Airdrop ve Önsatışlar Duyuru Alanı

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Yeni Airdrop Frontier
    Ödül 100.000$ Havuzu
    1252 rastgele kişi ödül alacak

DİKKAT: Frontier Binance'da listelidir. Katılım yine çok kolay ve ödüller mükemmel. Görevler tek seferliktir.

https://frontier.xyz/sweepstake?kid=1YNM9A
    ✅Linke tıkla airdrop sayfasını aç.
    ✅Email adresinle giriş yapıp Email doğrula.
    ✅Aşağıda Görevler açılacak. Görevleri yapıp puan topluyoruz.
    ✅Download Frontier butonların ikisine de tıkla. Uygulama indirmek zorunlu değil tıkla puanı al.
    ✅Sonraki görevler; Discord'a katıl, YouTube takip, Twitter takip, Twitter Rt ve Instagram takip.

DİKKAT: Kampanya 20 Şubat 2022'de sona erecek. Kazananlara email yollanarak ödülleri gönderilecek.

Yorum

• akrep6565
      • 15 Jul 2011
      • 1480

Merhaba arkadaşlar. Mexc borsasının yılbaşı kampanyasından bahsetmek istiyorum. Mexc borsası kayıt olup 100 dolar hacim oluşturanlara 20 doge veriyor. Ayrıca çekilişle 100 dolarlık doge kazanma şansınız var. Ödül kazanmak için yapmanız gereken çok basit kyc doğrulayıp hacim oluşturmak. 10 dolar atsanız 5 defa alım satım yapsanız hacim oluşturabilirsiniz. Ayrıca twitter görevi var onu yaparsanız günlük çekiliş yapılıyor 100 dolarlık doge kazanma şansınız oluyor. Ayrıntılı bilgi için:

https://support.mexc.com/hc/tr/artic...%B1-Davet-Edin
      Arkadaşlar ayrıca yukarıda vermiş olduğum linkten form doldurup katılım yapınız. Uid numaranızı istiyor.

Referans linkim: https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1HHX9

Refsiz linkten üye olursanız komisyon indirimi alamıyorsunuz.

Yorum

• Pr3on
        • 08 Feb 2020
        • 1059
        • Futbol - Sinema - Gezi
        • Profesör

1. Duyuru : CoinEx borsasında hesabı olanlar ana sayfada 4 yıl dönümü şerefine herkese 10,000,000 CET & Bonus veriyor..Kampanya 24 - 29 Aralık arası.. herhangi bir şart göremedim ilgili yerde Cheers for CoinEx butonu var bunada tıklayın..

CoinEx Borsasına üye olmak isteyenler aşağıdaki Refli linkimden üye olabilirler..

https://www.coinex.com/register?refer_code=3czf8

2. Duyuru : Human protocol e katılanlar app da kyc lerini tamamlamışlar ise verdikleri adrese gönderim yapıyor.. benim 37 human token gönderimi yapıldı ancak henüz çekim yapmadım sizde aşağıdaki linkden kontrol edin.. adresini verdiğiniz trust yada metamask cüzdanı bağlayarak tokenlarınızı görüntüleyebilir işlem yapabilirsiniz..

https://wallet.polygon.technology/

Yorum

• ice87
          ice87 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Pr3on girecekler için mobilde ana sayfa 4. yıl logosu var oraya girince en altta istek var yaptım şerefe takipte kal yazdı buton tekrar aktıf ama katıldım mı anlamadım sonradan birşey isteyecek sanırım ama herkese çok muaalak

• Notsorry
          Notsorry yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          24. de başlıyor kampanya geri sayım bitince

• Pr3on
          Pr3on yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Takipte kalalım.. 24 de başlayacak 29 da son bulacak..üyelerin hepsine alt hesap üst hesap ayırımı olmadan dağıtım yapılacak..
      • Pr3on
        • 08 Feb 2020
        • 1059
        • Futbol - Sinema - Gezi
        • Profesör

Qmall Exchange Ukranya Borsası :

Ödül 500 qmall token..

