Raintürk Herkese 200+300 TL

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Global44
    • 28 Dec 2016
    • 4118

Üye olayım dedim fakat çökmüş galiba site kimlik bilgilerini girdikten sonra sistem hatası veriyor

Öz çekim videosu ne ya fotolar bitti video mu yeni trent

Yorum

• blackmagic
      blackmagic yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      özçekim videosu heryerde var hocam binanceda falan da var o daha karışık ağzını aç gözünü kırp falan diyor binance değişik değişik şeyler yaptırıyor
  • sultan13
    • 07 Aug 2017
    • 1104

gwlwn var mı

Yorum

• ForeverYoung
      • 20 Jun 2020
      • 6206

Ben banka hesabına çekim verdim. Bu yazılanlardan sonra benim Thodex mağduru arkadaşla aynı duruma düşmem söz konusu olur. Salak gibi niye kripto ile çekmediysem. Ama bir de düşünüyorum bir tek ben değilimdir bankaya çeken. Aksi durumda herkesi mi alacaklar?

Yorum

• Yebicer02
      Banned
      • 25 Apr 2021
      • 1557
      • Voleybol Basketbol

blackmagic hocam uygulama sorunsuz çalışıyor demişsin paintle ben bundan daha güzel uygulama yaparım bir cacık olmaz bu sistemden hoş üye olup kyc yaptık ama böyle amatörce bir sistem görmedim hiç.ödeme yaparlarsa mucize. 618E9462-22B6-4B2C-BB2B-99A8EFD286AF.png

Yorum

• Yebicer02
        Yebicer02 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        blackmagic konuda site açılmıyor fakat uygulama sorunsuz yazdığın için sitem ettim bu uygulamanın neresinde al sat yapılabiliyor neresinde cüzdan kontrolü var sadece saat başı girip coinin değerini yazmam için uygulama yapmışlar adamlar.

• blackmagic
        blackmagic yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        alım satım yapmak istediğiniz coinin üzerine tıklayınca açılıyor hocam al sat paneli

• elturco1923
        elturco1923 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        ben 10 ekimde 100 tl almıştım forumda ki başka bir arkadaşın konusundan görüpte üye olmuştum. şuan veriyorlar mı bilmiyorum. 10 ekimde üye oldum kyc yaptım 11 ekimde 100 tl lik btc yansıdı hesabıma. tl ye çevirip bankaya çekmiştim
    • scorpion07
      • 07 Jul 2021
      • 54

bunlar tam bir sahtekar arkadaş bunlar değil promosyon kendi paramızla yatırım yapsak onun bile üstüne yatarlar kyc onayından sonra 48 saat diyor benim 72 saat oldu bir tık yoküye olmayan arkadaşlar boş yere kimlik yollamayın

Yorum

• scorpion07
        • 07 Jul 2021
        • 54

Bi konu açarken siteden emim olup sonra konu açarsak , insanlarda boş yere bilgileirn sağa sola göndermezler.

Yorum

• bykahraman
        • 04 Jun 2013
        • 7983

İlk olarak scorpion07 tarafından gönderildi
        bunlar tam bir sahtekar arkadaş bunlar değil promosyon kendi paramızla yatırım yapsak onun bile üstüne yatarlar kyc onayından sonra 48 saat diyor benim 72 saat oldu bir tık yoküye olmayan arkadaşlar boş yere kimlik yollamayın
        Adamlar referans ile 1500 lira al sat yapana havadan 300 lira dağıtıyor ,200 lira verecekleri ödülde eklenir merak etmeyin sadece amatörler bunun dışında sıkıntı olmaz gibi.Bizlerin para etmez kimliğini ne yapsınlar zaten 200-300 peşindeki adamlar bitmiş boş kişilerdir ,bu 200-300 peşindeki (ben dahil ) kişiler bankaya başvursun bakalım kaç para kredi alabiliyor.

