Airdroplar

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • airlove
    • 09 Jan 2017
    • 1199

İlk olarak eight tarafından gönderildi
    Solana ekosistemi büyüyor ve bu aralar ilk 1k kişiye, ilk 5k kişiye, 24 saat süreyle vs açılan airdropları çok gördüm. Twitterdan takip etmenizi öneririm bu airdropları.

Ayrıca kendimce katıldığım airdropları, ön satışları ve önemli gördüğüm haberleri paylaşacağım bir telegram kanalı oluşturdum. Malum buradan paylaşamıyoruz linkleri. Oradan paylaşır forum üzerinde detayları konusuruz isteyen olursa link gönderirim şimdilik 2-3 kişi takipte
    Epeydir foruma aktif olarak giremediğim için şimdi gördüm. Giriyor musun solana airdroplarına.

Yorum

• shelby34
      • 07 Oct 2015
      • 1747

İlk olarak ExBronx tarafından gönderildi
      https://coinmarketcap.com/airdrop/ongoing/

coinmarketcap'in bir çok airdropuna buradan bakıp katılabilirsiniz.
      Çoğunda 1000 kişiye ödül veriyorlar.
      edit:bitmiş çoktan

burda açık olan airdroplara nasıl katılcaz ?
      En son shelby34 tarafından düzenlendi; 23 - 05 - 21, 02 : 54.

Yorum

• airlove
        airlove yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Yarım saat sonra katılım bitiyor hocam. O airdropa 53 bin kişi katılmış. 1000 kişiye çekilişle verilecek.

• shelby34
        shelby34 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        yanlış alarm

eee o zaman bir sürü açık airdrop var orda onlara nasıl katılcaz

• ExBronx
        ExBronx yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        hocam devam eden bır cok var orada, coınmarketcape uye oluyorun, airdorp kısmında Join yazar, ona bas o yonlendırıyor
    • eight
      • 22 Dec 2011
      • 919

İlk olarak airlove tarafından gönderildi

Epeydir foruma aktif olarak giremediğim için şimdi gördüm. Giriyor musun solana airdroplarına.
      Evet gördükçe katılıyorum. Çoğu discord üzerinden ilk gelenlere oluyor. Erken katılamayınca bir anlamı kalmıyor

Yorum

• airlove
        • 09 Jan 2017
        • 1199

İlk olarak eight tarafından gönderildi

Evet gördükçe katılıyorum. Çoğu discord üzerinden ilk gelenlere oluyor. Erken katılamayınca bir anlamı kalmıyor
        Ben de katılıyorum hocam. Majör olanların çoğunda og rolü aldım. Frog, ninja, sollama gibi. Daha bir çoğunda da aldım da piyasa bozuk olduğu için durumlar epey bozuk. Ninja 2k doları gördüğün de çıkmıştım bununla dümeni epey düzelttim.

Takip edebiliyorsan ftm olanları da tavsiye ederim. Ghost vardı ondan 44 tane geldi 120$ çıktım. Şuan 3$ bile etmiyor. İodn vardı bir kaç gün önce form dolduranlara 206 adet verdi. discordta olanlara 1000 adet verdi. Bunda da 200$ ile çıktım.

Yorum

• eight
          eight yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Discorddan yana şansım tutmadı benim özellikle sollama için çok uğraştım ama yok small lama bile alamadık

İşte gelip buraya yazmasak bir çok kişinin haberi bile olmayacak ama paylaşım yapan arkadaşları küstürdüler maalesef. Forum kuralını hala mantık dışı bulsam da kurala uyuyorum o yüzden bu başlığa pek uğramak gelmiyor içimden. Senin alıntı bildiriminle geldim, şimdi gidiyorum hocam. Bol kazançlar

• airlove
          airlove yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          deniz111 Twitter'dan discordtan takip ediyoruz. Belli bir takip edecek yer yok. Bizim 5 kişilik grubuz var. Grupta ki arkadaşlar bbazı nedenlerden dolayı kimseyi almıyor.

Takip etmek isterseniz muhabbit com un discordu var oraya girip airdrop kanalın da takılabilirsiniz. Başka böyle topluluk var mı bilmiyorum.

• airlove
          airlove yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          eight bana özelden discord kullanıcı adını at. Piyasa ne ne kadar durgun olsa da Oralarda denk gelirsek kollarım sollamaya nasıl giremedin yav. Ben herhalde ilk 500 kişi için de varimdir.
      • tereddüt
        • 18 Jan 2012
        • 10140

polka airdrop 25 mayısta dağıtılacaktı.
        akıbeti hakkında blilgisi olan varmı?

