Bybit Borsası Üye Ol 40 Dolar Bonus Kazan + Bybit Ön Satışlarından Düzenli Gelir Fırsatı

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • umuttt007
    • 15 Apr 2014
    • 1261

Bu ödülü talep etmiştim kullanılabilir bakiyede görünmüyor

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Bir arkadaş özelden birkaç soru sormuş yanıtları ile paylaşayim faydası olabilir:

Sorular:

birkaç sorum vardı müsait olunca cevaplarmısın sana zahmet.

20 dolarlık ltc ile hacim yapıp ödül yüklendikten sonra kendi ltcmizi çekebilirmiyiz?
    birde herhangi bir long/short pozisyonu açınca süresi varmı?
    yani diyelim düşmesine oynadık 2-3 saat sabit kaldı.6-12-24 saat sonra değişiklik olmazsa bonus para gidiyormu?
    birde diyelim düşmesine oynadık vede düştü.para otomatikmi geçiyor yoksa manuel olarak pozisyondan çıkmakmı lazım?
    teşekkürler
    Cevaplarım:

1- Evet çekebilirsin.
    2- Süresi yok kazancın veya zararın pozisyon açtıktan sonra pozisyonlarda 'gerçekleşmeyen kâr veya zarar" yazan kısımdan kâr veya zarar durumunu görüyorsun. Yeşil yazıyorsa kârdasin. Mesela benim en son açtığım solana long işlemi şuan %66 kârda. Benim bonusum 35 dolar. Kâr bu bonusun %66sı şuan bozsam.
    3- Süresi yok kapat yazıyor oradan tıklayıp pisaya fiyatından kapatabiliyorsun. Kaybetmedigin sürece acik kalır. Mesela kaybedeceğini anladın örneğin %50 zarardayken de kapatıp kalan parayı kurtarabilirsin. Yeniden işlem açmak gerekir.
    4- Manuel çıkmak gerekiyor yukarda yazdım.

Yorum

• ForeverYoung
      • 20 Jun 2020
      • 6206

ExBronx Referans alayım özelden

Yorum

• ExBronx
        ExBronx yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        tesekkur ederim, dusunmen yeter be abi, bu arada dm gitmiyor sana
    • sno0op
      • 30 Apr 2014
      • 1660

Bana da 20 dolar eklediler

Yorum

• Effenberg.
        • 05 Aug 2016
        • 7082

İlk olarak sno0op tarafından gönderildi
        Bana da 20 dolar eklediler
        sitenin her yerinde 40 dolar yazıyor 2 katmış ama anlamadım neden böyle oldu işlem yapmıyorum bekliyorum

Yorum

• Phantomers
          • 28 Jun 2015
          • 727

Verdiğiniz link de 20 usd bonus kazanmaya davet ediyor diyor 40 nasıl veriyorlar?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Ödülleri ikiye katladilar mail ile bilgi verildi.
        • Phantomers
          • 28 Jun 2015
          • 727

ben üye oldum 200 dolar hacim yaptım sonra 20 usd hediye geldi ana paramı çekeyim dedim talep verdim hediye para silindi yanlış birşeymi yaptım?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Yüklenen bonus yalnızca anlattığım şekilde kullanilabilir bunu ilk sayfada yazmıştım.
        • tereddüt
          • 18 Jan 2012
          • 10141

banada 20 dolar tanımlandı .
          translate yardımıyla çat-pat derdimi anlattım , bana yazdıklarından anladığım 16 - 22 kasım arasında 20 dolar daha eklenecek.

upon checking, in terms of crediting date, Initial 20 USDT will be received immediately then the additional 20 USDT will be credited within 7 days after the double decked event end. Since even will end on Nov 15, the 20 USDT will be received within Nov 16th-22nd

bunuda translateye çevirince :

Kontrol edildiğinde, kredilendirme tarihi açısından, İlk 20 USDT hemen alınacak ve ek 20 USDT, çift katlı etkinliğin bitiminden sonraki 7 gün içinde kredilendirilecektir. Hatta 15 Kasım'da sona ereceğinden, 20 USDT 16-22 Kasım arasında alınacak

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak tereddüt tarafından gönderildi

banada 20 dolar tanımlandı .
            translate yardımıyla çat-pat derdimi anlattım , bana yazdıklarından anladığım 16 - 22 kasım arasında 20 dolar daha eklenecek.

upon checking, in terms of crediting date, Initial 20 USDT will be received immediately then the additional 20 USDT will be credited within 7 days after the double decked event end. Since even will end on Nov 15, the 20 USDT will be received within Nov 16th-22nd

bunuda translateye çevirince :

Kontrol edildiğinde, kredilendirme tarihi açısından, İlk 20 USDT hemen alınacak ve ek 20 USDT, çift katlı etkinliğin bitiminden sonraki 7 gün içinde kredilendirilecektir. Hatta 15 Kasım'da sona ereceğinden, 20 USDT 16-22 Kasım arasında alınacak
            Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Bazılarına hemen yatirmişlar ikisi birden yatsa daha güzel olurdu.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak Effenberg. tarafından gönderildi
              sitenin her yerinde 40 dolar yazıyor 2 katmış ama anlamadım neden böyle oldu işlem yapmıyorum bekliyorum
              İşlem yapabilirsin +20 dolar daha gelecek onuda ayrı kullanırsın istersen veya bekleye bilirsin sana kalmış.

Yorum

• tereddüt
                • 18 Jan 2012
                • 10141

20 dolar ile 11 usdt spot hesaba aktarabildim.
                sonraki denemelerde 20 doları kaybettim.

11 usdt yi 42 dogecoine çevirip 5 doge işlem masrafı düşünce 37 doge olarak paribuya çekim verdim.
                96 lira falan ediyor.

ilk vadeli işlem deneyimimdi. EndoplazmikBirKulum teşekkürler.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak tereddüt tarafından gönderildi
                  20 dolar ile 11 usdt spot hesaba aktarabildim.
                  sonraki denemelerde 20 doları kaybettim.

11 usdt yi 42 dogecoine çevirip 5 doge işlem masrafı düşünce 37 doge olarak paribuya çekim verdim.
                  96 lira falan ediyor.

ilk vadeli işlem deneyimimdi. EndoplazmikBirKulum teşekkürler.
                  Az olmuş ya keşke devamı gelseymiş. Litecoin 2 liraya transfer ederdi Dogeye fazladan ücret ödenmiş. Rica ederim.

Bu arada bu daha ilk 20 dolardan kazanç ikinci 20 dolardan daha fazlasını yapmanı bekliyoruz.

Birde ödül merkezinde bir 10 dolarlık kuponun olmasin lazım şuan. Yine vadelide kullanacaksın.

Yorum

• vaegir3456
                    • 28 Jan 2020
                    • 992

Parayı katlarsanız hemen çekmeyin hesabınız kapatılabilir sonra uğraşırsınız mail falan

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                      • 02 Dec 2017
                      • 4960
                      • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak vaegir3456 tarafından gönderildi
                      Parayı katlarsanız hemen çekmeyin hesabınız kapatılabilir sonra uğraşırsınız mail falan
                      Bu bilgi nereden? Böyle bişey yok dileyen çekebilir.

Yorum

• vaegir3456
                        • 28 Jan 2020
                        • 992

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Bu bilgi nereden? Böyle bişey yok dileyen çekebilir.
                        Bybit adminin paylaştığı yazı hocam. Zaten telegram gruplarına girerseniz böyle yatır çek yaptığı için hesabı banlanan birçok kişi var.

Yorum

Çalışıyor...