Airdrop ve Önsatışlar İletişim Alanı

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • blackmagic
    • 17 Feb 2017
    • 685

Paribu, yeni gelen kullanıcılara 40 TL değerinde kripto para hediye edecekmiş.

30 Kasım ve 1 Aralık’ta üye olanlara 40 TL değerinde #CHZ;
    2-3 Aralık’ta üye olanlara 40 TL değerinde #AVAX;
    4-5 Aralık’ta üye olanlara ise 40 TL değerinde #ALGO hediye edecek.

https://www.paribu.com/

Yorum

• blackmagic
      blackmagic yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Üye olmayan varsa öneririm paribu yu kullanım amacıyla değil ama bankaya çekerken 7/24 işlem yapabiliyorsunuz.
      eft fast ile 1000 TL altını 24 saat gönderiyor bayram seyran dinlemeden acil ihtiyaçlarda direk paribudan çekiyorum ben bankaya

• newbets
      newbets yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Yeni üye oldum birşey gelmedi? acaba bir yere tıklamamız gerekiyormu blackmagic

• blackmagic
      blackmagic yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para işlem platformu Paribu, 30 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında üye olan yeni kullanıcılarına toplam 1 milyon 200 bin TL değerinde kripto para hediye edecek.

40 TL değerindeki kripto para hediyesinden yararlanmak için 30 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Paribu’ya üye olmak ve online kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmek yeterli olacak.

Paribu, kampanya kapsamında 30 Kasım ve 1 Aralık’ta üye olacak kullanıcılara 40 TL değerinde CHZ; 2-3 Aralık’ta üye olacak kullanıcılarına 40 TL değerinde AVAX; 4-5 Aralık’ta üye olacak kullanıcılarına 40 TL değerinde ALGO hediye edecek.

Hediyeden 30 Kasım 2021 tarihi ve sonrasında Paribu’ya üye olup online kimlik doğrulamasını tamamlayan yeni kullanıcılar yararlanabilecek. Ayrıca ilgili tarihten önce üye olmasına rağmen kimlik doğrulamasını tamamlamamış kullanıcılar doğrulama işlemini tamamlamaları halinde faydalanabilecek.

Altcoin hediyesi, ilgili tarihlerde her gün ilk üye olan 5000 kişiye verilecek. Hediye, Paribu mobil uygulamasından yapılacak girişler için geçerli olacak.

Ben daha önceden üyeydim hocam tam detayları bilmiyorum twitter hesaplarında bu şekilde paylaşım yaptılar onu paylaştım direk.
      detayları bu şekildeymiş

https://www.paribu.com/blog/haberler...o-para-hediye/
  • Yebicer02
    Banned
    • 25 Apr 2021
    • 1557
    • Voleybol Basketbol

Binance mobox Airdrop etkinliği var. 1000000$ etkinlik yapıyorlar.

binance uygulamasının ana ekranındayken ekranı yukarıdan aşağı doğru çekin.

orada aşağı inin mobox games var.

Ona tıklayıp mobox a giriş yapın.

Ticket e tıklayıp bu kodu girebilirsiniz 4788696

Yorum

• kuzenler
      kuzenler yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Bende kervana katılayım ticket kodu: 6362518

• Destroyer
      Destroyer yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      17184932 son sıradaki arkadaşın id yazdım yazdım bu da benim yapacak varsa

• falanfilan1
      falanfilan1 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Binanceden böyle bir mail geldi anlayan biri var mı acaba : MOBOX NFT Avatar Giveaway just for you!
      Binance NFT Marketplace is excited to present the MOBOX MOMOverse Mystery Box Collection that will be available for sale exclusively to users who participated in the Binance Mini Program MOBOX events in December 2021 and receive a MOBOX NFT Avatar in their accounts. The launch of the collection will follow the new NFT Prerequisite feature as part of the Subscription Mechanism.

Lock your MOBOX NFT Avatar during the Preparation Phase to participate in the exclusive MOBOX MOMOverse NFT launch sale on Binance NFT Marketplace!

