Cake DeFi DeFiChain ~50$ değerinde DFI Token

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • deniz111
    • 27 Apr 2007
    • 750

Cake DeFi DeFiChain ~50$ değerinde DFI Token

Ödül miktarının 50$ a çıkarıldığı özel durum 13 Ağustos' da sona erdi, bundan sonra ödül 30$ olarak kampanya devam ediyor

Cake DeFi
    DeFiChain ~30$ değerinde DFI Token
    DFI şuan Bittrex, Kucoin, Hotbit, Bitrue, Latoken, Uniswap borsalarında listelidir.

Kurallar (sırayla yapınız);

1-) Aşağıdaki link ile siteye kayıt olun, email doğrulayın ve Kimlik Doğrulama işlemini tamamlayın. (Full tier yani kimlik ve adres doğrulaması yapılacak, adres doğrulaması için fatura veya ekstre kabul ediyorlar)

Kayıt; https://app.cakedefi.com/?ref=811826

(Referans linki ile kayıt olmalısınız, aksi halde 30$ alamazsınız)

2-) Sitede Google2fa aktif hale getirin. Kimlik doğrulama işlemi birkaç günde tamamlanacak. Kimlik doğrulaması tamamlanınca en az 50$ değerinde DASH veya DOGE hesabınıza yollayın. (fee oranı en düşük olan DASH )

3-) Depozit tamamlandığında anında ödül tanımlanacak. Ödül tanımlaması sonrası gönderdiğiniz DASH'ı hemen geri çekin.

4-) Bu ödül olarak verilen 30$ değerindeki DFI coin otomatik olarak 6 ay zorunlu stake edilecek. 6 ay sonrası hem 30$ değerindeki DFI, hem de 6 aylık stake ödülü çekilebilecek. Yani ücretsiz şekilde 6 ay sonrasına yatırım yapacaksınız.

Unutmayın bu bir airdrop, yatırım yapmıyorsunuz, yatırdığınız parayı içerde bırakmayın hemen geri çekin. Ödül otomatik yansıyor.
    (Referans linki ile kayıt olmalısınız, aksi halde 30$ alamazsınız)
    En son deniz111 tarafından düzenlendi; 14 - 08 - 21, 16 : 27.
  • niyazi
    • 13 Oct 2014
    • 3234

bunu başkasıda yapmıştı milleti 10 dolar çarpıp gitmişti

Yorum

• deniz111
      deniz111 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      ne alaka, alakası yok , araştırmadan başka şeyle karıştıyorsun herhalde, bu öyle bir şey de değil ayrıca, ve cake defi bu airdrop u daha önce de yaptı, ben o zaman katıldım, yatırdığımı sonrasında hemen çektim, 6 ay sonra da ödül paramı işleyen faiziyle birlikte çektim ve herkes de aynı şekilde çekti

• niyazi
      niyazi yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      deniz111 sana birşey demedim siz neden üstünüze alındınız siteden bahsetim

• deniz111
      deniz111 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      ben üstüme alınmadım ki zaten, ben niye üstüme alınayım, bahsettiğin şeyle bunun hiçbir alakası olmadığını yazdım niyazi
  • qara
    • 25 Oct 2016
    • 5343

Sey dediklerinden scam ondan degil dimj bu

Yorum

• deniz111
      • 27 Apr 2007
      • 750

süre 13 Ağustos' a uzatıldı

Yorum

• jonnn11
        • 06 Jan 2010
        • 2502

Abi türkçe yazin..:cake defi cake toin choin moin bu nedir arkadaş )

Yorum

• Kuzey
          • 26 Apr 2016
          • 2377

İlk olarak jonnn11 tarafından gönderildi
          Abi türkçe yazin..:cake defi cake toin choin moin bu nedir arkadaş )
          Turkcenin arasina ingilizce kelime ve tamlamalar kullanirsan kulturlu gorunursun hocam sen de dene

Televizyonda cok bu tarz mukemmel otesi (!!!) kaliteli insanlardan.
          Mesela diyor ki "manchaster city false nine oynuyor bla bla..."

Hakli olarak false nine diyor cunku turkce de false nine'in karsiligi yok.
          (sahte dokuz)

İcine sictilar guzelim Turkcenin.
          Ulan taptiginiz amerikanin kendine ait dili yok !!!
          Degerlerinize sahip cikacaginiza 300 senelik tarihi kuzey guney savasini ve vietnami sisirmekle gecen, japonyaya attigi atom bombalari ile sucsuz insanlari katledip bunu kahramanlikmis gibi anlatan serefsiz bir topluma ozeniyorsunuz !

Yorum

• deniz111
            • 27 Apr 2007
            • 750

Ödül miktarının 50$ a çıkarıldığı özel durum 13 Ağustos' da sona erdi, bundan sonra ödül 30$ olarak kampanya devam ediyor

Yorum

Çalışıyor...