Üye Olana 12 Dolar (115 Lira) Hediye Sağlam Airdrop - Fractal

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • curry2014
    • 03 Oct 2014
    • 3856

Bende konunun ilk açıldığı an yapmıştım az önce 5.64 yüklenmiş Protocol bölümünde şöyle birşey var 5.94 ve 5.64 alındı yazıyor ama sadece 5.64 var

Bu galeriyi görüntüleme izniniz yok.
    Bu galeride 1 fotoğraf var.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak curry2014 tarafından gönderildi
      Bende konunun ilk açıldığı an yapmıştım az önce 5.64 yüklenmiş Protocol bölümünde şöyle birşey var 5.94 ve 5.64 alındı yazıyor ama sadece 5.64 var
      Airdrop bitiminde 25 Fractal daha alacağız bu hoş geldin hediyesi gibi bişey. Neden iki defa yazmış onu bilemiyorum.

Yorum

• tncy6014
        • 17 Nov 2008
        • 1015

Benim miktar 11.5868 olmuş

Yorum

• curry2014
          • 03 Oct 2014
          • 3856

İlk olarak tncy6014 tarafından gönderildi
          Benim miktar 11.5868 olmuş
          Benim de 10.8372

Yorum

• akrep6565
            • 15 Jul 2011
            • 1480

benimde 16 olmuş

Yorum

• mcakmaker
              • 27 Apr 2013
              • 2607

Ben de yeni yaptim hepsini devam.ediyor mu acaba geç mi kaldik?

Yorum

• yu_cin
                • 21 Jan 2008
                • 2229

16 FCL gösteriyor ama kimlik onayı vs olmadı daha, bekliyoruz bakalım.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak mcakmaker tarafından gönderildi
                  Ben de yeni yaptim hepsini devam.ediyor mu acaba geç mi kaldik?
                  Evet devam ediyor

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

Arkadaslar platformu kullanarak günlük 3-4 Dolar kazanılıyormuş bunu bende bilmiyorum. Tam olarak ne yapmanız gerektiğini araştırıp yazacagim. Sistem çok kazandıracak gibi duruyor.

akrep6565
                    ​​​​​​yu_cin Nasıl 16 oldu tam olarak? Bilgisayarda aktif olarak Chrome kullanıyorsunuz ve Fractal uzantisina da giriş yapılı halde doğru mudur? Anladığım kadarıyla günlük para kazanmak için yapmak gereken uzantinin, nereye girip çıktığımızı takip etmesine izin vermek. Yani uzantı aktifken rutin işlerimizi yapmak.

Çekim hemen yapilabiliyorda bu bayağı zor. Aralık ayında direkt Kucoin birsasina çekim açılacak bence Aralık ayına kadar biriktirip topluca çekelim. Kucoin borsasina burada üye olabilirsiniz. Sorunsuz güvenilir borsadır. Üyelik Linki: https://bit.ly/3mh89SB

Fractal kimlik doğrulama sistemi, örneğin bir borsaya üye olduktan sonra Fractala verdiğiniz belgeler ile kimlik doğrulaması yapabiliyorsunuz.
                    En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 24 - 10 - 21, 17 : 21.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      akrep6565 Şimdi detayına tekrar baktım tahmin ettiğim gibiymiş

• yu_cin
                      yu_cin yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Bende de chrome açık, günde 1-2 defa şifre girip kimlik onayı kontrol ediyorum, uygulama girdiğim sitelerin kaydını tutuyor sanırım

• EndoplazmikBirKulum
                      Yorum düzenleme
                      yu_cin Evet öyle oluyormuş. Google izleyeceğini bunlar izlesin daha iyidir. Yanlız benim girdiğim siteler sakat siteler, sağlığını bozmak isteyen beni izlesin sıkıntı yok.

Herkesin kimlik onayı yapıldı aslında yanlış yere bakıyorsunuz. Aynı sayfada Fractal Protocol yazana tıklayın orada yeşil onay varsa islem tamamdır.
                      En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 24 - 10 - 21, 18 : 10.
                  • EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

blackmagic Sistem günlük yaklaşık 6 Fractal veriyormuş ben tamamen yanlış başlık açmışım. Yani benim yazdığımdan çok daha kârlı, bu böyle 10 gün devam etse 55 Fractal yapar ki o da 21-22 dolar yapıyor. Ben kurdugum bilgisayarı hiç açmadım, birkaç gün evde değilim konuyu açan benim kazanamayan yine benim.

Çekime biraz baktimda beynim yandı ondan Aralık'ta çekelim diyorum. Yinede bir ara şöyle sakin kafayla bakıp anlatmaya çalışırım.
                    En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 24 - 10 - 21, 17 : 41.

Yorum

• Thedeathmatch
                      Thedeathmatch yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Ben sana söyledim eklenti çalıştıkça fractal veriyor diye fakat bununla nasıl işlem yapılıyor onu anlamadım. Eth adresi yazdık oraya yansıması gerekmezmi bir yandan da.

• EndoplazmikBirKulum
                      Yorum düzenleme
                      Thedeathmatch Ayık kafayken dedin de dinlemedik mi?

Ethereum adresine gelmeyecek bu kesin bilgi zaten oraya gelse sıkıntı, hiç çekim yapamayız. Bu farklı ağda, çekimi kimse dert etmesin yakında paramızı alacağız.

• Thedeathmatch
                      Thedeathmatch yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Sanırım "export your credentials" aktif olması gerekiyor.
                  • Mevzuderin
                    • 21 Nov 2008
                    • 4459

Belgelerim onaylanmadı hala bakiye 0 görünüyor

Yorum

• Destroyer
                      Destroyer yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Benimde bayadır beklemede
                  • gorafago
                    • 26 Jun 2020
                    • 1898

İkametgahi nereden yükleyeceğim oraya kadar geldim. My data kısmında enter missing details butonu yok göremedim.

Yorum

• blackmagic
                      • 17 Feb 2017
                      • 685

2 aydır telegrama girmiyordum dün girdim anında hiç bir şey yapmama rağmen 28 aralığa kadar özel mesaj yazmamı banladılar
                      Fractalda hoi ye denk geldim milletin kyc sini onaylıyor mailini pm atanların çok iyi çocuk
                      Dedim ben pm atamıyorum sen pm at güvenlik gereği ilk mesajı biz yazamıyoruz dedi
                      yahu mesaj yazma bari bir nokta gönder diye dil döktüm ama nafile
                      en sonunda bir telegram kanalı oluşturdum dedim bari kanala gel zalımın oğlu
                      geldi sağolsun inş kyc yi de halledecek kısa sürede

Yorum

• blackmagic
                        • 17 Feb 2017
                        • 685

Dear users!
                        Due to the sheer numbers of people requiring assistance with their KYC process, we ask that you fill out this support form (https://docs.google.com/forms/d/e/1F...YiqHQ/viewform. We will verify your case and review it within 24 hours. Please be patient. Thank you!

Sevgili kullanıcılar!
                        KYC süreçlerinde yardıma ihtiyaç duyan çok sayıda insan nedeniyle, bu destek formunu doldurmanızı rica ediyoruz (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDLeJXpVcAYMbUx5CkJruZcyOaNz4BlGE4RWWLvxfGJYiqHQ/viewform. Durumunuzu doğrulayacağız ve 24 saat içinde inceleyeceğiz. Lütfen sabırlı olun. Teşekkürler!

Yorum

• akrep6565
                          • 15 Jul 2011
                          • 1480

21 olmuş benim frc

Yorum

Çalışıyor...