MOBOX MOMOverse Mystery Box
      The NFT collection features lovable and unique MOMOs. Each MOMO has a random hashpower with unique attributes that can be used within games. Focusing on NFT interoperability, the MOMOs can be used across all current and future games on the MOBOX platform. The collection will be available exclusively to users who participated in Binance Mini Program MOBOX events in December 2021 and receive a MOBOX NFT Avatar in their accounts. Each Mystery Box contains one NFT and is priced at 0.001 BNB.

NFT Avatar Airdrop for MOBOX Binance Mini Program Users
      Prior to the start of the MOBOX MOMOverse Mystery Box Collection sale on 2022-02-23 00:00 (UTC), a MOBOX NFT Avatar will be airdropped by 2022-02-22 00:00 (UTC) to users who participated in the Binance Mini Program MOBOX events in December 2021. The MOBOX NFT Avatar giveaway is to show appreciation for users who participated in the Binance Mini Program MOBOX events and continue to trade NFTs on Binance NFT.

Eligible users will need to login with the same email addresses used for registering for the MOBOX Binance Mini Program to view the MOBOX NFT Avatar under the Assets section in the NFT User Center on Binance NFT.

Users are required to lock the MOBOX NFT Avatar under the NFT Prerequisite on the MOBOX MOMOverse sale page during the Preparation Phase of the Subscription Mechanism to participate in the MOBOX MOMOverse sale.
      Yes, I want to buy!
  • littlepsycho
    • 25 Oct 2016
    • 334

Mobox a sign in with binance kısmından girmeye çalışıyorum continue diyorum dönüyor dönüyor öylece kalıyor sayfada bağlanmıyor bir fikri olan var mı nasıl çözebiliriz?

Yorum

• Global44
      Global44 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Binanceyi kaldırıp yeniden kurduğun da düzelebilir belki böyle sorunlar genelde hal oluyor yeniden kurunca
  • blackmagic
    • 17 Feb 2017
    • 685

Gate io 20 kişiye 50 dolar BATH token çekilişi
    https://wn.nr/JpCN3m

Yorum

• akrep6565
      • 15 Jul 2011
      • 1480

Coinbase | Earn IOTX coinbase 3 usd yeni test eklenmiş ontrol edin sizde de açılmış olabilir.

Yorum

• NeverDie
        NeverDie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        firatfirat öğren kazana girdiğinde otomatik düşüyor diğer anketler gibi başka bi linke tıklamaya gerek yok nereye göre tanımlıyorlar bilmiyorum mesela kimisine 5 gün önce tanımlanan bana dün tamimlandi

• firatfirat
        firatfirat yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Tşk.ler NeverDie

• NeverDie
        NeverDie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        firatfirat sabah bende 2 dolarlık clv testi açılmis kontrol edersin
    • ugurcelik
      • 29 Nov 2013
      • 1396

Selam. Fractal cüzdana girişte sıkıntı yaşayan var mı ? Bugün bir türlü açamadım...
      Screenshot_1.jpgBu şekilde kalıyor.

Yorum

• Donatello
        Donatello yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Sorunsuz giriş yaptım hocam

• ugurcelik
        ugurcelik yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Teşekkürler.
    • yu_cin
      • 21 Jan 2008
      • 2229

Mobox game'i kaldırmışlar sanırım, göremedim binance uygulamasında, güncelleme mi var acaba

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Güncelleme olabilir birkaç saat sonra tekrar denersin. 6 Aralık'a kadar süre var.
    • eaglea
      • 31 Oct 2017
      • 1778
      • Tavla

Coinbase harici yalan gibi kontrol edin yeni testler açılmış
      https://www.coinbase.com/earn/iotex/lesson/1?type=story

Yorum

• kawnsson
        kawnsson yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Thanks çözdüm
    • ExBronx
      • 20 Oct 2020
      • 5610