Önemli şirketlerin partnerliğini yaptığı bir borsa.. kendi airdrobunu veriyor.. Şiddetle katılmanızı tavsiye ediyorum .Üyelik oluşturduktan sonra kyc işlemleri , klasik sosyal medya takibi ve en az 200 birim Ukrayna parası (90 TL) yatırım şartı..paranızı airdrobu aldıktan sonra çekebilirsiniz.

" Üyelik adımları oldukça basit, kyc hızlı ve kısa zamanda onaylanıyor sosyal medya olarak ben sadece Twitter takip ettim..."

Kampanya 40 gün sonra bitiyor .erken de bitirebilirler..acele etmek de yarar var.

Airdropun açılış değeri 1 QMALL = 1 ₴ Ukrayna parası şeklinde olacak...500 QMALL = 500 ₴ o da şimdiki kura göre 220 TL yapar.. Açılış fiyatı bu sadece..Açıldığı andan itibaren 2x yükselirse ortalama 500 TL alırız .

Borsada üyeliği olmayanlar Refli linkimden üye olabilirler.

https://qmall.io/referral/941a7fc0-9...f-bf01b42a4301

En son Pr3on tarafından düzenlendi; 23 - 12 - 21, 00 : 57.

Yorum

• Pr3on
          Pr3on yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          IBox terminals firmasının ortağı .yeni nesil ödeme sistemi..çok ciddi yatırım..banka kartı ile yatırım yapma çekme...ben bu airdrobun değerleneceğini düşünüyorum. Alın kenarda dursun. Hesaba tron atıp çekin airdorubun kilidi kalkıyor ve hesabınızda bekliyor..zamanı gelince 1 qmalın 1 Euro'ya eşitlenmesi bile olası.. zaten jetonların periyodik olarak işleme girecek olmasının da değerlenecek olmasına işaret.

• ice87
          ice87 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          sosyal medya görevleri nerde ? Pr3on

• Pr3on
          Pr3on yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Airdrop kısmına tıkladıktan sonra 3 yazan rakamın altında sosyal medya hesaplarının ikonları var birine tıkla..ben Twitter a tıklayıp takip ettim ayrıca son olarak yatırım için ben 100 TL lik tron gönderdim 5 dakika sonra geri çektim 500 airdrop kilidi açıldı hesabıma tanımlı beklemede..sende bu şekilde yapabilirsin
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Yeni Sağlam Airdrop
        Dopamine Wallet NFT Airdrop
        Ödül çok değerli olabilecek NFT'ler

Dopamine Kayıt Linki:
        https://share.dopamineapp.com/1XFt

Cüzdanı linkten indirin ve kurun. Altta ortadaki butona tıklayarak Discover kısmına girin. Claim My NFT yazan butona tıklayın. Görevlerleri yapın.

İndirdik Nasıl Kurarız?
        **Tek seferlik cüzdan kurulumu gereklidir.
        1- English seçili gelir değiştirmeyin Türkçe yok. Ekran siyah mi beyaz mod mu diyor birini seçin. Nexte tıklayın.
        2- Joine tıklayın. Cüzdana giriş yaptınız.
        3- Sağ alttaki Cüzdana tıklayın. Agree yazana tıklayın ve en az 9 karakterli şifre belirleyin.
        4- 12 gizli kelimeniz gelecek onları kopyalayın ve mailinize falan güvenli bir yere kaydedin. I have kutucuğunu işaretleyin ve active butonuna tıklayın. Gerisini yukarda yazdığım şekilde yapacaksınız.

Nft Görevlerini Nasıl Yapıyoruz?

1- Claim My NFT butonuna tıklayın.
        2- Verilen linklerden YouTube kanalına abone olun. 2 Twitter sayfasını da takip edin ve sabit gönderileri Rt fav yapın. Telegram kanalına katılın.
        3- I have... yazanın altındaki kutucuğa tıklayın. Bir altına @ ile başlayan Twitter kullanıcı adınızı girin. Onunda altına @ ile başlayan telegram üye adınızı girin. Dopomine Wallet yazan kutucuk dolu gelecek, dolu gelmezse uygulamayı kapatın yeniden girin.

