LunarCrush Projesi - 450Dolar Kazanma Fırsatı Sunar

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • formen1903
    Banned
    • 19 Jan 2007
    • 7153
    • dünya futbolu,sinema
    • cylindrical tank sprvisor

gelecek sene içinde herhangi bir zaman diliminde burada atılacak postların genel özeti şu olacak keşke bozmasaydım.
    Bedava alınan token bu çok mecbur olmadıkça bozmayın üzüleceksiniz sonra.
    Benim kendi şahsi fikrim tanıtım amacıyla yürüttekleri sistemi pro seviyesine çıkarıyorlar yavaş yavaş elekte kalanlar kazanacak büyük ihtimalle. Ben ay içinde 100 e tamamlayıp devam edecem özellikle site çok güzel info veriyor Crypto hk. Anlayana tabi

kimsesiz geldim kimsesiz giderim

Yorum

• Yebicer02
      Banned
      • 25 Apr 2021
      • 1557
      • Voleybol Basketbol

Verdiği lunar iyice düştü 2 level olcam bugün ne şans ise 29.998 de kaldı yarın anlarız lunar tutunca işe yarıyormu yaramıyor mu

Yorum

• Pr3on
        Pr3on yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Seninle aynı gidiyoruz bende tutmayı düşünüyorum..

• newbets
        newbets yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Puan Kazanmak için neler yapıyorsun dostum?

• Yebicer02
        Yebicer02 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Sitede dolanıyorum herkesin yaptığı gibi dostum
    • newbets
      • 17 Nov 2021
      • 3126

2. seviyeye ulaşmak için kaç puan olmamız gerekiyor arkadaşlar??

Yorum

• Pr3on
        Pr3on yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Yok öyle düşünme..görevleri yap her gün 03.00 da 0.8 - 1.2 lunar alırsın...Bu da yaklaşık 1 ay falan yapar..

• newbets
        newbets yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Pr3on hocam sitede dolanıyorum anketleri yanıtlıyorum bunların haricinde ne gibi görevler yapmam gerekiyor puan yükseltmem için?

• Pr3on
        Pr3on yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Site açık olsun arada bir sayfayı yenile başka bir şey yapmana gerek yok puanın zamanla arttığını görürsün level 1 sin sen Max 150 olur .
    • salvo93
      • 06 Nov 2021
      • 57

Level2 oldum sonunda. Dün lvl1 ken verdiği puan düşmüştü önceki günlere göre Bakalım bugün ne getirecek.

Yorum

• ugurcelik
        • 29 Nov 2013
        • 1396

İlk olarak salvo93 tarafından gönderildi
        Level2 oldum sonunda. Dün lvl1 ken verdiği puan düşmüştü önceki günlere göre Bakalım bugün ne getirecek.
        Dün level 2'ye 1.1345 lnr verdi. Şöyle bir şey var. Artık alınacak lunarı kestirmek çok zorlaştı. Çünkü 35 lunar yapanlar genelde satıyor. Ya da level 3 olanlar da satış yapıp Level 1'e düşüyor. Bu arada level 2 ve 3 olanlar oluyor sizin gibi. Her gün çok değişken var. O yüzden her gün sürprizli olabilir bir süreliğine...

Yorum

• Yebicer02
          Yebicer02 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Level 1 e 0.84 verdi dün bugün de level 2 oldum uygulama 40-45 gündür açık level 2 olmanın pek bir artısı kalmadı level 3 olmak gerek
      • Pr3on
        • 08 Feb 2020
        • 1059
        • Futbol - Sinema - Gezi
        • Profesör

Lunar da günlük level 1 olanlar 150 puan, level 2 olanlar 250 puan, level 3 de muhtemelen 350 puan alıyor..level 2 ve 3 haftalık getiri elde ediyor.. günlük havuz dağılımında leveller arası çok bir şey farkedeceğini zannetmiyorum ancak haftalık ödül dağılımında beklentim yüksek..

Yorum

• Yebicer02
          Yebicer02 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Lunar dalgalı bir şekilde arttığına göre kullanıcılar level kasmak için alım yapıyor hocam bence pekte yüksek olmasın
      • newbets
        • 17 Nov 2021
        • 3126

Hergün en fazla 125 puan alabiliyorum, daha fazla puan alan varmı acaba??

Yorum

• newbets
          newbets yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          hicrettin internetim müsait zamanımda bol ama puan çok az geliyor, seviye 2 olsam yeter ama onada çok var şu an 2.700 lunerim var ondan zor dedim bakalım. son sorum yorumu nereye yapıyorsun hocam ??

