Yeniden Herkese 100 Lira Nakit Para Anında Çekim - Bitci Borsası

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • scorpion07
    • 07 Jul 2021
    • 54

Hani nerede bende yok bir şey kasa tam takır kuru bakır.

Yorum

• winner365
      • 26 Mar 2020
      • 1615

Konuyu açan arkadaşa emekleri için teşekkürler,

üye oldum mobil uygulama ile gerekli belgeleri de yükledim, fakat coinbasedeki gibi sağ üst köşede hesabı onayla yazıyor, oraya basınca tekrar belge kısmına yolluyor, mailimde yada uygulama da yüklediğim belgelerin incelendiğine dair bir ibare de yoktu.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak to365 tarafından gönderildi
        Konuyu açan arkadaşa emekleri için teşekkürler,

üye oldum mobil uygulama ile gerekli belgeleri de yükledim, fakat coinbasedeki gibi sağ üst köşede hesabı onayla yazıyor, oraya basınca tekrar belge kısmına yolluyor, mailimde yada uygulama da yüklediğim belgelerin incelendiğine dair bir ibare de yoktu.
        Tarayıcıdan açtigin zaman görünüyor tekrar tekrar belge göndermeyin.

Yorum

• winner365
          winner365 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Göndermedim zaten acaba herkes böyle bir hata ile mi karşılaştı diye merak ettim, teşekkürler, emeğinize sağlık.
      • curry2014
        • 03 Oct 2014
        • 3856

Mobil uygulamadan belgeleri yolladım tarayıcıdan açtım onaylk profil yazıyor ya 1 dakikada belgeler onaylandı yada herkeste onaylı profil yazıyor hediye geçmemiş

Yorum

• emoss
          • 29 Apr 2006
          • 11364

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
          Bu bitciye karşı hep önyargılı davrandım, pişmanım. Maalesef her yerli projeyi dolandırıcı sanıyoruz. Geçen gün hesap yaptım şuana kadar çıkardıkları her fan tokeni alsaydım 10-15 bin lira rahatlıkla 250-300 bin lira olurmuş. Hemde sıfır riskle çünkü sattıkları fiyattan aşağıya düşerse geri alım politikası var, isteseniz de zarar edemiyorsunuz. Burada kazanmak zorunlu gibi bişey.
          Bu konuda yalnız olmadıgına emin olabilirsin dostum. ismindenmidir nedir bilemem,, bende bugune kadar 1 tl yatırıp işlem yapmamışımdır. Hala da önyargımı kırabilmiş degilim niyeyse

Yorum

• elturco1923
            • 06 Mar 2007
            • 1631

Bitci belge doğrulaması yapan üyelerine 100 TL hediye ediyor. Anında çekim yapılıyor. Yeni üyeler ve kimlik doğrulaması yapmamış eski üyeler için geçerli. Bitciyi zaten bol duymuş olmanız lazım çünkü TV de reklamları bile olan yerli blockchain projesi aynı zamanda borsasıda var. Beşiktaşın da sponsoru yani güvenilirlik açısından sıkıntı yok.

Aşağıdaki linkten üye olun ve belgelerinizi onaya gönderin.
            ​​​​​
            ​​​​​​
            https://borsa.bitci.com/register?ref...3-65d53b8b82d0

NOT: Hesap onayı; kullanıcı kimliğinin ön yüz ve arka yüz fotoğrafının ve selfie ile birlikte görünecek şekilde beyaz bir kağıda borsa ismi [Bitci] ve tarih yazılı fotoğrafın yüklenmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

Pek şartı yok. Üye ol hesap onaylandıktan sonra 100 TL bitcicoin yatsın bozdur ve bankaya çek hepsi bu kadar.

Ayrıca bitci de fan tokenların ön satışları yapılıyor bu ön satışlardan token alarak ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Edit: Bu bitciye karşı hep önyargılı davrandım, pişmanım. Maalesef her yerli projeyi dolandırıcı sanıyoruz. Geçen gün hesap yaptım şuana kadar çıkardıkları her fan tokeni alsaydım 10-15 bin lira rahatlıkla 250-300 bin lira olurmuş. Hemde sıfır riskle çünkü sattıkları fiyattan aşağıya düşerse geri alım politikası varmış, isteseniz de zarar edemiyorsunuz. Burada kazanmak zorunlu gibi bişey.
            referansın ile üye oldum. bol kazançlar

Yorum

• akhenaton87
              • 16 Nov 2017
              • 3877

Coinbase'e bir milyon defa belge atmıştın buraya kaç milyon defa atacaksın ki acaba?

Ne hatası veriyor?
              canlı destege baglandım, düzelttiler,tekrar yükledim onaylandı. coinbaseye 1 ayda 4 kez yükledim hala bekleme listesindeyim, fakat coinbase hesabım onaylı ama testler acılmıyor

Yorum

• jemmmbey
                • 30 Sep 2020
                • 225
                • Eng teacher

100 tl yüklenen olursa paylaşsın bilelim arkadaşlar.

Yorum

• HornyHornet
                  • 25 Aug 2012
                  • 4981

Ben mail atmıştım gece bakalım ne diyecekler diye.

Merhaba,

Kampanya tarihleri içerisinde bilgi verilecektir.

Bitci Destek Ekibi

diye cevap verdiler. Anlaşılan kilit olmuşlar hallerinden anladım. Darlamaya gerek yok elbet yüklerler.

Yorum

• jemmmbey
                    • 30 Sep 2020
                    • 225
                    • Eng teacher

Net süre veremiyorlarmış
                    Ekli dosyalar

Yorum

• NeverDie
                      • 25 Apr 2013
                      • 1652

İlk ciktiginda bitci ve fan tokenleri güzel kazandırmıştı fakat son 6 ayda yatırımcılarını bitirdiler fan tokenlere ve bitciye bulasayim demeyin 100 lirayi alan topuklasin

Yorum

• titanserdar
                        • 04 Sep 2021
                        • 506

Teşekkürler üye olduk bakalim

Yorum

• makarnaci777
                          • 27 Sep 2009
                          • 493

her üye olana 100 TL veren bir sistem bu galaxide olamaz , bu nedenle fazla mecera aramayin .

Yorum

• eemir99
                            eemir99 yorum yaptı
                            Yorum düzenleme
                            adamlarda dolar varsa zaten dolar 10 tl olmuş 100 tl dediğin 10 dolar bitik ülkede 200 tl verse bunlara dokunmaz 100 tl i 100 dolar gibi büyütmeyin 10 doları baz alın
                        • Sonictips
                          • 26 Jun 2020
                          • 2559

Blockchain de mesela 25 dolar dagıtmıştı milyonlarca dolar. Ama noldu. Her aktif uyeden tonlarca kesinti ile dunyayı götürüyorlar. Coin gelmisti hesabima. Çekebilmem icin 50% neredeyse komisyon kesiyordu eth ile btc lerde. Madenci kesintisiymiş sözde.
                          En son Sonictips tarafından düzenlendi; 14 - 10 - 21, 11 : 26.

Yorum

• ARGEUSS
                            • 11 Nov 2019
                            • 162
                            • Marihuana
                            • Slot Mühendisi

Kyc onaylandı ama henüz eklenen bişey yok

Yorum

Çalışıyor...