Yorum

• ice87
          ice87 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          teşekkür ederim diyor başka birşey yok Dopomine Wallet kutu yok ortada bilginiz olsun 2 3 kez denedim belki şuan sorun vardır EndoplazmikBirKulum

• Yebicer02
          Yebicer02 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          EndoplazmikBirKulum hocam ?????

• EndoplazmikBirKulum
          EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Yebicer02 Kusura bakma ya tam yazacaktım işim çıktı ona bakalım derken unutmuşum. Twitter da bu şekilde yazıyor:

Koşulların karşılandığını doğruladıktan sonra NFT, Dopamine cüzdanınıza gönderilecektir.

NFT, Dopamine'in yakında çıkacak olan NFT Görüntüleyicisinde görüntülenebilir olacak
      • kuzenler
        • 21 Jun 2012
        • 8887

Bedava 5 Usd (+20 Usd) değerinde Bitcoin

https://h5.whalefin.com/register?referral_code=46Zq7X

Telefon numarası onayı yapıp uygulamayı indiryoruz.
        Uygulamayı kurduktan sonra Hesabım kısmından KYC onayı yapıyoruz. ( Kimlik Ön Arka, Yüz Tanımı ve İkametgah Belgesi )
        Hesabınız onaylanmasının ardından Hesabım / Kupon bölümünden 5 usd yi aktif edebilirsiniz.

Ayrıca 100 usd yatırım yaparsanız ekstra 5 usd daha kazanıyorsunuz. Yatırdığınız para ile vadeli işlem gerçekleştirirseniz 15 usd daha ödülü var.

Tüm ödüller BTC olarak cüzdanınıza ekleniyor.

Referans başına 10 Usd veriyor, arkadaşlarınızı mutlaka davet edin.

Linkimden kayıt olmak isteyenlere şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Kurallar:

Yorum

• ice87
          ice87 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          kuzenler hemen cekim var mi?

• Yebicer02
          Yebicer02 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Referans başına 10$ değil. Referans 100$ yatırıp 10 gün bekletirse 10$.

• kuzenler
          kuzenler yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          ARGEUSS @ice87
          Ödülü yatan varsa BCH ye çevirip çekebilir.
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Edit: 25 Nisan 2022 son katılım tarihli yeni kampanya için düzenlendi

Cakedefi ödülü yeniden 50 Dolara çıkarıldı bu kez kaçırmayın.

Bedavadan 50 Dolar veriyor bu kaçmaz.

Kayıt linki: https://app.cakedefi.com/?ref=173500

Linke tıkladığınızda referans alanında yazması gereken kod: 173500

Nasıl Kayıt Olurum?

1- Linkten kayıt olmak gerekiyor; Kayıt olun ve mail onaylayın.
        2- Giriş yapın. Verify Now butonuna tıklayın, aşağıdaki BEGIN butonuna tıklayın ve telefon numaranızı yazıp onaylayın. Next butonuna tıklayın, ID card seçin ve sırayla kimlik önü, arkası, sadece yüz selfie, edevletten alınmış ikametgah yükleyerek KYC doğrulama yapın; Edevletten alabilirsiniz veya faturada olur. Kimlik doğrulaması birkaç dakikada onay alacak.

Ödüller Neler?

10 Dolar 1 ay sonra çekilebilir,
        40 Dolar 6 ay sonra çekilebilir DFI token olmak üzere toplam 50$ Hediye. +Referans olmanız halinde: 20 Dolar Değerinde DFİ

Dfi token genellikle yükseliş eyleminde olduğu için 40 da değil 80-100$ bedavadan çekme imkanınız var. Şubat'ta paylastığım da üye olanlar 750 lira ödül almıştı, şuan hesaplarında 1400 lira var.

Ödülleri Nasıl Alıyoruz?

10$'ı quizler ile alalım:

5+5 Dolar Learn alanında quizler ile alınacak ve bu bir ay sonra çekilecek. Learn kısmına tıkla, Earn DFI ve Earn BTC butonları ile testi çöz. Go to part butonuna tıklayarak quize geç, soruya herhangi bir yanıt ver, yanlış derse diğer şıkları dene. Yanlış yaparsan sorun olmaz, yeniden denersin. Böylece 5 er soruya yanıt verdiğinde en sonunda Claim butonu ile ödülü alırsın.