• hicrettin
          hicrettin yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          @newsbet yorum dediğim sitede çıkan sarı opinion yazan yerin altındaki çıkan şıklardan birini işaretliorum sen yapıyorsun zaten herhaldeki 125 puanı alıyorsun

• newbets
          newbets yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Ha evet onu yapıyorum ben anket gibi birşey. bilgiler için çok teşekkür ederim usta sağolasın hicrettin
      • mcakmaker
        • 27 Apr 2013
        • 2607

Arkadaşlar ilk kez çekim yapacam , yardimci olcak biri var mi?, hangi borsaya çekecegim, lunarcrash sayfasi cuzdan gorevi goruyor mu yoksa ayrica cuzdan mi açmak gerekiyor bu konularda yardim lazim

Yorum

• arduaz
          • 06 Jul 2006
          • 9172

İlk olarak mcakmaker tarafından gönderildi
          Arkadaşlar ilk kez çekim yapacam , yardimci olcak biri var mi?, hangi borsaya çekecegim, lunarcrash sayfasi cuzdan gorevi goruyor mu yoksa ayrica cuzdan mi açmak gerekiyor bu konularda yardim lazim
          Hayırlı olsun hocam,

Ben daha o seviyeye gelmedim ama çekim yapanların %90 ni bu borsaya çekim yaptı

https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1Jyv5

İzninle ref linkimi bıraktım.

Burdan uyelik oluştur

Sonra KYC yap.

Çekim kolay görünüyor, borsada Lunr cuzdan adresi ni kopyalayıp.
          LunarCrush ta, ilgili yere yapıştırıp, onayliyorsun demişti bir arkadaş.

Sen yinede, KYC yap öncelikle.

Detayına tekrar bakarız, yada çekim yapan arkadaşlardan bir daha öğreniriz

Yorum

• Pr3on
            Pr3on yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            mexc borsasında lunr token ı çekilebilir başka coine change yapıldığında masraf çok alıyor mu..bilginiz var mı...burası mı mantıklı yoksa chrome eklenti olarak kurulan zilswap mı ? mexc borsası mantıklı ise bende üyelik açabilirim.

• arduaz
            arduaz yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Zilswap mi, mexc mi
            Sorusunun cevabı netleşmiş, çunku herkes borsaya çekim veriyor.
            Zilswap sanırım LunarCrush cuzdanı
            Orda token beklerse, level seviyen duşmuyor, 1 den 2 ye
            Tek avantajı bu anladığım
        • septiemeciel
          • 30 Nov 2012
          • 9036

Lunar da günlük puan iki gündür 150 i geçmiyor

Yorum

• SingleGun
            SingleGun yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            hocam level 1 isen saten max o puanı alabilirsin
            level 2 mesela 250 puan alıyor
            level 3 de sanırım 350
        • ken4
          • 14 Nov 2015
          • 2565

ya beyler şu sitede gezme ve tıklama işi için otomatik bişey yokmu elle böyle çok uğraştırıyo

Yorum

• mcakmaker
            mcakmaker yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Coinlere tiklayip sorulara cevap verdiginde zaten baya bir sure de yemiş oluyorsun kalan puani da coinlerin 1 gunluk hareketine tikla ve bekle 5 er dakka çalişiyor, surekli bişelere tiklamana gerek yok

• ken4
            ken4 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            işte uğraşmadan otomasyon bi sistem varmış discordda görmüştüm otomatik geziyomuş hergün uğraşıyosun 15tl getirio günlük yani uğraştığına değmiyo haftalık lunar için duruyorum ben burda sadece
        • mcakmaker
          • 27 Apr 2013
          • 2607

Beyler bu lunarlari claim yaptim 4 lunar eksildi dogru yolda miyim ? everyone

Yorum

• akrep6565
            akrep6565 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            evet %10 fee var claim yapınca
        • Yebicer02
          Banned
          • 25 Apr 2021
          • 1557
          • Voleybol Basketbol

Kaç saatte onaylanıyor bu claim ?
          Ekli dosyalar

Yorum

• akrep6565
            akrep6565 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            5 dk süremedi benim claim

• Yebicer02
            Yebicer02 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            5 saaattir claim onaylanmadı
        • akrep6565
          • 15 Jul 2011
          • 1480

Ben claim yaptım claim tamamlandı cüzdana geçti. Bakiye cüzdanda görünüyor ama gönderilebilir kısım 0 yazıyor. Bu şekil sorun yaşana var mı?

Yorum

• akrep6565
            akrep6565 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Düzeldi Şuan
        • salvo93
          • 06 Nov 2021
          • 57

Claim yapsak ama mexc e çekmesek lunar wallet ta kalsa level1 e düşüyor muyuz acaba?

Yorum

• ice87
            ice87 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Düşmüyorsun bende düşmedi

• Pr3on
            Pr3on yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Düşmezsin..lunar token göndermediğin sürece düşmezsin..ben de bugün çekim yaptım mexc borsasına hızlı bir şekilde sorunsuzca geldi ben level 1 den devam edeceğim lunarları 5 olduktan sonra claim edebileceğim..

• sno0op
            sno0op yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Yalnız şöyle bişey var. Çekmeyeceksen claim yapmanın mantığı yok. Çünkü Claim yaptığında anda %10 kesinti oluyor. Level kasacaksan claim yapmanı tavsiye etmem
        Çalışıyor...