ETHPAD ÖN SATIŞ FIRSATI (100x neden olmasın?)

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • alone1940
    Banned
    • 29 Jul 2021
    • 110

Hiç anlamıyorum bu işten bu işleri okuyup öğrenebileceğim bi kaynak var mı acaba

Yorum

• ExBronx
      • 20 Oct 2020
      • 5610

İlk olarak alone1940 tarafından gönderildi
      Hiç anlamıyorum bu işten bu işleri okuyup öğrenebileceğim bi kaynak var mı acaba
      hocam baslangıc seviyesinden youtubedan videolar izle, yakalarsın bir yerden, bende okuya okuya inan ogrendım, zor değil inan

Yorum

• ExBronx
        • 20 Oct 2020
        • 5610

Arkadaslar, ön satışlarda bunlar yeni nesil bir tarz esasen.
        Bscpad, Oxbull gibi marka olmus ve daha onceki önce satış işlemleri X50 x 100 vb. olmus firmalar, yeni bir coin cıkacaksa ön satış ıslemını bu firmalara verebiliyor.
        Daha doğrusu, yeni coin cıkaracak firma bunlara basvuruyor, bunlarda beğenırlerse alıyorlar ve on satısını bunlar yapıyor.(Her onune geleni almıyorlar, dolayısı ile projeleri kıymetli oluyor)
        Zaten tarzlarından da o coinin fiyatının ne olacağı ipucu veriyor, dağıtım sekıllerı, stake etme zorunluluğu ya da on satıs bıtımınde parça parça coinleri claim etmeye izin vermeleri gibi... son derece zekıce dusunulmus işler..
        Bu sekılde piyasada kayde değer 7-8 firma var.
        Oxbull projeleri de cok guzel oluyor bence ama onda tutmanız gereken para meblağları yaklasık 20.000TL den başlıyor, su an onun ıcın mesela benım elim uygun değil. Vakti zamanında 240 dolar cıvarı ediyordu almadık : ( neyse, bu coin işinde fırsatlar bıtmiyor esasen ama mantıklı ön satışların para kazandırabilme ihtimali bence cok yuksek.

Yorum

• JuanPablo
          • 15 Mar 2015
          • 2897

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
          Ethpad kendi projeleri olunca böyle bişey yapmışlar. Aylardır takip ediyorum diğer projelerde bu olmamıştı.%5 i token tutmayanda alabilecekmiş, insalah buradan birilerine çıkar. Çok büyük fırsat bunu kaçırmayın. Ben bugün garantili alım için stake işlemini yapacağım.
          dostum ben görevleri yaptım da bu arkaşlarına referans linki gönder gibi bişey var 2-3 kişiye yolladım onaylanmadı görev tek o kaldı

Yorum

• ExBronx
            ExBronx yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            hocam, eşin dostun o linkten uye olursa, +20 puan gelir ref. başına, o sekmede 'Ok' işareti zaten görünmez.
        • ExBronx
          • 20 Oct 2020
          • 5610

Ethpad projesi ıcın ne yazık ki ben de Bronz segmentteyim , bize verecekleri satın alma hakkı 20 dolar bile olmaz kanımca. ama 250 x olsa 5000 dolar eder, nefis para.
          Yani bütçesi olan bu işleri hevesi olan bence deneyebilir.
          Bscpad'de para tutarak (stake ederek)
          ön satış acılınca da 3 saat süreniz oluyor o arada aldınız aldınız, alamadınız kaçıyor hak

Yorum

• bobo_batu
            bobo_batu yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Hocam nereden bakabiliyoruz buna ?
        • wertygs
          • 28 May 2013
          • 2787

Trust walletta bsc adresi hangisi? Yoksa nasil ekleyebilirm?

Yorum

• JuanPablo
            JuanPablo yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Aramada bscpad yazıp butonu aktif edebilirsin

• ExBronx
            ExBronx yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Trust Wallet'ta Smart Chain yazan coine tıkla, Receive yazan yere bas, orada çıkan 0x ile başlayan adres sizin Trust Wallet'taki Bsc adresinizdir.
        • budela
          • 01 Feb 2009
          • 3611

Halen başvurabiliyormuyuz yatırım yapmadan

Yorum

• budela
          • 01 Feb 2009
          • 3611

Dikkatli olalım daha 2 saat olmadı birçok yerden scam mesajlar geliyor

Yorum

• bobo_batu
            • 30 Jul 2011
            • 860

Tokatçılar piyasada ,grup üyeleri de açık oltayı atıp vurgun yapan olur illa ki

Yorum

• Donatello
              Yönetici
              • 13 Oct 2005
              • 5790

Çıkmamış

Yorum

• bobo_batu
                bobo_batu yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Nereden kontrol edebiliriz?
            • EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Henuz kazanan belli değil açıklanmadı. Liste geldiği zaman buraya atarız.

40 Bin dolarlık tronpad veya 51 Bin dolarlık bcspad stake edenler için alım açıldı. Satın almak için 4 saat daha zamanları var.
              En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 04 - 08 - 21, 11 : 42.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Whitelist kazanırsanız bu iki sayfadan birinden satın alacaksınız. Formu doldururken tron adresi verenler tronpadden bsc adresi verenler bscpadden alım yapabilecek:

https://bscpad.com/projects https://tronpad.network/projects

Bu sitelere cüzdanı bağlayarak bekleyebilirsiniz. Size çıkarsa bscpadden satın almak için hesabınızda busd olmalıdır, Busd ile alım yapacaksınız. Tabiki çok küçük miktarda Bnb de olmalı fee için lazım olacak.

Tronpade Tronlink cüzdanınızı Bscpade Trust Wallet veya Metamask cüzdanı bağlayabilirsiniz.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Tron adresi verenler için whitelist kazanan listesi: https://docs.google.com/spreadsheets...uOr_-078Y/edit

Yorum

• bobo_batu
                    bobo_batu yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Hocam hem BSC hem tron doldurdum sanırım ben hata mı yapmışım ?

• EndoplazmikBirKulum
                    EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    bobo_batu Normalde tek adres girilmeliydi ama sorun olacağını sanmıyorum
                • ExBronx
                  • 20 Oct 2020
                  • 5610

whitelist kimseye cıkmadı sanırım.
                  su an trade i açıldı

https://exchange.pancakeswap.finance...dc7cB6fe9DC442

alan olduysa hayırlı olsun 100x yaptı bile

Yorum

• ExBronx
                    ExBronx yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    hocam kilitli kısımlar var %20 ay ay verıyorlar o sekılde 75 dolar lık tahsis hakkım var, bugun tamamını bozamam

• blackmagic
                    blackmagic yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Whitelist olayını sordum ben resmi merciilere bahsedilen şekilde değilmiş. o %5 yazan ETH Tiers larıymış. yani ETHPad de çıkacak sonraki coinler için o seçenek olacak. kendisinde yapmamışlar yani.

• ExBronx
                    ExBronx yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    whitelisti elinde tronpad tutanlara yapmıslar : ( elinde bişi tutmayana vermemişler, whitelist kısmı tam bir rezalet oldu bence.
                Çalışıyor...