40$ da Cakedefiye para yatırıp hemen çekerek alalım:

1- Öncelikle Google 2fa aktif hale getirin, Google Authenticator uygulamasını telefona kurup yapacaksınız.
        2- En düşük transfer ücreti Dash coinde. CakeDefi de Dash coinin altındaki Deposite tıklayın. Çıkan adresi kopyalayıp minimum 51 Dolarlık dash coin yatırımı yapın (51 Dolar yapın garanti olsun). Dash birçok borsada listeli, istediğiniz borsadan Dash alarak yatırımı yaparsınız.
        3- Ödüller hemen yüklenecek.
        4- Yatırdığınız Dash coinde ki Withdraw kısmından kendi kullandığınız borsanıza hemen geri çekebilirsiniz. 50 Dolar ödülünüz anında yatacak.

Ve Sonuç:

Bu basit işlemi yaparak DFI tokenları kazandık. Kazandığımız tokenların 10 Doları 1 ay, kalan 40 Dolari ise 6 ay kilitli kalacak. Bu 6 sürede boş durmayacak bize %21 oranında stake geliri de sağlayacak.(Yıllık %42)

DFI Tokenların kilidi açıldığı zaman Kucoin borsasına çekebilirsiniz. DFI token Kucoinde listeli. Borsada DFl'larinizi satar Tron alarak yerli borsalara atabilirsiniz.
        Kucoin kayıt linki: https://bit.ly/38vjKbF
        En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 13 - 04 - 22, 00 : 18.

Yorum

• Pr3on
        • 08 Feb 2020
        • 1059
        • Futbol - Sinema - Gezi
        • Profesör

"[QUOTE=Pr3on;n10718368]1. Duyuru : CoinEx borsasında hesabı olanlar ana sayfada 4 yıl dönümü şerefine herkese 10,000,000 CET & Bonus veriyor..Kampanya 24 - 29 Aralık arası.. herhangi bir şart göremedim ilgili yerde Cheers for CoinEx butonu var bunada tıklayın.."

CoinEx Borsasına üye olmak isteyenler aşağıdaki Refli linkimden üye olabilirler..

https://www.coinex.com/register?refer_code=3czf8

Duyurusunu yapmıştım. Buton aktif 4 gün süresi var.. Halen üye olmayanlar yukarıdaki linkden üye olabilirler.. Bana 1 aylık Vip 3 üyelik verdi.. Hesabım Vip 3 seviyesine çıktı..Oldukça değerli..Sizde hediyenizi almayı unutmayın..

Yorum

• Global44
          Global44 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Aynen vip3 veriyor hep bşye yarayacağını zannetmiyorum komisyon indirimi olur en fazla

• yu_cin
          yu_cin yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Herkese vip veriyor yakın zamanda üye olduk diye sanırım, ekstra olarak CET verecek mi ki bize

• Pr3on
          Pr3on yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Vip in ayrıcalıklarını ileriki günlerde göreceğiz. Ay içinde free Airdropları alma şansımız olacak bunları aynı yerde bozdurup nakite çevireceğiz. ileriki günlerde airdrop duyurusunu yaparız yine burada .
      • Pr3on
        • 08 Feb 2020
        • 1059
        • Futbol - Sinema - Gezi
        • Profesör

Phemex borsasında hesabı olanlar 2 yıldönümü şerefine enerji kutusu ismini verdiği bir etkinlik yapıyor..Günde 3 hak veriyor. Kutuyu açıyorsunuz artık şansa ne çıkarsa bana iki boş bir dolu çıktı dolu kutu 14 günlük premium üyelik anında tanımlandı..denemek isteyenler bugün başladı etkinlik.. 13.01.2022 ye kadar devam edecek..web adresinde promosyonlar bölümünde mystery box olarak görünmekte..

