildi
      JAPONYA - GÜNEY KORE

Kim in hatrına her zaman koreliyiz

Güney Kore son turnuvada da gösterdi ki Olimpiyatlarda gerçekten başarı istiyorlar ve Kim muhteşem oynuyor, takım da ona eşlik edebiliyor, Japonya ise gerçekten çok kötü oynuyor, manşetleri kötü ve o Asya takımı hüviyetleri resmen kaybolmuş durumda, topu öldürmekte de çok zorlanıyorlar

Ben korenin 2 set alacağına inanıyorum.

ÇİN - HOLLANDA

Çin benim için madalya adayı ve Vakıfbank ın yeni transferi eşliğinde iyi bir turnuva geçireceklerini düşünüyorum, gıcık guidetti kaybetsin istiyorum
      Hollanda iyi blok yapıp iyi hücum edebiliyor ama savunmaları ve bilhassa liberoları çok kötü
      Çin bunları daha iyi yapıyor

Çin ML...

Yorum

• cassel
        • 13 May 2006
        • 11541

RUSYA - GÜNEY KORE

Güney Kore ilk maçta bizi şaşırtmadı ve ilk set berbat oynamalarına rağmen 2.setten itibaren üstünlüğü ele geçirdiler japonya karşısında ve 3-1 ile galibiyete uzandılar, takımın herşeyi Kim o havasını bulunca kimse durduramıyor onu.

Rusya bloğu yüksek olan ve iyi sıçrayan bir takım, ilk maçlarını onlar da arjantin karşısında 3-0 kazandılar, iyi servis atıyorlar ancak manşette büyük sıkıntıları var ve dublaj temelli savunmaları içler acısı bence...

Güney Kore geçen sene ki World Cup a kadar Rusya'ya hep zorluk çıkarmış bir takım, o maçta da set alamadılar ama çok kolay teslim olmadılar.

Olimpiyat elemelerinden beri çok iyi bir hava yakalayan ve güzel bir takım oyunu oynayan Güney Kore'nin en az 1 set kazanacağını düşünüyorum.

Güney Kore +2,5 set handikap 1.69...

Yorum

• cassel
          • 13 May 2006
          • 11541

RUSYA - GÜNEY KORE

Güney Kore ilk maçta bizi şaşırtmadı ve ilk set berbat oynamalarına rağmen 2.setten itibaren üstünlüğü ele geçirdiler japonya karşısında ve 3-1 ile galibiyete uzandılar, takımın herşeyi Kim o havasını bulunca kimse durduramıyor onu.

Rusya bloğu yüksek olan ve iyi sıçrayan bir takım, ilk maçlarını onlar da arjantin karşısında 3-0 kazandılar, iyi servis atıyorlar ancak manşette büyük sıkıntıları var ve dublaj temelli savunmaları içler acısı bence...

Güney Kore geçen sene ki World Cup a kadar Rusya'ya hep zorluk çıkarmış bir takım, o maçta da set alamadılar ama çok kolay teslim olmadılar.

Olimpiyat elemelerinden beri çok iyi bir hava yakalayan ve güzel bir takım oyunu oynayan Güney Kore'nin en az 1 set kazanacağını düşünüyorum.

Güney Kore +2,5 set handikap 1.69...

Yorum

• Anjolen
            • 06 Oct 2011
            • 1132

2.set rusya 23 21 öndeydi ve o kadar kötü servis karşıladılar ki 4 0 seri ile seti 25 23 kore aldı

Yorum

• cassel
              • 13 May 2006
              • 11541

İtalya-ABD

İtalya gerçekten çok güzel oynayarak resmen ezerek yendi Fransa'yı, pasör gio 19 yaşında olmasına rağmen takımını çok iyi oynatıyor, ortayı bolca kullanarak çaprazları rahatlatıyor, lanza ve zaytsev de çok formdalar, çok iyi servis atıp bloğa iyi yerleşiyorlar.

Abd de dünya liginden beri bir sorun var, oyuncuların suratı 5 karış, oyun içinde koordinasyon sıfır, hücumda da çok hata yapıyorlar

İtalya ml 1.65...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Çalışıyor...