Coinmarketcap'te Diamond Biriktir, Ücretsiz Hediyeleri Kap

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • akrep6565
    • 15 Jul 2011
    • 1480

Hocam işte benim sorun tam olarak orada başlıyor. Ben matemask değilde bu binance wallet var croma kurdum oradan aldım bsc adresini onu verdim. Ve o sitede cüzdanların içinde binance wallet yok. Nasıl bulacağım boşa mı gitti acaba benim nft

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      hocam onu bilemedim bulursam yazarım muhakkak

• _Vincent_
      _Vincent_ yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      binancenin sisteminde nft diye bölüm var. belki orada gözüküyordur diye biliyorum. hesabım gibi bir kısım var.

• akrep6565
      akrep6565 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Orada da görünmüyor hocam. Bu galaxy.eco sitesine bu nftnin geldiği adresi girip claim etmemiz gerek galiba ama o sitede sadece matemask ve connet wallet diye bir cüzdan çıkıyor. Benim verdiğim adres ise binance chain wallet. Bunu nasıl ekleyeceğimi bulamadım oraya.
  • akrep6565
    • 15 Jul 2011
    • 1480

ExBronx Hocam binance wallet özel anahtarını matemaska ekledim bu şekilde oldu galiba ama cliam etmek için çok fazla fee istiyor. 78 dolar falan ben yanlış mı baktım. Siz ne kadar fee verdiniz?

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      halletmısın sanırım hocam,bsc secince cok kucuk bişey

• akrep6565
      akrep6565 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Evet hocam bsc seçince çok düşük çıktı. Siz bunu satabileceğimiz bir yer bulabildiniz mi?

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Send kısmı acık ama bir sey bulamadım henuz, enjin de satmayı bılıyorum ama bu oraya yollanır mı bılemedım, acele edip de yanlıs bısı yapıp kaybetmek de ıstemıyorum, arastırıyorum, bulunca bilgi veririm
  • akrep6565
    • 15 Jul 2011
    • 1480

Saat 3 te 400 elmasa yine bir etkinlik var arkadaşlar.2500 nft dağıtılacak

Yorum

• Destroyer
      • 12 Sep 2012
      • 193

Hiç bir şekilde alamadım sürekli hata verdi.Vpn filan da değiştirdim

Yorum

• _Vincent_
        • 18 Jul 2009
        • 2682
        • Sinema -Futbol -
        • Yapımcı-Tiyatrocu -Oyun

2 tarayıcıdan da girdim vermiyor. madem alamayacağız elmas biriktirmenin almanı ne acaba

Yorum

• akrep6565
          • 15 Jul 2011
          • 1480

Ben 15 kez farklı vpnlerle bağlandım network hatası verdi. Vpn kapatım denedim bu şekilde verdi bakalım ne olacak. Geçen defada aldım ama hala duruyor öyle bir hayrını göremedim daha

Yorum

• akhenaton87
            • 16 Nov 2017
            • 3877

İlk defa katıldım ilk katılmam da aldım hemen kod verdi, bsc adresimi istedi ve kodu girdim, 48 saat içerisinde gönderilecek dedi baklaım ne göndercek

Yorum

• _Vincent_
              • 18 Jul 2009
              • 2682
              • Sinema -Futbol -

biz de mi sıkıntı var acaba. Hayırlı olsun arkadaşlar bu arada...

Yorum

• akrep6565
                akrep6565 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Teşekkürler hocam yok sizde sorun değil muhtemelen aynı anda binlerce kişi yüklendiği için ağ hatası veriyor denk gelene veriyor. 10 dan fazla ülke değiştim vpn network hatası verdi. Vpn kapattım o şekil verdi geçen defada singapur vpn ile alabildim
            • akhenaton87
              • 16 Nov 2017
              • 3877