Phemex 2nd Anniversary energy crates are here! You can do a lucky draw 3 times per day and win trading bonuses, fee discounts, and premium memberships! https://phemex.com/activity/mystery-...ralCode=IT24A3
        ​​
        ​​​​

Yorum

• akrep6565
          • 15 Jul 2011
          • 1480

İlk olarak akrep6565 tarafından gönderildi
          Merhaba arkadaşlar. Mexc borsasının yılbaşı kampanyasından bahsetmek istiyorum. Mexc borsası kayıt olup 100 dolar hacim oluşturanlara 20 doge veriyor. Ayrıca çekilişle 100 dolarlık doge kazanma şansınız var. Ödül kazanmak için yapmanız gereken çok basit kyc doğrulayıp hacim oluşturmak. 10 dolar atsanız 5 defa alım satım yapsanız hacim oluşturabilirsiniz. Ayrıca twitter görevi var onu yaparsanız günlük çekiliş yapılıyor 100 dolarlık doge kazanma şansınız oluyor. Ayrıntılı bilgi için:

https://support.mexc.com/hc/tr/artic...%B1-Davet-Edin
          Arkadaşlar ayrıca yukarıda vermiş olduğum linkten form doldurup katılım yapınız. Uid numaranızı istiyor.

Referans linkim: https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1HHX9

Refsiz linkten üye olursanız komisyon indirimi alamıyorsunuz.
          Kampanya bugün bitiyor arkadaşlar. Yarından itibaren 7 gün içinde ödüller gönderilecek bilginiz olsun

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Flitpay Airdrobu
            Herkese 300 FLT Token Hediye

Çok değerli olabilir. Henüz değeri belli değil listelenmedi. Bitmeden katılalım.

Airdroba Katıl: https://flitpay.com/sign-up/?ref=4110149

Referral Code: 4110149

1- Üye ol mail onayla
            2- Daha kolay olması için uygulamasını indir.
            3- Giriş yaptıktan sonra ülkeni seç. Nexte tıkla. Gelen sayfada yine next.
            4- Profil bilgilerin (Türkçe karekter kullanmayın. Örneğin ş yerine s yazın): Ad soyad, gün ay yıl şeklinde doğum tarihin, tam ikametgah adresin, state kısmına ilinizi yazın, City/Town il/ilçeniz, zip Code posta kodu ve Continue.
            5- Document: National ID seçin. Bir altına kimlik numaranızı girin. Front:kimlik önü, Back:kimlik arkası. Continue butonuna tıklayın.
            6- Selfie çekin ve yükleyin, devam edin
            7- Açılan sayfayı geçebilirsiniz veya Google Authenticator kurun sms gelmiyor.
            8- Sonraki ekranda ikametgah belgesi isterse edevletten aldığınız belgeyi yükleyin. İstemezse kalsın.

Belge onayı 2-3 gün kadar sürebiliyor. Belge onayı ile beraber FLT ödül de gelecek.

Yorum

• yu_cin
              yu_cin yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              EndoplazmikBirKulum buraya üye olalı 1 haftadan fazla oldu ama onay almadı daha, sizin ne kadar sürmüştü kimlik onayı

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              yu_cin Benim 8 gün oldu halen onay almadı henüz bekliyorum

• blackmagic
              blackmagic yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              telegram admne pm atın çözüyor 5 dkda
          • arduaz
            • 06 Jul 2006
            • 9172

Cratos Global (sosyal medya projesi) airdrop

​​​​​​Arkadaşlar Cratos airdrop projesi, LunarCrush veya torum projelerinin farklı bir türevi

Hayatın her alanıyla ilgili araştırma yapılıyor, her konuda anketler duzenleniyor, ve fikir beyan ediyorsunuz.

Cratos bu platformda her etkileşime kendi tokeni CRTS Veriyor
            Gunluk görevler ile 700 adet token kazanılabiliyor.
            Ve maksimum 10 dakika zaman alan bir şey.

CRTS token şuan 2 borsada listeli ve ana sayfalarında yakında mexc borsasında da listeleneceği yaziyor.

