LunarCrush Projesi - 450Dolar Kazanma Fırsatı Sunar

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • newbets
    • 17 Nov 2021
    • 3126

1 günde 122 puanım oldu, twitterdan link paylaşmanın dışında puan toplamanın başka yolu varmı arkadaşlar? 650 puan toplayıncamı çekim yapabiliyoruz? aydınlatan olursa sevinirim.

Yorum

• LaNCe
      • 03 Oct 2004
      • 1463

İlk olarak newbets tarafından gönderildi
      1 günde 122 puanım oldu, twitterdan link paylaşmanın dışında puan toplamanın başka yolu varmı arkadaşlar? 650 puan toplayıncamı çekim yapabiliyoruz? aydınlatan olursa sevinirim.
      Twitter da link paylaşımı ve senin linklerine tıklanma olayı ile puan toplama kaldırıldı.

Son güncellemelerden sonra 35 Lunr a ulaşıp çekim yapmak çok zorlaştı..toplam alabileceğin max puan 125 şu anda..

Usage streak (yani her gün siteyi aktif olarak kullanma ) ile her gün giriş yaparak çarpan artıyorsun..30 gün sonra 2x çarpan ordan gelecek
      Time on site ( site de geçirdiğin zaman sanırım saat olarak hesaplıyor ) 60 saat dolunca ordan da 2x çarpan gelecek
      günlük max puan 500 oluyor ve havuzdan payını alıyorsun 500 puan alana verilen pay 1.2359 Lunr her gün az az düşüyor 3 gün önce 1.38 filandı
      artık yaklaşık kaç gün sonra 35 Lunr a ulaşıp çekim yapabileceğini hesaplayabilirsin

Referrals ile çarpan artırmak hemen hemen imkansız hale getirildi..Reften üye yapacağın kişi 30 gün içinde 30 Lunr ulaşacakta,level 2 de 14 gün kalacakta çarpanın artacak..

Yorum

• newbets
        • 17 Nov 2021
        • 3126

İlk olarak LaNCe tarafından gönderildi

Twitter da link paylaşımı ve senin linklerine tıklanma olayı ile puan toplama kaldırıldı.

Son güncellemelerden sonra 35 Lunr a ulaşıp çekim yapmak çok zorlaştı..toplam alabileceğin max puan 125 şu anda..

Usage streak (yani her gün siteyi aktif olarak kullanma ) ile her gün giriş yaparak çarpan artıyorsun..30 gün sonra 2x çarpan ordan gelecek
        Time on site ( site de geçirdiğin zaman sanırım saat olarak hesaplıyor ) 60 saat dolunca ordan da 2x çarpan gelecek
        günlük max puan 500 oluyor ve havuzdan payını alıyorsun 500 puan alana verilen pay 1.2359 Lunr her gün az az düşüyor 3 gün önce 1.38 filandı
        artık yaklaşık kaç gün sonra 35 Lunr a ulaşıp çekim yapabileceğini hesaplayabilirsin

Referrals ile çarpan artırmak hemen hemen imkansız hale getirildi..Reften üye yapacağın kişi 30 gün içinde 30 Lunr ulaşacakta,level 2 de 14 gün kalacakta çarpanın artacak..
        çok uzun hikayeymiş, bende twitterda paylaşım yapıyordum mal gibi, 3-4 ayda anca çekim yapılır anlattığına göre. sağolasın bilgilendirme için

Yorum

• blackmagic
          • 17 Feb 2017
          • 685

hile yok logout oldum girdim ban yemişim skeyimm bunların yapacağı işi

‎Bu hesap yasaklandı ve Lunr ödüllerine katılamayabilir.‎
          ‎Ne yazık ki bu hesap, LunarCrush'ı kullanmadan önce kabul ettiği ‎‎LunarCrush Hizmet Koşullarını‎‎ ihlal ettiği için yasaklanmıştır. Bu hesap birçok sahte hesap, sahte arkadaş kaydediyor veya puan almak için başka hile yöntemleri kullanıyordu. Bu eylemler ne yazık ki, LunarCrush'ı en sevdikleri kripto para birimleri etrafındaki sosyal aktiviteyi anlamak için olumlu bir şekilde kullanan LunarCrush topluluğunun geri kalanından çalmaya çalışmakla eşdeğerdir. Sonuç olarak, bu hesap yayınlanmayacaktır. LunarCrush topluluğuna katılmaya devam etmek istiyorsanız, yeni bir hesap açabilirsiniz, ancak yalnızca uygulamayı veya web sitesini en sevdiğiniz kripto para birimleri hakkında bilgi edinmek için kullanırsanız. Sahte hesaplara kaydolmayın. Hile yapmaya çalışma. Sadece LunarCrush'ı kullan. Teşekkürler!‎

