LunarCrush Projesi - 450Dolar Kazanma Fırsatı Sunar

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Effenberg.
    • 05 Aug 2016
    • 7082

İlk olarak ExBronx tarafından gönderildi
    Son güncellemeden sonra 500 Puan = 1Lunr a eşit oldu.
    Çekim için de 35 Lunr lazım.
    1Lunr = 14 Dolar

Buna göre yol almak isteyen alabilir ben devam edeceğim.

Şu durumda en yüksek puan alınabilecek yer 150 puan ile Link tıklama, girer her gün tıklarım, link paylasımına da 20 puan veriyor. 170 puan en kötü her gün alırım, ref lerden de çarpanım olur. 20 günde 500 dolara ulasabilirim, tabi firma yine kural değiştirmezse, 500dolar kucumsenecek para değil , denemeye karar verdim

zilswap da bozdurulabilir ya da okcoin borsasında işlem yapılabilir durumda Lunr coin
    günlük toplanan puanlarla 20 günde 500 dolar nasıl alınacak hocam havuz dağılımı var günlük 20 dolara tekabül ediyor bu hesaba göre ama o kadar vermiyor ki

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      aslında haklısın, havuzu hesap etmedım, gunluk aldığım puana gore bır hesap yaptım, havuz oldugu ıcın azalacak
  • formen1903
    Banned
    • 19 Jan 2007
    • 7153
    • dünya futbolu,sinema
    • cylindrical tank sprvisor

Endoplazmik hocanın dediği gibi linklerimize tıklarsak karsılıklı olarak, faydası olur
    Emeğine sağlık hocam. Ben öyle para kasayım yükselince hemen çekim kafasından farklı bir şey soracağım gittiği yere kadar gitsin. Anlatıığın herşeyi yaptım. Bundan sonra girip link tıklamak ve paylaşım yapmak dışında günlük rutin yapılacak başka bir şey var mı

kimsesiz geldim kimsesiz giderim

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      yok hocam , ref bul kendine bulabildiğince
  • formen1903
    Banned
    • 19 Jan 2007
    • 7153
    • dünya futbolu,sinema
    • cylindrical tank sprvisor

Endoplazmik hocanın dediği gibi linklerimize tıklarsak karsılıklı olarak, faydası olur
    Mesela 20 link paylaşımı yapmışım puanlarda sadece 8 gösteriyor paylaşımı neden?

kimsesiz geldim kimsesiz giderim

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      ilerleyen saatlerde yansıyabilir , %100 hangisi olmalı onu ben de bilemiyorum
  • titanserdar
    • 04 Sep 2021
    • 506

Boşa uğraştık puan hala 0

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      hocam sıfır mı : ) abi naptın sen ya : ) konunun baş cenabeti sensin o zaman : ) sıfır ne abi : )
  • eemir99
    • 13 Dec 2011
    • 2301

kral dediğin her şeyi yaptım dün yaptım hatta puan 0 scam galiba... bizzat test edildi tüm görevler denilen eksiksiz yapıldı vermedi.

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      hocam puan gecmısıne falan bak, su forumda bile en az 50 kısı uyedır, sıfır olan hıc duymadım
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Yaklaşık 2 ayda 5 Bin TL çekebileceğiniz formülü yazıyorum.

Sabırlı olan, birbirine destek olmayı başaran para kazanacak

​​​​​​Bunları yapmak günlük birkaç dakikanızı alacak

Arkadaşlar proje sağlam ve sorunsuz çalışıyor. Amacı da güzel olduğu için bu proje ölmez. Puanlar geç yansıyor ama hesaplanıyor merak etmeyin. Menu / lunr tokene / view points alanından paylaşım sayınızı, linke tıklama sayınızı, ref sayınızı görebilirsiniz.

Anlattığım şekilde günlük 10 tane link paylaşın 20 puan alın (max 20 puan veriyor). Linkinizi paylaşın tıklayan sayısı 149 olsun 149 puani daha alın (maximum 149 puan veriyor). Sistem belirli sınırlar koymuş, günlük puanımızı maksimumda tutarsak hepimiz buradan para çekeriz. Bir kişi maksimum 30 referansdan puan alabiliyor.

Şimdilik link işinden maksimum 169 puan kazanılıyor ExBronx doğru mu? Gözümden kaçan bişey yok sanırım. Eğer doğru ise organize olursak, günlük linklere tıklarsak buradan 35 er lunar çekeriz. Günlük görevi biz yapalım yeter ki çünkü çok bırakan olacak.

Edit: Pardon hatta 169 da değil bir de çarpanımız var ve uygulamayı kullandıkça bu çarpan oranı yükseliyor. Bende 1 4 oldu şuan yani 1.4x169 puan alacağım. Bu çarpanı ne kadar yükseltirseniz o kadar hızlı para kazanırsınız. Aktifliğe göre çarpan yükseliyor.

Telegram grubu açtım. Katılın benim paylaştığım şeklide 4 linkinizi paylaşın tıklayalım. Uygulaması çok daha hızlı çalışıyor bilginiz olsun.

Linki nasıl alıyoruz?