Şuan devam eden bir promosyonları var

İlk uyeliğe ref kodu ile oluşturana 3000 adet token veriyor.
            İlk 10 ref içinde ref başına 2000 token veriyor.

Bu promosyon 31 aralıkta bitiyor.

1 ocak uyelik oluşturan sıfır bakiye ile başlayacak.

Minimum çekim 50.000 token.

Bu bakiye ye 1 ayda da ulaşılabilir, ama sıfır bakiye ve sıfır ref ile başlayan da enfazla 3 ayda çekim noktasına gelir.

50000 token şuan 240 dolar yapiyor.

İsteyen burdan uygulama yı indirebilir

https://m.apkpure.com/tr/cratos-earn...halfvoteglobal

Ref kodu : 61C90C55

Yorum

• blackmagic
              blackmagic yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Üye olmak zulüm xd

• arduaz
              arduaz yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Googleplay da var uygulama
              Geri gelmiş oraya da, istersen ordan indir.
              Ama uye olup giriş yaptıktan sonra, nadir sorun oluyor
              LunarCrush ta da ilk zamanlar vardı boyle ufak sorunlar
              Kendin uğraşacaksan eğer, uyelik oluştur
              Yok uğraşmaycaksan, ben dedim diye yapma sakın
              Tekrar teşekkür ederim
          • EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Huobi 1500$ Airdrop Fırsatı

HUOBI'DEN KAÇIRILMAYACAK YENİ ÖN SATIŞ

*Özetle, Huobi borsasın da 50 usdt tutun ve ön satışa katılın. Size çıkarsa 50 usdt paranız ön satışta ki tokene dönüşüyor ve satıp 1500 Dolar ve üzerinde para kazanıyorsunuz. Tek seferlik 1200 Dolarda hacim istiyor ama bunu yapmak çok basit; Btcturk hesabınız varsa Btcturk'te BTC transferi ücretsiz. 55 Dolarlık BTC transfer edin, Huobi de Btc'yi 12 defa alıp satın, 1200$ dan fazla hacim yapar. Komisyon kartı da varsa hiçbir kaybınız olmaz yoksa da çok kaybınız olmayacaktır. İşlem sonu 0-2 Dolar arası kaybınız olabilir. Btcturk hesabınız yoksa borsanizda Huobi'ye Tron gönderin, huobi de BTC yapın ve hacmi tamamlayın. Dileyen daha fazla yatırıp hacmi daha hızlı tamamlayabilir. Örneğin 1200 Dolarlık herhangi bir coinde yatırım yaptınız bir defa huobide sattiginiz anda hacim işlemi tamamlanır. 50 usdt hesapta bırakıp kalan tutara tron alarak 1 trx komisyonla çıkış yapabilirsiniz. *

Huobi kayıt Linki: https://bit.ly/3mxJk43

Huobi PrimeList - Decimated Satışı

Son zamanlarda "Huobi PrimeList" satışları çok fazla kazandırmaya başladı. Bir önceki satışlar 30X'ten fazla yaparak 50 dolarla 1500 dolardan fazla para kazandırdı. Yapacağınız 1100-1200 liralık yatırım, şansınız varsa tek bir ön satışla 15 bin - 50 bin lira arası oluyor. Yapmanız gerekenler sırayla şunlar.

1-Öncelikle bir hesabınız olmalı, yoksa linkten kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olan fakat kyc yapmayanlar linkten tekrar kayıt olsun ve kyc yapsın: https://bit.ly/3mxJk43

Komisyon İndirimli Huobi Kayıt Linkidir.
            Linkten yeni üye olduğunuzda anında 20 USD'lik kupon hesabınıza tanımlanıyor. Ayrıca para gönder ve işlem yap gibi görevleri de yapınca 300 USD değerinde komisyon indirim kuponu kazanabiliyorsunuz. Bu satışa katılım için borsaya zaten para göndereceğimiz için yeni üyeyseniz anında 80 USD'lik kupon hesabınıza tanımlanmış oluyor.

