LunarCrush Projesi - 450Dolar Kazanma Fırsatı Sunar

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ExBronx
    • 20 Oct 2020
    • 5610

arkadaslar, sistem yoğunluktan sapıttı.
    benim puanlarda su an sıfır gorunuyor ama duzelir

Puan yazan yere tıklayın, orada acılan yerden view pointse tıklayın, nerden ne kazandığınız yazar.

Twitter da paylasım yapılabilecek (yani o ikonun oldugu seyleri) seyleri paylasın. bunlar hep puan

Yorum

• akhenaton87
      • 16 Nov 2017
      • 3877

2 gönderiyi paylastm hemen twitterm askıya alındı

Yorum

• kerem1903
        • 15 Mar 2007
        • 377

Ben bu sabah üye olmuştum coin ekledim twittere girdim hepsine puan verdi. şimdi baktım silmiş puanları anlamadım

Yorum

• ExBronx
          ExBronx yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          hocam aşırı yoğunluk varmış, sistem sapıttı
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Bu da patladı galiba. Kesin hintler ölülerine bile hesap açtılar ondan olmuştur

Yorum

• kenan52
          • 13 Jul 2012
          • 3996

Şimdide çıktık giremiyorum code hatalı felan diyor .

Yorum

• ExBronx
            • 20 Oct 2020
            • 5610

hayvan gibi şaapıolar : )

valla sundan ekmek cıkaramassak yazık olacak, keşke acele etseydim

Yorum

• ken4
              • 14 Nov 2015
              • 2565

Abi bende bisürü şey yaptım points 0 level 1 herşey başlangıçta.
              2012 twitter hesabım var tertemiz onu bağladım 2 tanede postu RT yaptım alttan hala bişey yok

Yorum

• ExBronx
                • 20 Oct 2020
                • 5610

İlk olarak ken4 tarafından gönderildi
                Abi bende bisürü şey yaptım points 0 level 1 herşey başlangıçta.
                2012 twitter hesabım var tertemiz onu bağladım 2 tanede postu RT yaptım alttan hala bişey yok
                hocam su an sorun var, suraya bak, puan gecmısınde belki gorunuyordur, benimde yenı yaptığım hıc bır sey eklenmedi

puana tıkla, puan historye bak

Yorum

• ken4
                  ken4 yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  malesef reis ordada gozukmuyo beklıcez artık yapcak bısey yok erken kalktık ama gene yol alamadık galiba
              • kawnsson
                • 27 Jun 2016
                • 2452
                • Spor

Bence sistem patlamadı yoğunluktan büyük ihtimalle ayni ip den 3-4 hesap acmaya calistilar sistem de bunlarin onune geçmek için puan kazanmayi ya kapattı temizleyip açacak yada suistimal yapıldı deyip projeyi kapatacaklar

Yorum

• miramis1905
                  • 08 Apr 2019
                  • 590

İlk olarak ExBronx tarafından gönderildi

hocam su an sorun var, suraya bak, puan gecmısınde belki gorunuyordur, benimde yenı yaptığım hıc bır sey eklenmedi

puana tıkla, puan historye bak

Çok paylaşım yaptım puan 0 gözüküyor wiewde

Yorum

• ExBronx
                    ExBronx yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    hocam herkes de oyle su an, sistem bozuldu, duzelmesını bekliyoruz
                • teolive
                  • 09 May 2016
                  • 6261

100 dolar bile çekim imkanı olsa yıkarlar burayı. Coinbase bile sapıttı arkadaşlara hesap açın dedik quizler çıkmıyormuş burada şimdi sabahtır aktifse modeme res atıp yeni üyeliklerle yıkmışlardır.

Yorum

• ExBronx
                    • 20 Oct 2020
                    • 5610

valla orası oyle, hintliler adamların telegram sayfasın da scam yazıp duruyorlar : ) nasıl bir ırk onlarda ya
                    çok duyulunca zor tabii, 1 gun once falan baslasak yırtardık : ( bakalım nolcak

Yorum

• ForeverYoung
                      • 20 Jun 2020
                      • 6205

İlk olarak Jokerci19 tarafından gönderildi
                      Bence sistem patlamadı yoğunluktan büyük ihtimalle ayni ip den 3-4 hesap acmaya calistilar sistem de bunlarin onune geçmek için puan kazanmayi ya kapattı temizleyip açacak yada suistimal yapıldı deyip projeyi kapatacaklar
                      Maalesef bizim milletimizin beleşi bulunca yaptığı şey hiç değişmiyor. O kadar aç gözlüyüz ki tek hesaptan aldığımız yetmiyor proje sahiplerini de salak kendimizi çok akıllı görüyoruz

Yorum

• Effenberg.
                        • 05 Aug 2016
                        • 7082

arka arkaya çok fazla paylaşım yapmayın twitter askıya alıyor en azından benimkini aldı

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                          • 02 Dec 2017
                          • 4960
                          • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak ForeverYoung tarafından gönderildi

Maalesef bizim milletimizin beleşi bulunca yaptığı şey hiç değişmiyor. O kadar aç gözlüyüz ki tek hesaptan aldığımız yetmiyor proje sahiplerini de salak kendimizi çok akıllı görüyoruz
                          Hemen bizim milletimizi suçlamayın. Bizim nüfus sadece 84 milyon, Hindistan da bunun 20 katı insan var. Sonra çevresindeki ülkeler için de durum aynı. Dünyanın yarıdan fazlası sefalet içinde yaşarken böyle para dağıtan sitelere tabiki yoğun ilgi olacak. Adam aç yani ne yapsın? Açlıktan ölsün mü? başka çaresi yok. Son zamanlarda Blockchain sayesinde böyle sistemler çoğaldı da insanlar evine ekmek götürür oldu.

Çok da üzülmeyin biri biter başkası başlar, her türlü kriptodan aylık belirli gelirimiz olacak.

Bu sistemde kesin kyc selfie falan getirir yoluna devam eder. Bu şekilde sistemin devam etmesi çok zor.

Yorum

• teolive
                            teolive yorum yaptı
                            Yorum düzenleme
                            Hocam blockchain 100 dolar yatır 50 dolar vereyim diyor birthday vs süslemiş mailde bunu almak avantajlı mı? İçerik şöyle : https://i.hizliresim.com/t4khkrk.jpg

Bazı arkadaşlar komisyondan şikayet etmişti avantajlı mı bu olay?

• ForeverYoung
                            ForeverYoung yorum yaptı
                            Yorum düzenleme
                            Suçlarım kusura bakma freebette bile neler olduğunu biliyoruz. Adam aç diyorsun da aç olmayıp da 10 defa deneme bonusu alan kendini akıllı sanan hatırı sayılır bir kitle var. Beni suçlamaya kalkmışsın da dünyadan bir haber gibisin. Kimsenin aç kalmasını istemeyiz ama bunu yapan herkes aç olduğu için yapmıyor. Zaten birazcık gururu olan insan aç da olsa işin cılkını çıkarmaz!
                        Çalışıyor...