Airdrop ve Önsatışlar İletişim Alanı

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • curry2014
    • 03 Oct 2014
    • 3856

İlk olarak Thedeathmatch tarafından gönderildi
    Bu fractal protocol yapanlar para çekme açılmış galiba . Buradan paramı çekiliyor acaba?
    Bendede var o sekme fakat benim balance 58

Yorum

• Pr3on
      • 08 Feb 2020
      • 1059
      • Futbol - Sinema - Gezi
      • Profesör

Human app ta az önce withdraw butonu yeniden aktif olduğunu gördüm işlem yaptırdı arkadaşlar Gönderiyoruz diye alttaki bilgiyi paylaştı..ftx borsasına çekim verdim yarım saat oldu gelirse yazarım.

Total HMT earned: 37

Available HMT to withdraw: 0

HMT Pending: 37

Successful Referrals: 35

Questionnaire: Completed

Yorum

• aksi_sehy
        aksi_sehy yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        benım cekımım dunden berı duruyor ısleme gondermedıler daha
    • EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak Pr3on tarafından gönderildi
      Human app ta az önce withdraw butonu yeniden aktif olduğunu gördüm işlem yaptırdı arkadaşlar Gönderiyoruz diye alttaki bilgiyi paylaştı..ftx borsasına çekim verdim yarım saat oldu gelirse yazarım.

Total HMT earned: 37

Available HMT to withdraw: 0

HMT Pending: 37

Successful Referrals: 35

Questionnaire: Completed
      Er yada geç herkese gelir hocam, Human Protocol çok sağlam proje herkes parasını alacak.

Hmt pending yazıyorsa geliyor demektir. Halen yapmayan varsa benim Human başlığına bakabilir.

Yorum

• curry2014
        • 03 Oct 2014
        • 3856

Bir ara bu bitmexin konusu vardı 980 tl alacaz diye para yatırmış tık ne 980i alabildik ne 100ü çekebildik komisyon yüzünden,
        Dün bu phemex de vadeli işlem yağınca şu bitmexden de deneyim dedim en azından kaybederse kaybetsin diye aşağıdaki gibi işlem açtım ama burda try yada USD falan yok Türkçe hiç yok zaten onun için naptığımı ve şuan bozursam ne kadar bakiyem olur bilmiyorum anlayan biri yazabilir mi?

Bu galeriyi görüntüleme izniniz yok.
        Bu galeride 1 fotoğraf var.

Yorum

• Sonictips
          Sonictips yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Phemex oduyormu hocam bilgin varmı.
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak curry2014 tarafından gönderildi
        Bir ara bu bitmexin konusu vardı 980 tl alacaz diye para yatırmış tık ne 980i alabildik ne 100ü çekebildik komisyon yüzünden,
        Dün bu phemex de vadeli işlem yağınca şu bitmexden de deneyim dedim en azından kaybederse kaybetsin diye aşağıdaki gibi işlem açtım ama burda try yada USD falan yok Türkçe hiç yok zaten onun için naptığımı ve şuan bozursam ne kadar bakiyem olur bilmiyorum anlayan biri yazabilir mi?
        Parayı ikiye katlanmışsın, acilen benim bitmex başlığını bul nasıl bozacagini anlattım. Neyden ne kadar aldın onuda bilmeden nasıl yaptın çözemedim. Boz bir bak bakalım bakiye ne kadar geçecek.
        En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 12 - 11 - 21, 18 : 54.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Bu fractal protocol yapanlar para çekme açılmış galiba . Buradan paramı çekiliyor acaba?
          [/url]
          Aralık ayında çekimler aktif olacak son paylaşılan bilgi bu şekilde.

Fractal da sağlam proje herkes parasını alacak, her gün 3-4 tane toplamaya devam edelim.

Fractal ne iş yapar?
          Bu gerçek kişi deme projesidir.
          Kimlik doğrulama sistemidir. Biz Fractala belge verdik, borsalar siteler Fractal ile anlaşır. Üyemizin gerçek kişi olduğunu sen doğrula, bizi kyc işlemi icin fazla mesaiden fazla elaman çalıştırmaktan kurtar der. Biz siteye üye olunca Fractala giriş yaparız oradan anında kycmiz doğrulanır.

Yorum

• arduaz
            • 06 Jul 2006
            • 9172

LunarCrush te

İlk satırdaki activite surekli 5 rakamı var değişmiyor

Bu nedir arkadaşlar, benim aktivitem mi, acaba
            Olumlu değğişim için ne yapmak lazım
            Bilen yazarsa sevinirim

Yorum

• eaglea
              eaglea yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Ne kadar sürede 623 puan oldu acaba kaç olması lazım çekim için

• arduaz
              arduaz yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Hocam o Bugun ku puan
              Bu hizda gidersem, anca 1 ay sonra çekim olabilir

• eaglea
              eaglea yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Buraya yazmışsın şimdi gördüm yani kaç bin puan lazım minimum çekim için
          • blackmagic
            • 17 Feb 2017
            • 685

onaylı hesap örneği.
            diğeri sadece protokol onay kazanç sistemine katıldığınızı doğruluyor. asıl kyc onayı bu şekilde olmalı ilgi bilgi.

