Yeni Borsa Tokeni Airdrobu | Değeri 30 Dolar | Topexcoin Exchange

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Yeni Borsa Tokeni Airdrobu | Değeri 30 Dolar | Topexcoin Exchange

Öncelikle borsayı biraz araştırdım, bana bu borsa iş yapar gibi geldi. Ben buradan da 5roi borsasından aldığımız gibi bir 100 dolar bedava nakit para alırız diyorum o yüzden kaydımı yaptım. Sınırlı sayıda almak isteyen hemen üye olsun. Kyc şart. Sizde kendi araştırmanızı yaparak üye olup olmama kararını verebilirsiniz.

Böyle borsa tokenları büyük sürprizler yapabiliyor, sonra pişman olmak istemedigim için üye oldum.

Kayıt Linki:
    https://topexcoin.com/sign-up?referralid=149180

1- Tıkla mail ve büyük küçük harf, rakam ve sembol içeren şifrenle kayıt ol. (Ref kısmında bu kod yazılı olmalı: 149180 )
    2- Maile gelen kodu gir.
    3- Google Authenticatoru aktif et. Çıkış yaparsa tekrar loginden giriş yap. (Sayfa ingilizceye tam çevrilmiş değilse; üstten Eng yazana tıkla, diğer dili seç sonra tekrar Eng yi seç düzelir)
    4- Not Verifity yazana tıkla.
    5- First name adınız, middle name yazana ikinci adınız varsa onu girin (yoksa tire koyun boş bırakılmıyor). Last name soyadınız. Diğer doğum tarihi adres bilgilerinizi de girin. (Tarih ay/gün/yıl şeklinde)
    6- ID card seçin, kimlik no yazın. Kimlik önu arkası yükleyin. Selfie istiyor, bir kağıda Topexcoin ve günün tarihini ay/gün/yıl şeklinde yazın o kağıtla ve kimliğinizle birlikte selfie çekip yükleyin. Google Authenticator kodunu girin ve belgeleri gönderin.

2000 Tpe Coin şuan 30 Dolar değerinde. Aldığımız tokenlar kilitli kalacak, 2022 ilk çeyrekte açılacak. Borsa sahipleri güzel işler yaparsa o zamana kadar bizim 30 dolarlık Tpemiz 100 doları geçer diye tahmin etmek zor değil. Airdroba katılmak için kayıt yeterli.
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Aşağıda verdiğim linkteki bu alan 20 milyon olmadan kaydınızı yapın. Sınırlı sayıda.

TOTAL AIRDROP RECEVED
    17167400TPE
    https://topexcoin.com/user-center/ac...reward/airdrop
    Telegramdan Topexcoin admini bunu paylaşmış sizde bir bakın: https://t.me/topexcoinglobal/9212

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

Ben kimlik doğrulamasini hızlandırmak için telegramdan adnine yazdım, bir süre sonra onay geldi.

Yorum

• Global44
        • 28 Dec 2016
        • 4118

Uygulaması var mı acaba daha kolay olurdu

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Konuyu açarken daha 4 milyon token vardı admin bitirdik doldu yazmış. Yanlış anlamadiysam telegramda son paylaşım o şekilde. Konu daha açılmadan kapanabilir.

Yorum

• blackmagic
            • 17 Feb 2017
            • 685

bitmiş hocam bu

BİLDİRİM.
            Airdrop programımız şu ana kadar tpe airdroplarının çoğunu dağıttı. Bundan sonra tpe airdrop programını durduracağız. Yalnızca program sonlandırma duyurusundan önce katılan hesapları inceleyeceğiz. Borsanın ilk airdrop programına katıldığınız için yatırımcılara teşekkür ederiz.

Yorum

• matrock002
              • 21 Sep 2017
              • 418

keske asagı inip okusaydım direkt atladık bitmiş meger

Yorum

• SingleGun
                • 28 Sep 2005
                • 4024
                • yüzme
                • the bourne

Hocam sen konu açar açmaz ben üye oldum ama kyc yapmamıştim daha, sanıyorum uyelik değilde kyc olmak baz alınıyor, sağlık olsun teşekkür yinede

Yorum

• ugurcelik
                  • 29 Nov 2013
                  • 1394

He he bu kez kaçırdık ama sağlık olsun. Eline sağlık. Airdroplara devamm..

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

Borsa sorunsuzdu çok yazık oldu geç kaldık kârdan zarar ettik.

Yorum

Çalışıyor...