Bedava 53 tl Çekim Açık

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Pr3on
    • 08 Feb 2020
    • 1059
    • Futbol - Sinema - Gezi
    • Profesör

Selam arkadaşlar.. Bu başlık altındaki konuyu bugün inceleme fırsatım oldu daha önceden gördüm ama ilgili olmadığımdan yorumları okumamıştım. Yaptığım araştırmalar neticesinde gördüğüm kadarıyla Hik Online adı verilen uygulama saadet zinciri felsefesi ile hareket etmekte..Üyeler uygulama içerisinde çeşitli projelere katılarak yatırdıkları paralar üzerinden faiz gibi kazançlar sağlamakta...200 TL sermayeyi 100 gün sonra 5 kat olacağını vaad etmekte..tipik para toplama çiftlik bank misali .zamanı gelince topladıkları para ile firar..yarın sistem patlak verdiğinde çiftlik bank misali gibi polis çağırıp da ifadenizi alabilir. Size sorular sorabilir nerden duydun bu sistemi, kim üye yaptı sizi, para yatırdım mı sisteme vb. Bütün bunlar başınıza yemleme olarak verdikleri 52 TL bonus için gelebilir .
    ​​​​​Eminim ki aranızda sisteme kısa zamanda kar elde etme düşüncesi ile para yatıracak kişiler çıkacaktır. Sakın bu tür işlere girmeyin kimse 200 TL nizi 100 günde 5 katı yapayım vaadi vermez...Amacım hepinizi değerli birer arkadaş görmemden dolayı bu açıklamayı yaptım. Zarar görmenizi istemiyorum aynı gemide bulunuyoruz..bu sistem ile ilgili internette bir makale var linkini aşağıya bırakıyorum sistemin işleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz..dilim sürçtüyse af ola ..

https://internetbedava.com/hik-onlin...azanc-miktari/

Yorum

• pocketaces
      • 23 Aug 2015
      • 2573
      • mühendis

Çekim paribu hesabıma geldi.
      ​​​​​​ Tşkler

​​​​Uygulamayı silip WhatsApp grubundan çıkabiliriz.
      ​​​​​​ Ayrıca aman diyim para yatirmayin. WhatsApp grubundan sistem yöneticisi sürekli olarak reklam yapıyor yazı şeklinden ve bahsedilen sistemden ne olduğu az çok belli oluyor. Çiftlikbankta nasıl hayvan alınıyorsa bunda da sanal bir marketten alışveriş yapılıyor ve bonus olarak size dönüyor vs. Uzak durun

Yorum

• Effenberg.
        • 05 Aug 2016
        • 7082

uygulamayı silsen gruptan çıksan da sisteme cep no onayı yapıyorsunuz numaralarınız veritabanında kayıtlı kalır,bana da pek güvenilir gelmedi

Yorum

• budela
          • 01 Feb 2009
          • 3611

Alışveriş ten kasıt nedir inceledim ama anlamadım benim hesabımda 53 tl var şimdi ne yapmam gerekiyor biri bilale anlatır gibi anlatabilirmi

Yorum

• LaNCe
            • 03 Oct 2004
            • 1463

Davet bağlantısı sıfırlanmış rica etsem yeni davet linki atar mısınız ?

Yorum

• kuzenler
              • 21 Jun 2012
              • 8886

İlk olarak LaNCe tarafından gönderildi
              Davet bağlantısı sıfırlanmış rica etsem yeni davet linki atar mısınız ?
              https://chat.whatsapp.com/KXqAapuCtz0K7JzatJJQjY

Yorum

• budela
                • 01 Feb 2009
                • 3611

Şimdi hallettim bu sitenin sözde amacı şu
                Amazon v. S gibi alışveriş sitelerinde satılmayan ürünleri ön plana çıkarmak için yapılmış siz bir ürünü satın aldığınızda sistem oto o ürünü alıp iade ediyormuş satılmış göründüğü için ürün ön plana çıkıyor sizde bu işten komiayon kazanıyorsunuz ama güvenli gelmedi o siteler ürünü ön plana çıkarmak istese bu tarz yollara başvurmaz her türlü kendileri yapar o yüzden deposit yapmanızı tavsiye etmem