2-Kayıt olup mail onayladıktan sonra uygulamasını indirin. Ana sayfadaki Primelist kısmında satışa ne kadar kaldığını gösteren sayacı göreceksiniz. Burada daha önce KYC(Kimlik Doğrulama) yapmadıysanız KYC yapmanızı isteyecek. KYC toplamda 5 dk bile sürmüyor. Önceki satışlardan farklı olarak "günlük ortalama" 200 USD'lik bir hacim yapmanız isteniyor Toplam 1200$ hacimi tek günde yapabilirsiniz. Bu hacmi BTC al sat yaparak yapabilirsiniz. "Komisyon Ayarları"ndan "Puan Kartı Kullan" seçerseniz kazandığınız kuponlardan komisyon harcanır ve boşa komisyon ödemezsiniz.

3-KYC'den sonra tek yapmanız gereken borsa hesabınızda 50 USDT tutarak satış kayıt saatinin gelmesini beklemek. Satış zamanı gelince bu 50USDT ile çekilişe katılacağız. Eğer kazanırsak otomatik hesaptan düşecek ve coinler gelecek. Kazanamazsak zaten 50 USDT yine hesabımızda kullanılabilir bir şekilde durmaya devam edecek ve isteyen tekrar çekebilir. İhtiyacımız olan tek şey şans.

Satış Günü 29 Aralık 2021, Saat: 13:00 (Türkiye Saati İle)

Herhangi bir ek sorunuz varsa yorumlara yazınız.
            En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 26 - 12 - 21, 01 : 01.

Yorum

• blackmagic
            • 17 Feb 2017
            • 685

Terkehh airdrop 2000 terk coin 24 saat içinde cüzdana gönderiliyor çekimler 15 ocakta açılacak
            https://t.me/terkehh_bot?start=CYIRKSW2G
            Bu galeriyi görüntüleme izniniz yok.
            Bu galeride 1 fotoğraf var.

Yorum

• blackmagic
              blackmagic yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Uygulamaya göre değişir bazı cüzdanlar da otomatik görünüyor ben mesela coinbase wallet kullanıyorum otomatik gözüktü eklemedim kontrat. Metamask vb bazı uygulamalarda gerekiyor bakiyeyi görebilmek için

• sno0op
              sno0op yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Bunu yaptım. Telegram botunda bakiye görünüyor fakat metamaska gelen giden olmadı 3 gün oldu. Contract adresini de ekledim metamaska

• blackmagic
              blackmagic yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Bottan withdraw butonuna tıklamak gerekiyor tıklayınca 1 saat içinde geliyor
          • Yebicer02
            Banned
            • 25 Apr 2021
            • 1557
            • Voleybol Basketbol

Gateio 50$ çekiliş linklerini seri olarak paylaşıyorum
            50$ 20 kişiye
            https://wn.nr/NpdJ7X
            50$ 40 kişiye
            https://wn.nr/BMvhkp
            50$ 20 kişiye

50$ 20 kişiye
            https://wn.nr/UScYKq
            50$ 40 kişiye
            https://wn.nr/C7C4NY
            50$ 40 kişiye
            https://wn.nr/3gr4Yg
            50$ 40 kişiye
            https://wn.nr/MAjRMN
            50$ 20 kişiye
            https://wn.nr/KBjxy3
            50 $ 20 kişiye son 25 saat
            https://wn.nr/bDVWhd
            50$ 20 kişiye son 20 saat
            https://wn.nr/HsjyJV
            En son Yebicer02 tarafından düzenlendi; 27 - 12 - 21, 10 : 39.

Yorum

• SingleGun
              SingleGun yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Üşenmedim evet hepsini yaptım haha neyse bazılarında linkedin kendiliğinden oldu bazılarında olmadi tek eksik o olanlar var, hepsini yapmadığım için çekilişe katilamiyormuyum?

• Yebicer02
              Yebicer02 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              SingleGun katılıyorsun hocam sorun yok

• SingleGun
              SingleGun yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              eve gelince linkedin i pc de hallettim hocam tamam hepsine girdik.
              daha öncede girmiştim gerci birsey cıkmıyorda, cıkarsa extra bir işlem yapıcakmıyız? yoksa direk gateio hesabımıza mı tanımlıyorlar?
          Çalışıyor...