İlk olarak akrep6565 tarafından gönderildi
              Ben 15 kez farklı vpnlerle bağlandım network hatası verdi. Vpn kapatım denedim bu şekilde verdi bakalım ne olacak. Geçen defada aldım ama hala duruyor öyle bir hayrını göremedim daha
              kod verdi ve bi adres, o adrese tıkladım, bsc adresi ve kodu istedi girdim, kutular falan cıkmadı ama sende de öyle mi oldu

Yorum

• akrep6565
                akrep6565 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Evet aynı şekilde kod ve bsc girdim 48 saate adresinize gönderilecek dedi. Bakalım umarım güzel birşey gelir
            • ExBronx
              • 20 Oct 2020
              • 5610

Ben de aldım, 48 saat sonra gelecek bir de şanslıysak $Money verecekler ondan cıkarsa da guzel olur, o da bedava oyun parası demek sanırım. 2 gun sonra bakarız, inş guzel bir şeydir : )

ben de 5000 üzeri diamond var, su 5000liği alacaktım vazgectim, daha iyi bir şey cıkar diye bekliyor. Mobox'un vardı bir ara ona puanım yetmedi 244 dolardı o. Dolayısı ile su bedava şeyi önemsemeyen cok kisi var ama sıfır zahmetle guzel bir hediye yakalanabilir.

Yorum

• akrep6565
                • 15 Jul 2011
                • 1480

İlk olarak ExBronx tarafından gönderildi
                Ben de aldım, 48 saat sonra gelecek bir de şanslıysak $Money verecekler ondan cıkarsa da guzel olur, o da bedava oyun parası demek sanırım. 2 gun sonra bakarız, inş guzel bir şeydir : )

ben de 5000 üzeri diamond var, su 5000liği alacaktım vazgectim, daha iyi bir şey cıkar diye bekliyor. Mobox'un vardı bir ara ona puanım yetmedi 244 dolardı o. Dolayısı ile su bedava şeyi önemsemeyen cok kisi var ama sıfır zahmetle guzel bir hediye yakalanabilir.
                Öncelikle teşekkürler hocam, siz konuyu açtıktan sonra üye oldum o zamandan beri 2. nft oldu bu , hergün diaomondları alıyorum 5 dklık iş zaten.

Yorum

• ExBronx
                  • 20 Oct 2020
                  • 5610

İlk olarak akrep6565 tarafından gönderildi

Öncelikle teşekkürler hocam, siz konuyu açtıktan sonra üye oldum o zamandan beri 2. nft oldu bu , hergün diaomondları alıyorum 5 dklık iş zaten.
                  hocam satış seklini de buldum, dilersen burda satabılırsın

https://treasureland.market/

cuzdanı bağlıosun

Yorum

• akrep6565
                    akrep6565 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Teşekkürler hocam, siz koydunuz mu satışa acaba ve koyduysanız fiyat ne yazdınız fikir olması açısından? 2 tane gördüm bizim nftden biri 1 bnb biri de 0,009 bnb girmiş ama

• ExBronx
                    ExBronx yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    hocam ben satısa koymadım ama o adamlar bence ucmus, az bekleyeceğim bakalım neymıs
                • _Vincent_
                  • 18 Jul 2009
                  • 2682
                  • Sinema -Futbol -

ExBronx hayırlı olsun hocam mobilden mi pcden mi giriyorsun. mobil ise pcyi bırakayım. server failed hatası verdi bu kez. network error değil de. ilginç bir şekilde alma dedi resmen.

Yorum

• ExBronx
                    ExBronx yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    pc den hocam, saolasın
                • akhenaton87
                  • 16 Nov 2017
                  • 3877

kodu vs bsc adresi 3-4 kez girdim ama next diyorum sonraki sayfada onay gibi bişi çıkmıyor,2.sayfa da ki gibi kalıyor, onay vs çıkmıyor, telegramda gördüm onay gibi birşey çıkmıs sanrm

Yorum

• akrep6565
                    • 15 Jul 2011
                    • 1480

submit dedikten sonra sizde kendi anketinizi yapın tarzı birşey yazdı ingilizce bende.

Yorum

Çalışıyor...