Ya beyler su airdrop işinde alamayınca ya da size gelmeyınce boş işler falan yazmayın ya da baska olumsuz seyler yazmayın.
      İlgilenmıyorsanız bu sayfalara gırmeyın ya da katılmayın olsun bıtsın.
      Ben de goruyorum bazı çöp paylasımları ama bazı arkadaslar (ben dahil) oyle ogrenecek.Bildiğiniz bir şey varsa düzgünce yazın olsun bitsin. Size gore scam ya da boş bir proje ise de gecerli sebebini yazın biz de öğrenelim. kuru kuru eleştirmek yakışmıyor
      Bazen bazı işler de scam de cıkabilir, bu işlerde bunlar var.
      Aklınıza yatıyorsa katılırsınız, istemiyorsanız katılmazsınız.
      İnsanların hevesini kırmayın lütfen.
      Şurda paylasım yapan kac kısı var allah askına.

Yorum

• ForeverYoung
        ForeverYoung yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Abra'ya scam dediyse koşarak uzaklaş ondan. Klavyene sağlık dostum

• four twenty
        four twenty yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Hahaha bu laflar banaysa scam demedim ya

• Global44
        Global44 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Metahan keşke olsaydı da 1000 usd atabilseydik şu defiye günlük 0,7 dolar getirisi var galiba oda ben az attım 50 felandı heralde 6 ayda çok güzel para bırakacaktı
    • kuzenler
      • 21 Jun 2012
      • 8886

Manu tokeni gelen var mı 48 saat geçti ne gelen var ne giden en iyisi bir miktar satın almak 3 sıfırı atar gibi zamanla

Yorum

• Pr3on
        Pr3on yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Ben 1 haftayı geçti gelmedi..
    • ExBronx
      • 20 Oct 2020
      • 5610

huobi de magic mine de cıkan Point Card hediyesi ne işe yarıyor, bilen eden var mı aceba

Yorum

• blackmagic
        blackmagic yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        1 dolar komisyon indirimi ayarlardan aktif etmen lazım ama bir de süresi var 24 saat mi ne kullanmazsan yanıyor
    • bergamot
      • 14 Feb 2019
      • 1597

Abraya anca transfer yapabildim ben, bu sosyal medya görevleri kalktı mı EndoplazmikBirKulum bilgin var mı ? O link attıgın sayfada yok galiba.

Yorum

• newbets
        • 17 Nov 2021
        • 3126

paribuya üye oldum dün gece herhangi birşey vermemişler..

Yorum

• newbets
          newbets yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          yaptım hocam doğrulama kimliğimide doğruladım birşey gelmedi. canlı yardımıda yokmuş paribunun şaka gibi Global44

• septiemeciel
          septiemeciel yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          5000 kişilik kota dolmuş 2 aralıktan itibaren yine vereceklermiş

• newbets
          newbets yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          ne çabuk dolmuş ya, dün gece 12den sonra hemen üye oldum.
          bilseydim üye olmazdım .
      • eemir99
        • 13 Dec 2011
        • 2301

İlk olarak kuzenler tarafından gönderildi
        Manu tokeni gelen var mı 48 saat geçti ne gelen var ne giden en iyisi bir miktar satın almak 3 sıfırı atar gibi zamanla
        Banada gelmedi yüksek ihtimal hintli kardeşlerimiz sömürgesi altında onlardan sıra gelirse alacağız

Yorum

• kuzenler
          kuzenler yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          zaten manu nun resmi tokeni değilmiş. coinmarketcap da yazmışlar.

• eemir99
          eemir99 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          kuzenler zaten fan token di belirttim zaten resmi tokeni değil ana fan tokenlerde iyi para bırakıyor
      • tncy6014
        • 17 Nov 2008
        • 1015

Ekim ayında abra'ya üye olup ödül cprx leri çekemeyen var mı benim gibi? Ödüller ekleneli 2 hafta oldu,kilit açılmadı. Beklemede. Mesaj attım dönüş de yapmıyorlar

Yorum

• tncy6014
          tncy6014 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Kilit açıldı ve çekim yaptım
      Çalışıyor...