Yorum

• blackmagic
            • 17 Feb 2017
            • 685

ya allah belasını versin bunların 20 gündür uğraştık boşa

Yorum

• Effenberg.
              • 05 Aug 2016
              • 7082

benide banlamışlar hiçbir şekilde referans kasmadım sadece günlük giriş yapıyordum işim komiği muhattap bile yok karşımızda nereye başvuracağız belli değil,bu sisteme güvenip para atılmaz içeriye yarın birgün toplu ban atıp hesaplardaki paraya çökmeyeceklerinin garantisi yok

Yorum

• ucyuzbesyuz
                • 16 Dec 2017
                • 482

bende banlanmışım

Yorum

• SingleGun
                  • 28 Sep 2005
                  • 4024
                  • yüzme
                  • the bourne

Herkesi banliyorlar bu ne böyle, benimde bugün 34.99 da kalmis lunar sansima yarını beklicem, sanirim benide yarin banlarlar

Yorum

• atlanta
                    • 28 Nov 2007
                    • 220

Evet seri bir ban dalgası var sanırım o dalgada bu sefer üst kısımlarda Türkler var . bende ter temiz banlanmışım zittin sene de açmazlar..sistem iyice sacmalamaya başladı.

Yorum

• HornyHornet
                      • 25 Aug 2012
                      • 4981

ben hala 35 olamadım. 35 olayım direk arazi olacam yerim 2 levelini. böyle giderse bu link paylaş zamanından hiç bir hesap bırakmayacaklar.

Yorum

• ugurcelik
                        • 29 Nov 2013
                        • 1396

Galiba 35 e yaklaştıkça hepimizi halletcekler. Tabii herkes çekip bozduruyor. Bu sistem nasıl yürür ki ? Bunlar nasıl olacak sandı acaba, herkes lunarlarını 1 sene içerde tutacak , Lunar çok değerlenecek diye mi plan yaptılar. Yani her gün para gidiyor düzenli sistemden ve ceplerinden. Böyle zaten yürümez.

Eskiden ref yada tık olayını bahane edip banlıyorlardı. Şimdi bahanesiz banlamaya başladılar gibi...

Yorum

• ExBronx
                          • 20 Oct 2020
                          • 5610

ben de banlanmısım vay arkadas, epey ekmeklerini yedim ama ıcerde para varken yakalandık

Yorum

• atlanta
                            • 28 Nov 2007
                            • 220

Bugun iyi bir ban dalgası gelmiş anlamadım. ya link tıklama olaylarında bın turlu antın kuntin yaptım. yok banlamadılar sımdı gelmıs banlıyorlar. amk bunlar cıldırmış olmalı... neyse Brox un dedıgı gıbı ekmeklerını yedık sagolsunlar.

Yorum

• ken4
                              • 14 Nov 2015
                              • 2565

arkadaşlar ben banlanmadım fakat içerde 44.70 lunar tutuyorum . bide çekemediğim 31.78 lunar var kendi hatamdan dolayı totalde 76.49 lunar ediyo.
                              haftalık ödül gelince 100 lunarı geçicem muhtemelen 2 gün sonra.
                              sizce içerdeki bakiyeyi falan çekip level 2 de kalmaya devammı edeyim yoksa risk alıp level 3 e geçip sonrasında haftalık olarak geleni mi çekeyim?(Tabi banlamazlarsa şuana kadar ban yok hesabımda)

edit:44.70 lunar çekilebilir az para yapmıyo 1500tlye yakın şuan çeksem çekerim ama riskde almak istiyorum bilemedim.

Yorum

• blackmagic
                                blackmagic yorum yaptı
                                Yorum düzenleme
                                çek kanka güven olmaz bunlara

• ken4
                                ken4 yorum yaptı
                                Yorum düzenleme
                                çektim blackmagic , dedin gibi aga level 3 olcaktım 100 lunar olcaktı ama riske etmek istemedim cunku bu ara maddı olarak zor bi donemdeyım.
                                fiyatıda düşmüş baya malesef.

biraz kendımı toparlarsam daha geleni ellemiycem level 3 e kadar gitsin tabi ban yemezsek bizde
                            • blackmagic
                              • 17 Feb 2017
                              • 685

ya aq salakları en başta kyc getirse çözülecekti. son bir hafta kalmış çekime ban yiyoruz. getir kyc sadece kyc yapana ödül ver bu kadar antin kuntin iş olmaz

Yorum

Çalışıyor...