Yorum

• Yebicer02
          Banned
          • 25 Apr 2021
          • 1557
          • Voleybol Basketbol

Şuanda hesabınıza girebiliyor musunuz ben saat 4 ten beri giremiyorum hesap onaylanınca böyle oldu sanki

Yorum

• scorpion07
          • 07 Jul 2021
          • 54

İlk olarak Yebicer02 tarafından gönderildi
          Şuanda hesabınıza girebiliyor musunuz ben saat 4 ten beri giremiyorum hesap onaylanınca böyle oldu sanki
          aynen kyc onayından sonra sürekli hata veriyor

Yorum

• gokhan84
            • 02 Nov 2019
            • 1194

pazartesi günü onay maili gelmiş. Ama hesapta şuan sıfır var ekleme olmamaış normal midir bu durum bilen arkadaşlar ?

Yorum

• adsl456
              • 04 Apr 2015
              • 1422

Arkadaşın dediği gibi xrp aldım binanceden 25 xrp yolladım buraya 7 defa al sat yaptım toplamda 25 tl tutarında bir gider oldu hemen 300 tl Btc yüklendi hesabıma hemen çekiyorum teşekkürler

Ödülünüz tanımlandı: Referans Bonusu
              Merhaba
              Teşekkür ederiz, 300.00 TRY ödülünüz hesabınıza tanımlanmıştır.

Hesap: BTC Account
              Tutar: 0.00053400 BTC

Yorum

• pocketaces
                • 23 Aug 2015
                • 2573
                • mühendis

Login olamıyoruz millet al sat yaptık para çektik diyor . Anlamadım bu işi . Email şifre girene kadar site çalışıyor, girince site gidiyor.

Yorum

• ForeverYoung
                  ForeverYoung yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Ben bu mesajı yazdığınız saatte login oldum. Herhangi bir takılma yok

• Thedeathmatch
                  Thedeathmatch yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  rain diye uygulaması var playstore dene istersen bir oradan

• pocketaces
                  pocketaces yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Uygulamadan denedim login olabildim. Teşekkürler . Şimdi bekleyelim parayı yuklicekler mi
              • Effenberg.
                • 05 Aug 2016
                • 7082

site uçmuş durumda işlem yapamlar para çekenler nasıl yapıyor anlamadım bende,twittera baktım saatlerdir coin çekimi bekleyenler var

Yorum

• blackmagic
                  • 17 Feb 2017
                  • 685

Bir çekim daha yaptım şimdi saat 20:43 te

TXID: BTC Transaction 8153c38d3e09c360108e1e17ec88e97a65d374285a6fef563acf4c687dcb400c | BlockCypher..

En son Donatello tarafından düzenlendi; 27 - 10 - 21, 21 : 33.

Yorum

• blackmagic
                    blackmagic yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Bu çekim de düştü Gate.io ya bloktan onay bekliyoruz
                    https://i.hizliresim.com/qpld5o9.png

• adsl456
                    adsl456 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    bende çekim talebi verdim 1-2 saate hesaba geçer ben normalde hemen çekim olsun seçeneğini işaretlemedim gönderim ücreti ödememek için.

Durum Beklemede - 0 onaylar
                    Mevcut1-2 saat
                    Tarih27.10.2021 20:28
                    MiktarXRP 51.296977
                    Ağ ÜcretiXRP 0.000000
                    ToplamXRP 51.296977
                • firat_efe
                  • 23 Jan 2007
                  • 6291
                  • Tercüman

şimdi mesaj geldi 197 liralık bitcoin yolladılar hesabıma 2 onay bekliyor..Tecrübeli arkadaşlara sorayım banka havalesi harici başka bir borsaya en hızlı şekilde nasıl çekim yapabilirim acaba

Yorum

• twister79
                    twister79 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Benim 3 gün oldu kyc onayı lakin gelen hiç birşey yok

• firat_efe
                    firat_efe yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    kyc ödülü 0.00035400 btc ama satılmıyor minimum satış 0.00050000 olmuş bende direk btc çektim bakalım gelecekmi

• adsl456
                    adsl456 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    sat tlye çevir ordan xrp al hzılı gönderim seçenğini işaretle 5 dkya hesaba geçer
                Çalışıyor...