Yorum

• Notsorry
                  • 26 Feb 2006
                  • 4266

23 TL bonus yüklendi bunuda harcicakmiyiz?

Yorum

• firat_efe
                    firat_efe yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    evet saat 00.00dan önce harcaman lazım
                • bykahraman
                  • 04 Jun 2013
                  • 7983

İlk olarak Notsorry tarafından gönderildi
                  23 TL bonus yüklendi bunuda harcicakmiyiz?
                  Evet bunu harcıyorsunuz yarın bakiye tekrar yüklenecek sonra çekim yapıyorsunuz

Yorum

• akrep6565
                    • 15 Jul 2011
                    • 1480

İlk olarak bykahraman tarafından gönderildi
                    Evet bunu harcıyorsunuz yarın bakiye tekrar yüklenecek sonra çekim yapıyorsunuz
                    Hocam hepsini harcadım 3 tl kaldı 3 tl ürün yok hepsini harcayamazsak sorun olur mu?

Yorum

• bykahraman
                      • 04 Jun 2013
                      • 7983

İlk olarak akrep6565 tarafından gönderildi

Hocam hepsini harcadım 3 tl kaldı 3 tl ürün yok hepsini harcayamazsak sorun olur mu?
                      Sorun olmuyor benim de 2 lira kalmıştı sorun çıkmadı ,52 olarak çektim

Yorum

• kappa
                        • 20 Aug 2005
                        • 1268

İlk olarak kuzenler tarafından gönderildi
                        bu davet linki de sıfırlanmış. yenisi var mı ?

Yorum

• kuzenler
                          • 21 Jun 2012
                          • 8886

İlk olarak kappa tarafından gönderildi

bu davet linki de sıfırlanmış. yenisi var mı ?
                          Maalesef vermedi yatırımım olması gerekiyormuş.

Yorum

• Phantomers
                            • 28 Jun 2015
                            • 727

İlk olarak Pr3on tarafından gönderildi
                            Selam arkadaşlar.. Bu başlık altındaki konuyu bugün inceleme fırsatım oldu daha önceden gördüm ama ilgili olmadığımdan yorumları okumamıştım. Yaptığım araştırmalar neticesinde gördüğüm kadarıyla Hik Online adı verilen uygulama saadet zinciri felsefesi ile hareket etmekte..Üyeler uygulama içerisinde çeşitli projelere katılarak yatırdıkları paralar üzerinden faiz gibi kazançlar sağlamakta...200 TL sermayeyi 100 gün sonra 5 kat olacağını vaad etmekte..tipik para toplama çiftlik bank misali .zamanı gelince topladıkları para ile firar..yarın sistem patlak verdiğinde çiftlik bank misali gibi polis çağırıp da ifadenizi alabilir. Size sorular sorabilir nerden duydun bu sistemi, kim üye yaptı sizi, para yatırdım mı sisteme vb. Bütün bunlar başınıza yemleme olarak verdikleri 52 TL bonus için gelebilir .
                            ​​​​​Eminim ki aranızda sisteme kısa zamanda kar elde etme düşüncesi ile para yatıracak kişiler çıkacaktır. Sakın bu tür işlere girmeyin kimse 200 TL nizi 100 günde 5 katı yapayım vaadi vermez...Amacım hepinizi değerli birer arkadaş görmemden dolayı bu açıklamayı yaptım. Zarar görmenizi istemiyorum aynı gemide bulunuyoruz..bu sistem ile ilgili internette bir makale var linkini aşağıya bırakıyorum sistemin işleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz..dilim sürçtüyse af ola ..

https://internetbedava.com/hik-onlin...azanc-miktari/
                            Saadet zinciri olduğu aşikar zaten kim kime bedava para dağıtır ilk ödemeyi karşılıksız yaparak güven sağlamak amaçlarıki yatırım yapanları gördükten sonra emin oldum 10 15 güne patlar zaten parayı alıp salıcaksın bunu zaten yatırımsız bonus vermiyorlarmış artık.

Yorum

Çalışıyor...