Herkese Tam 920 Lira Hediye Hemen Çekim - Bitmex

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • seruven
    • 22 Jun 2018
    • 2966
    • Mühendis

Thank you for submitting your Identity Verification. Your submission has been approved.

Kind regards,

The BitMEX Team

Ben teşekkür ederim canım benim

Yorum

• seruven
      • 22 Jun 2018
      • 2966
      • Mühendis

25 dolar transfer sonrasında anında mı ekleniyor, yoksa 1 hafta sonra mı eklenecek?

Zira sitede bu promosyonun bugün biteceği yazıyor

Thank you for everyone's participation in the limited-time bonus offer!

We have welcomed many new traders to BitMEX platform over the past weeks and due to the massive positive responses, we will be ending this affiliate bonus program at 09:00 UTC 18 October 2021.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak seruven tarafından gönderildi
        FTXe de üye olmakla ayrı uğraşmayalım Raintürk yada Coinbase yada herhangi bir bitcoib transfer ücreti almayan borsa var mıydı aklınızda kalan sanki Raintürkde yoktu transfer bedeli
        Bitmex bir hafta içerisinde 100 dolar vereceğim demişse verir, kimsenin beklemesine gerek yok. Forumda sadece kendin mi alacaksın yoksa millete bekleyin diyorsun

Anlattığım işlemleri adım adım yaparsanız sorun yaşamazsınız.

Ben kendi anlattığım gibi yaptım neredeyse sıfır kayıpla hesabımda 5 dolar duruyor. Yazdığımı okur musun? Bakalım nerede farkli bişey yapmışın.

Yorum

• seruven
          • 22 Jun 2018
          • 2966
          • Mühendis

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Bitmex bir hafta içerisinde 100 dolar vereceğim demişse verir, kimsenin beklemesine gerek yok. Forumda sadece kendin mi alacaksın yoksa millete bekleyin diyorsun

Anlattığım işlemleri adım adım yaparsanız sorun yaşamazsınız.

Ben kendi anlattığım gibi yaptım neredeyse sıfır kayıpla hesabımda 5 dolar duruyor. Yazdığımı okur musun? Bakalım nerede farkli bişey yapmışın.

yazdıklarımla senin yazdıkların arasında herhangi bir bağ kuramadım. Ben kendim alacağım yada kimse beklemesin nerede yazmışım acaba?

Sitede yazıyor ki : Thank you for everyone's participation in the limited-time bonus offer!

We have welcomed many new traders to BitMEX platform over the past weeks and due to the massive positive responses, we will be ending this affiliate bonus program at 09:00 UTC 18 October 2021.

Bugün itibariyle bu bonusun saat 09:00 da biteceği yazıyor.

Hiçbir yerde farklı bir şey yapmadım ,sadece eğer bu meblağ için belgeler selfie ile ile uğraşıp üye olunacaksa ve tutar hesaba bir hafta sonra yansıtılmayacaksa bunu herkes bilsin diye yazdım.

İşkembeden sallamadım , sitede yazabnı kopyaladım bak.

Benim belge kimlik onayım tamam ama henüz transfer yapmadım, bunu öğrenmek istiyorum yalnızca.Eğer bu kampanya sonlandıysa yada 25 dolar anında yatmayacaksa zaten kimlik selife video uğraştık bi de transferle uğraşmayalım diye.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Ben bunu sana yazmayacaktım ki karışmış pardon
        • EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

25 dolar transfer sonrasında anında mı ekleniyor, yoksa 1 hafta sonra mı eklenecek?

Zira sitede bu promosyonun bugün biteceği yazıyor

Thank you for everyone's participation in the limited-time bonus offer!

25 Dolar kampanya bittikten sonra 75 dolar bir hafta içinde gelir. Bir haftada hepsi ödenecek demiş bekleyelim..

Yorum

• septiemeciel
            • 30 Nov 2012
            • 9036

Ftx de al sat işlemi için belge şart mı

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              Yorum düzenleme
              Benim belge hep onaylı olduğunu için bilemiyorum. Birisi deneyip olmazsa belge gönderse herkes öğrenmiş olacak.
          • EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

yazdıklarımla senin yazdıkların arasında herhangi bir bağ kuramadım. Ben kendim alacağım yada kimse beklemesin nerede yazmışım acaba?

Sitede yazıyor ki : Thank you for everyone's participation in the limited-time bonus offer!

Bugün itibariyle bu bonusun saat 09:00 da biteceği yazıyor.

Hiçbir yerde farklı bir şey yapmadım ,sadece eğer bu meblağ için belgeler selfie ile ile uğraşıp üye olunacaksa ve tutar hesaba bir hafta sonra yansıtılmayacaksa bunu herkes bilsin diye yazdım.

İşkembeden sallamadım , sitede yazabnı kopyaladım bak.