Yorum

• curry2014
            • 03 Oct 2014
            • 3856

EndoplazmikBirKulum 0.00047 falan geçti ben 100 tl yatırınca o 0.0001 Di muhtemelen 470 tl olmuştur daha önce çift adımlı doğrulama yapmamıştım şimdi yaptım site diyor ki çift adımlı doğrulama yaptıktan sonra 24 saat sonra çekebilirsiniz yarını bekleyecez artık

Sonictips onlar kadar garip bir site görmedim günde 3 farklı saatte ödeme yapıyorlarmış gece 3 sabah 11 öğleden sonra 7 olmak üzere TRX yatırıp çekim talebi verdim normalde gelmesi lazımdı ama daha gelen yok bekliyoruz bakalım gelince haber veririm
            Telegram adminlerinin bir halt tan anladığı yok zaten

Yorum

• Sonictips
              Sonictips yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Tebrikler. Guzel kazanc ben 32 dolar yaptim 25 i. Sonra dogecoine yukselir girdim.. çok düştü doge. -17 $ ilk defa denedim bende 25 dolardan kaldi 14 filan.

• curry2014
              curry2014 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Phemex çekimim geldi Sonictips

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Çekim ücretine 150 lira gitse yine güzel kazanc. Evet o süreç çoğu borsada var bekleyeceksin yapacak bişey yok. Keşke 100 dolar etkinliğine de geç kalmasaydik.
          • Thedeathmatch
            • 26 Jun 2016
            • 2680

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Aralık ayında çekimler aktif olacak son paylaşılan bilgi bu şekilde.

Fractal da sağlam proje herkes parasını alacak, her gün 3-4 tane toplamaya devam edelim.

Fractal ne iş yapar?
            Bu gerçek kişi deme projesidir.
            Kimlik doğrulama sistemidir. Biz Fractala belge verdik, borsalar siteler Fractal ile anlaşır. Üyemizin gerçek kişi olduğunu sen doğrula, bizi kyc işlemi icin fazla mesaiden fazla elaman çalıştırmaktan kurtar der. Biz siteye üye olunca Fractala giriş yaparız oradan anında kycmiz doğrulanır.
            17 kasımda sonra eriyor nasıl hergün toplayacaksın? mail atılmış 17 kasım son gün diye.. Bugün yarın çekilebilmesi lazım.

Yorum

• StOpLAZmAnYaX
              • 16 Jun 2007
              • 14672

Phemex az once birkac dolar kalmisti. İslem iptal edilmis. Gozumun onunde sifira yol aldi nasil olduysa. Biri cikip ss ile sunu sunu yap dese iyiydi bir bok bilemeden sifirladik. 10 dolar gelecek sanirim bakalim ne macera yasayacagiz

Yorum

• ugurcelik
                • 29 Nov 2013
                • 1396

İlk olarak blackmagic tarafından gönderildi
                onaylı hesap örneği.
                diğeri sadece protokol onay kazanç sistemine katıldığınızı doğruluyor. asıl kyc onayı bu şekilde olmalı ilgi bilgi.

Bunu nasıl halledicez ? Benimde bekleme de (under review)... Acaba kendileri mi düzeltecek.

Bu arada bende de 86 frc olmuş. Fiyatı da 3.30 liraya düşmüş. Çekim açılınca daha çok düşer gibi gözüküyor.

Yorum

• kuzenler
                  kuzenler yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  SEND FLC butonu var ama kucoinde ki adresi kabul etmiyor
              • EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

17 kasımda sonra eriyor nasıl hergün toplayacaksın? mail atılmış 17 kasım son gün diye.. Bugün yarın çekilebilmesi lazım.
                17 kasıma kadarki günler günden sayılmıyor mu yav?
                biter bitmez çekim açılacak diye bişey yok. Ben theta nft marketinde çekim açılmasını 2 aydır bekliyorum. İlk başta Aralık'ta demişlerdi umarım erkenden açarlar da çekeriz.

Yorum

• HornyHornet
                  • 25 Aug 2012
                  • 4981

Send kısmı henüz aktif değil. Test yapıyorlar. ETH ağı ile bağlantı kurmak için çalışma yapıyorlar. Yarın öbür gün açılır çekimler.

Yorum

• akhenaton87
                    • 16 Nov 2017
                    • 3877

İlk olarak akrep6565 tarafından gönderildi
                    Ben hala bu nfleri satışa koyamadım buradan isteyen ilgilenen yok mu bu nftler ile başkasına gideceğine buradan birine satalım.
                    Ben NFT mi sabah koydum satışa 1.6 BNB den fakat satılan bişi yok Market hacimleri çok düşük sanırım o yüzden satış olmuyor.

Yorum

• ice87
                      ice87 yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      1 günde satılırsa opte başına koy .nft nadir olması iyi ama biraz şans işi alan çıkarsa hemende satılır.
                  Çalışıyor...