TORUM AİRDROBU

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Mevzuderin
    • 21 Nov 2008
    • 4459

TORUM AİRDROBU

Linkden uye olun...
    telefon ve mail dogrulamasi yapin.(Menu hesap kisminda)
    Bioyunuzla ilgili bilgileri mutlaka doldurun.İs, okul vs.)
    Facebook gibi dusunun! Klanlari, kisileri sirketleri takip edin.Ve TAKİP EDİLİN.(Bunlarda gorevler icinde mevcut.)

Dogrulama sonrasi platformda gorevler sekmesi goreceksiniz.Gunluk 5 dakika giris yaparak xtm kazanacaksiniz.
    Gunluk gorevler:4 parça (5 gonderi begen, kripto hakkinda bir ileti paylas,bir gonderi paylas ve gunluk giris yap.)

Gunluk gorevleri tamamlayanlar bir hafta sonunda haftalik gorevi kendiliginden tamamlamis olacak ve 10 Xtm kazanacaksiniz.
    Not:Bu gorevler tamamlandiginda claim (talebiniz)mavi aktif bir buton olacak ve siz tiklayarak cuzdaniniza aktaracaksiniz.

500 Xtm ye geldiginizde cekim yapabilirsiniz.
    Referans basi siz ve menteeniz(referansiniz) 15 xtm kazanacak.Sizin gibi gunluk giris yapan ve gorevleri tamamlayan referansiniz ve size bir hafta icinde 15 xtm gelecek.

Önemli:Size baslangicta detayli gelebilir.Ancak platformu tanidikca gorevlerin ne kadar kolay oldugunu goreceksiniz.Ayrica platformda kripto ecosistemi ile ilgili her bilgiye ulasacaksiniz.Ve firsatlar bulacaksiniz.Ayrica bunlari yaparken isin duygusal boyutu ihmal edilecek gibi degil.!!!
    Kazanciniz bol olsun !!!

Su an 1xtm 0.80 usd yani 400 usd degerinde bir airdrop icin uyelik yapiyorsunuz

https://www.torum.com/signup?referral_code=mevzuderin
  • Global44
    • 28 Dec 2016
    • 4118

Tşkler yani 50 hafta sonunda çekim yapabileceğiz anladığım kadarıyla biraz uzun bir süre

Yorum

• Mevzuderin
      Mevzuderin yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      şuan itibari ile 78 hafta olmuş
  • ugurcelik
    • 29 Nov 2013
    • 1393

Dün akşam siz paylaşınca üye oldum. Biraz baktım. Aslında güzel proje ama süre çok uzun.

Yorum

• Mevzuderin
      Mevzuderin yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      güzel kullanırsak güzel şeyler olucak ben inanıyorum
Çalışıyor...