Benim belge kimlik onayım tamam ama henüz transfer yapmadım, bunu öğrenmek istiyorum yalnızca.Eğer bu kampanya sonlandıysa yada 25 dolar anında yatmayacaksa zaten kimlik selife video uğraştık bi de transferle uğraşmayalım diye.

ryukkk senin mesaj yerine arkadaşın mesejini alıntılamışım. Bunu sana yazmıştım

Yorum

• arduaz
              • 06 Jul 2006
              • 9172

İlk olarak arduaz tarafından gönderildi
              EndoplazmikBirKulum hocam bu promosyon da sure var mı acaba
              Kayıt KYC vs yapıp
              Para haftaya yatırsak olabiliyor mu

Yoksa sınırlı sayıda uyelik için mi geçerli

Muhtemelen kafan şişmiştır de, musait olduğunda bilgi yazarsan sevinirim
              Buna EndoplazmikBirKulum hocam cevap vermedi

Ben kendimi alıntı yapayım

Boşuna sonradan kimse uğraşmasın

Bu promosyon Bugun bitiyor.

Belkide şuan bitmiştir. Saat farkı ne bilmiyorum

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                Yorum düzenleme
                seruven sayesinde bittiğini anladım onunla ilgileniyordum yanıt veremedim.

• arduaz
                arduaz yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Sorun değil hocam, yoğun olduğunu anladım
                Genel bilgi olsun diye yazdım
            • ugLy
              • 28 Feb 2014
              • 8606

İlk olarak arduaz tarafından gönderildi

Buna EndoplazmikBirKulum hocam cevap vermedi

Ben kendimi alıntı yapayım

Boşuna sonradan kimse uğraşmasın

Bu promosyon Bugun bitiyor.

Belkide şuan bitmiştir. Saat farkı ne bilmiyorum
              Bizim saat ile öğlen 12'de bitmiş galiba.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Üye olmayın arkadaşlar maalesef bugün saat 12 de bitirmişler. Ben 2 gün önce gördüm zaman olmayınca bugün forumda paylaşabildim yalnız o gün böyle bir kural yoktu. Çok talep gelince bitirme kararı almışlar.

Neyse hatamizi da telafi edelim. Bir hafta içerisinde ödül gelmezse saat 12 den 15.18 e kadar bu işlemleri yapan herkese para iadesi yapacağım.

Haftaya bana Bitmexe üye olduğunuz mail adresinizi, ad soyadınızı ve tron adresnizi PM ile atabilirsiniz.

Yorum

• teolive
                  teolive yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Sıkıntı yok Mr.Robot çok ekmeğini yedik

• jaguar372
                  jaguar372 yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  nasıl ya 31 sondu sen nerden örendin bunu ?

• jaguar372
                  jaguar372 yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  dogru bitmis kampanya açıklama linki : https://t.co/ihlbFtgZV2?amp=1
              • EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Yinede bekleyelim diyorum hani olmaz da ya tutarsa

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Referansımdan 18 arkadaş üye olmuş kimlerin para yatirdigı gelen ufak komisyonlardan anlaşılıyor.

3 arkadaşa da ben yatırmaları için 5 dolar vermiştim. İyi yine az borçlanmaşım size sorun değil

Yorum

• jaguar372
                    jaguar372 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    benım ref ile de 3-5 arkadasım uye oldu ama referans- status de görünmuyor sen nasıl gordun link var mı nerden baktın

• EndoplazmikBirKulum
                    Yorum düzenleme
                    jaguar372 Bu bitmexinde herşeyi diğerlerinden farklı aynen o da gizliymis. Yalnız bence sorun değil mail atar detaylı rapor isteriz. Ya zaten 18 kişi üye olmuş fazlada bir meblağ yapmıyor benim için çok problem değil.

• jaguar372
                    jaguar372 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    10 uye getirene 1000 dolar veriyo borsa . bu 10 yeni uye kyc tamamlayıp para yatıcakmı onu bilmiyom
                • curry2014
                  • 03 Oct 2014
                  • 3856

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
                  Üye olmayın arkadaşlar maalesef bugün saat 12 de bitirmişler. Ben 2 gün önce gördüm zaman olmayınca bugün forumda paylaşabildim yalnız o gün böyle bir kural yoktu. Çok talep gelince bitirme kararı almışlar.

Neyse hatamizi da telafi edelim. Bir hafta içerisinde ödül gelmezse saat 12 den 15.18 e kadar bu işlemleri yapan herkese para iadesi yapacağım.

Haftaya bana Bitmexe üye olduğunuz mail adresinizi, ad soyadınızı ve tron adresnizi PM ile atabilirsiniz.
                  Bu yatırdığımız miktarı geri çekemiyor muyuz çok garip bir site birşey anlamadım

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                    Yorum düzenleme
                    Ne kadar yatırmıştın? Bence bekle yatmazsa ki bence yatmaz ona göre kullanirsin

• curry2014
                    curry2014 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    100 TL oda 10 dolar yapıyor galiba
                • NeverDie
                  • 25 Apr 2013
                  • 1652

Emeğine sağlı en azından hesap onaylarini yapmış olduk bir dahaki etkinlikte faydası olur

Yorum

• altug1485
                    • 11 Nov 2010
                    • 1029

İlk olarak curry2014 tarafından gönderildi

Bu yatırdığımız miktarı geri çekemiyor muyuz çok garip bir site birşey anlamadım
                    Çekersin de 10 dolar çekim ücreti alıyor 10 da sen yatırdıysan geriye birşey kalmıyor

Yorum

Çalışıyor...