Yorum

• ExBronx
          ExBronx yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          hocam daha dağıtmamıslar, duyuru gececeğız dedıler

• airlove
          airlove yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Scam hocam. Şerefsizlerin kendileri veya başka birileri tarafından pancake de satış yapıldı.
      • arduaz
        • 06 Jul 2006
        • 9172

İlk olarak tereddüt tarafından gönderildi
        polka airdrop 25 mayısta dağıtılacaktı.
        akıbeti hakkında blilgisi olan varmı?
        Uzun sure katılım sağladığım hiç bir airdrop bişeye değmedi
        O nedenle ben bıraktım takip ve katılımı

Ama 1 sayfa arkada, burdaki arkadaşlar telegram grubu oluşturmuşlar
        Görmediysen diye soyliyeyim dedim hocam.
        Devam edeceksen airdrop takip ve katılımlara
        Gruba da katıl, bu tip sorulara orda ça buk cevap gelir
        Buraya pek bakan yok anladığım kadarıyla

Yorum

• arduaz
          arduaz yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          ExBronx hocam niye özel den yaziyorsun
          Burda paylaşmıyor olmana sebep kızdığın bişey mi var acaba

• ExBronx
          ExBronx yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          yok arduaz hocam kızdığım bir sey yok. Airdrop linki zaten ref'li geliyor. Telegram botu refli link veriyor size, onu buraya yazmak da yasak. Yani forumda airdrop tanıtmak cok mantıklı olmuyor, 15-20 kısılık bir grupla bir seyler yapıyoruz, vakit buldukca telegramda, bazı forumlar musaaede ediyor, getirisi olacak bir airdrop ise oralarda falan yazıyoruz. Airdrop ya da ref. kasmıyorum ama bu işi sevdiğim ıcın hosuma gidiyor, bazılarının whitelisti oluyor ya da ön satısı oluyor, proje aklıma yatarsa alıyorum. Eskiden futbol takımlarındaki topcuların ayakkabı numarasını neredeyse bilirdim ki ne gereksiz bir sey, bu işler hıc değilse bir seyler ogretiyor, arada da para kazandırıyor. 5 ayda hıc almadıysam 5bin TL en az kazanmısımdır airdroptan. Kimine az kimine cok da gelebilir ama verdiğim emek aman aman değil, zaten kurcalıyorum bu işleri, allah bereket versin diyorum, belki içlerinden biri 3-5 sene sonra 1000x olur belli mi olur, cok orneği var gecmıste

• tereddüt
          tereddüt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          ExBronx hocam yok hiç anlamıyorum.valla yazarsan detaylı yazman gerekicek şimdiden söyliyim
          teşekkürler.
      • budela
        • 01 Feb 2009
        • 3611

Selam herkese bytedex airdrop a katılmak isteyenler son katılım 1 haziran 31 temmuzda borsa sitesi açıldığında borsa coini olarak kullanılacak ve daha sonra başka borsalarda da listelemeye başlayacak değerli olmasını beklediğim sağlam bir airdrop şuan katılıma 100 adet veriyor ayrıca referans başına 50 adet veriyor klasik Twitter vemedium görevi var en son TronLink adresinizi yazıyorsunuz

Özelden isteyene link paylaşabilirim destek olursanız sevinirim olmak istemeyen telegrama bytedex yazıp katılabilir

Yorum

• Muzadam
          • 08 Dec 2009
          • 561

İlk olarak guarani76 tarafından gönderildi
          https://www.projectmars.finance/airdrop

Daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın. Burada tek yapmamız gereken açılacak sayfada gerekli yere Fantom Opera adresimizi girmek. 500 Mars veriyor karşılığında.

Metamask cüzdanına FTM ağı eklemeyi şu linkte basitçe anlatmış;

https://docs.fantom.foundation/tutor...et-up-metamask

Ayrıca alt kısımda bazı basit görevler de var. Onlara da katılırsanız ekstra 12000 token daha veriyor.

Bu arada paylaşılması yasak sanırım burada, dileyen olursa özelden referanslı link talep edebilir.
          Bu airdrop'un dağıtımı başlamış sanırım, Metamask cüzdanını web sayfası olarak açıp ilgili contract address'i hesaba eklediğiniz zaman Fantom ağına bağlı olarak ayrı bir account şeklinde airdrop'tan gelen Mars Token'ları görebiliyorsunuz. Metamask, contract adress vs. işlerinden pek fazla anlamıyorum, o yüzden bir youtube videosunu takip ederek tokenları hesaba ekledim. Videonun dili yabancı ama görselleri takip ederek yapılabiliyor, ben öyle yaptım. İhtiyaç duyan olursa linki paylaşırım. Şimdi önemli kısım, bu token'ın gerçek değerini bilen var mıdır? Bir de bu token'ları nasıl çekilebilir halde paraya dönüştürebiliriz Bilgili birileri aydınlatırsa çok sevinirim.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Şimdilik satamıyorsun proje güzel gibi duruyor ilerde iyi para edebilir

• Muzadam
            Muzadam yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Teşekkür ederim yanıtınız için. Bekleyelim bakalım
        • Yebicer02
          Banned
          • 25 Apr 2021
          • 1557
          • Voleybol Basketbol

earnathonu bayadır bekliyorum hiç bir gelişme yok mu :/ 20usd veriyor sözde

Yorum

Çalışıyor...