LunarCrush Projesi - 450Dolar Kazanma Fırsatı Sunar

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • temmuz7
    • 03 Apr 2020
    • 23

https://lnr.app/s/gbGjm2

https://lnr.app/s/1q0ajP

https://lnr.app/s/32xmB2

Tüm linklere tıklandı.

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      : ) hocam link kalmadı bitti o iş, sen neye tıkladıysan ona tıklama bir daha

• mcakmaker
      mcakmaker yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Bence hepsine tiklamamiş
  • atlanta
    • 28 Nov 2007
    • 220

Sanırım beni banladılar yada sistem hatası vae giriş yapınca puana tıklayınca banned falan yazıyor. Vay arkadaş bi bok ta yemedim neden oldu acaba ?

Yorum

• atlanta
      • 28 Nov 2007
      • 220

Level 2 dostlar ne verdi bu hafta. Ihtiyaç vardı çektik düştük lvl2 den ama merak ediyorum kaç lnr verdi acaba ?

Yorum

• Effenberg.
        • 05 Aug 2016
        • 7082

İlk olarak atlanta tarafından gönderildi
        Level 2 dostlar ne verdi bu hafta. Ihtiyaç vardı çektik düştük lvl2 den ama merak ediyorum kaç lnr verdi acaba ?
        27 almışım ben para atıp level yükselttim ödülü almak için 1 haftadır tutuyordum

Yorum

• atlanta
          atlanta yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Hocam cook iyi vermiş bu hafta geçen hafta 7 vermişti
          Keşke elimde tutabilseydim . Güle güle kullanin
      • HornyHornet
        • 25 Aug 2012
        • 4981

2 level 27
        3 level 65 almış sanırım. iyi para

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
          Geçen hafta level 2 den bana 58 Lunr gelmişti, bu hafta baktım herkes level 2 olmaya başladı hemen çektim 4.5 dolardan sattım. Bu hafta level 2 lere 7.4 lunr vermiş haliyle herkes çekip satmış ve dump yemiş şuan 3.2 Dolarda. Bunu tahmin etmek zor değildi lunr'a vadeli işlem açtıran borsa olsa evi arabayı satar short açardım.

Geçen haftaki yükselişin sebebi Level 2 ve Level 3 olanların haftalık 50 bin lunr havuzundan çok daha fazla pay almasiydi. Geçen haftaki gibi olmadığı gören panikle sattı sonuç bu.

Edit: Şimdi ne yapacağım? Biraz daha bekleyeceğim sonra 100 lunr alıp LunarCrush a göndererek level3 olacağım.
          Tahmin ettiğim gibi sürü psikolojisin tersi hareket etmek çok güzel kazanç verdi yine 4 ayak üstüne düştük

Yorum

• arduaz
            arduaz yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Tebrik ederim hocam, sen akıllı adamsın bu konularda
            Takdir ediyorum seni, harbi diyorum bunu
            Kazancın hayırlı olsun inşallah
        • brktrn
          Banned
          • 06 Apr 2013
          • 1659

Dostlar lvl 2 nasıl olacaz

Yorum

• Rasputin88
            Rasputin88 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            30 lunar olacaksın o zaman en iyi ihtimalle 30 lunar atacaksın ama banlanma olayı var işte

• MaDJeR
            MaDJeR yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Rasputin88 lunar atınca neden banlanalım ? yasak mı ki ?

• Rasputin88
            Rasputin88 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Bazıları banlanmış lunar attığı halde telegram ve discord ta gördüm
        • EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Haftaya 5'er Lunar almak için herkes level 2 oluyor. Alanlar fiyatı yükyükseltsin satacağım. Haftaya tekrar alır level 3 olurum.

Yorum

• lilyuk
            lilyuk yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Hocam alan olsa Lunar fiyatı yükselirdi, Lunar yükselmiyor yani alan çok değil

• ken4
            ken4 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            her hafta bu oyun sürecek desene
        • jaguar372
          Banned
          • 24 Aug 2017
          • 216

ben 3 gun falan oldy baslayalı hergun aktif olmaya calısıyorum sitede puanlar verio 180-200 arasu gunluk puan alıorum . yapmam gereken baska birsey varmı ? gunde kac puan verio simdi ? birde çarpan nasıl yükselticez

Yorum

• ice87
            ice87 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            jaguar372 şimdilik günlük giriş ve günlük süre çarpanın işe yarar onuda günlük 150 dk zaten puan için girdiğinden tamamlıyorsun . Günde 7 21 30 diye gidiyordu sanırım çarpan artıyor
        • HornyHornet
          • 25 Aug 2012
          • 4981

adamlar link swap ban sebebi diyor ve her gün banlanmalar devam ediyor. otomatik ban atan bi sistem kurmuşlar. link swap yapmayan kullanıcı yoktur. banlanma korkusundan yatırım yapmayı düşünenler beklemede. bir kaç hafta sonra anca düzene oturur. 2 levele 11 token verse haftalık %33 faiz kötü değil.

Yorum

• Yebicer02
            Banned
            • 25 Apr 2021
            • 1557
            • Voleybol Basketbol

Bağlanınca desteğe yazınca 2-3 defa banı açılanlar olmuş. Yapay zeka ban atıyor sanırım bunun için haksız yere bağlananlarda oluyor onları açarlar bence.

Yorum

• ugurcelik
              • 29 Nov 2013
              • 1396

İlk olarak HornyHornet tarafından gönderildi
              adamlar link swap ban sebebi diyor ve her gün banlanmalar devam ediyor. otomatik ban atan bi sistem kurmuşlar. link swap yapmayan kullanıcı yoktur. banlanma korkusundan yatırım yapmayı düşünenler beklemede. bir kaç hafta sonra anca düzene oturur. 2 levele 11 token verse haftalık %33 faiz kötü değil.
              Aynen bende dün alıyordum. Bu ban muhabbeti canımı sıktı. Sistem biraz otursun 100 lunara tamamlamayı düşünüyorum. Ama bu arada o da ban sebebi diyenler var.

Yorum

• airlove
                • 09 Jan 2017
                • 1199

Level muhabbetini herkes öğrendi bu hiç hoş olmadı

Level 3 toplam da yaklaşık 230 lunr çektim. Arada bir kere de 125 lunr yanlış cüzdana gönderip yaktım. İçeri de hala 100 küsur lunr var yarın 5lik Claim limitini doldurup lunara veda edeceğim. Teşekkürler lunarcrush

Yorum

• kawnsson
                  • 27 Jun 2016
                  • 2452
                  • Spor

Vay be o kadar lunr nasil kastiniz 1 aydir sistemdeyim 25 lunr anca oldu her gün full kasmama rağmen

Yorum

• formen1903
                    Banned
                    • 19 Jan 2007
                    • 7153
                    • dünya futbolu,sinema
                    • cylindrical tank sprvisor

Bu time on site işleyiş değiştimi anlamadım önceleri max 120 alırdım 50 yi görmüyor şuan bilgisi olan yazabilir mi

kimsesiz geldim kimsesiz giderim

Yorum

Çalışıyor...