Explore'a girin.
    Paylaşmanız gereken reklamlar var istediğiniz reklamın sağındaki yuvarlak simgeye tıklayın. Twitter'ı seçin benim telegramda paylaştığıma benzeyen linki kopyalayın ve tweeti atın. Kopyaladiginiz linki telegram grubunda mesaj kısmına yapıştırın. Bunu 3 reklam için daha yapın ve hepsini topluca grupta paylaşın. Selam vermekte dahil hiçbir şey yazmayın sadece link atın. Her üye saatte bir defa link paylaşabilir şekilde ayarladım.

https://t.me/joinchat/AxMcwDuENrFiZWFk
    En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 23 - 10 - 21, 17 : 50.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Ayrıcalık ekledim paylaşım yapabilirsin

• kawnsson
      kawnsson yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Bana da mantikli geldi bende gelecem telegrama…

• yu_cin
      yu_cin yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Tek link attım bende , süre dolunca 4-5 tane atayım bari, gruptaki herkes tıklarsa iyi sonuçlar çıkar buradan
  • akhenaton87
    • 16 Nov 2017
    • 3877

2 ayda 5 bin diyorsunuz da ya kurallar yine değişirse

Yorum

• ken4
      • 14 Nov 2015
      • 2565

Beyler sövmeyin bana Link clicks olayı endoplazmik aga'nın dediği EXPLORE bölümündeki ordan aldığımız linkler mi? Yoksa ana sayfada trending news var ben ordaki şeylere tıklıyorum tüm haberlere açıyorum falan share yapıyorum RT yapıyorum twitter'da orasımı.

Çünkü dün 61 ''link clicks '' yapabilmişim sadece ve yeterli değil yani. 149 yapın diyosunuz mantıken öyle olması lazım

Yorum

• ExBronx
        ExBronx yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        hocam senın paylastığın lınke baskasının tıklaması lazım, explore kısmında olustur
    • ExBronx
      • 20 Oct 2020
      • 5610

Endoplazmık hocanın grubundakı arkadaslar linklere tıklayalım, kendı lınkınızı bırakıp gıdersenız bır manası kalmaz

Yorum

• ken4
        ken4 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        ben herkesinkine tıklıyorum abi şimdi sizde ara ara kontrol edip tıklayınki community'i oluşturalım
    • EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak akhenaton87 tarafından gönderildi
      2 ayda 5 bin diyorsunuz da ya kurallar yine değişirse
      Kural hiç değişmiyor toplanan puana göre ödül değişiyor. Sistem yeni olduğu için dün yoğun ilgi vardı birkaç günde rayına oturacak. Puani fazla toplayan, çarpanını yükselten haliyle daha fazla Lunar alıyor. Birkaç gün puanları full toplarız sonra duruma göre devam edip etmeme kararı veririz. Şuan puan toplamayan geç kalıp pişman olabilir.

Yorum

• akhenaton87
        • 16 Nov 2017
        • 3877

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Kural hiç değişmiyor toplanan puana göre ödül değişiyor. Sistem yeni olduğu için dün yoğun ilgi vardı birkaç günde rayına oturacak. Puani fazla toplayan, çarpanını yükselten haliyle daha fazla Lunar alıyor. Birkaç gün puanları full toplarız sonra duruma göre devam edip etmeme kararı veririz. Şuan puan toplamayan geç kalıp pişman olabilir.
        benim 689 puanım var, yani 1 gün öncesine göre 5 bin tl ediyordu şimdi ise 1.40 Lunar

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Evet yeni olduğu için öyle oldu bu çok normal. Her gün o kadar azalmasını için 1 haftada 7 milyar insanın kayıt yapması lazım.

• ken4
          ken4 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          valla reis siz gene iyi kasmışsınız ben dunden berı ugrasıyorum 503 puan cıkarabıldım dünün şeyinde baya uğraştım ama bu arada telegram grubuna katılın beyler endoplazmık aga deli uğraşıyo şurda emek verenler bişeyler çeksin bari hepimiz kazanalım.
      • yu_cin
        • 21 Jan 2008
        • 2229

https://t.me/joinchat/7KqcqT7leIAwZTc0
        Burada da 700 den fazla kişi var. Belirli saatlerde link paylaşımı için mesajlar kısmı açılıyor. Tek mesaj hakkı var, sadece linkinizi paylaşın.

Yorum

• ken4
          ken4 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Share clicks (96)

benim şuan 96 beyler telegrama attım sizde linklerinizi atıp tıklayın lütfen birbirimize destek olmazsak kimse ödül çekemez..

• yu_cin
          yu_cin yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          En son altıda açmışlardı, BK grubu daha mantıklı geldi bana da

• ice87
          ice87 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Senin gene iyimiş benim Link clicks
          7 BK telegram grubuna koyduk bakalım olacak mı ? Benim vakit çok tıklama sorunun yok saat 21 ile 00 arası alayınıza tıklarım
      • akhenaton87
        • 16 Nov 2017
        • 3877

Bu linklerde bnm tıklarsanz sevnrm

https://lnr.app/s/D6k6dV

https://lnr.app/s/zBO0gy

Yorum

• LaNCe
          • 03 Oct 2004
          • 1463

Telegram da herkesin linkine tıkladım , benimkine de tıklayın umarım yanlış bir şey yapmamışımdır..Trending news kısmından her hangi bir reklam seçip Twitter da paylaştım,,Twitter paylaşım ekranında en alttaki linki kopyalayıp Telegrama atım..umarım proje sonlanmasda bir kaç birşey çekeriz..

bu arada ref linkimiz nerde yazıyor bulamadım ?

Yorum

• atlanta
            • 28 Nov 2007
            • 220

Tiklamadik yer bırakmadım grupta atilanlari da tikaldim sanırım bugün 36 puan yazıyor yok ilginci iki tane 10 puan ref var kimseye ref vermedim çok garip puanlama işi puan sıfır gözüküyor detaylarda ref clik share gibi toplam 36 gözüküyor ben buradan günde 100 puan toplamak imkansız diyorum öyle geliyor yada ben bir seyleri yanlış yapıyorum

Yorum

Çalışıyor...