Airdroplar

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • negatheef
    • 13 Mar 2008
    • 20855
    • Betting

adresinizi e-devlete girip ikametgah kısmıyla birebir aynı yapın benimki bunu yapınca onaylandı.

Yorum

• negatheef
      • 13 Mar 2008
      • 20855
      • Betting

İlk olarak arduaz tarafından gönderildi
      Bu thodex tam saçma sapan bir yer
      Bir turlu onay vermiyor bana
      İlk defa böyle bir saçmalık gördüm ben

​​​​​​Şimdi ki sebebe bak hele

3. seviye onay talebiniz Kimlik bilgileriniz https://tckimlik.nvi.gov.tr/ tarafından doğrulanamadı. sebebiyle reddedilmiştir. Bilgilerinizi güncelleyerek tekrar deneyiniz
      abi adres bilgisii e-devletteki ikametgah adresiyle birebir aynı yap dene. ben bunu yapınca onayladı.

eemir99 sende dee hocam.

Yorum

• arduaz
        arduaz yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Yok ya bıraktım uğraşmayı artık yeter

• negatheef
        negatheef yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        bence dene. zaten 1 kere gönderdin. dediğimi aynı şekilde yapabilirsin. e devletten adresi aynı şekilde kopyalayarak. belgeler hazır duruyor. bir daha yükleme olmayacak.
    • nofear93
      • 26 Nov 2019
      • 1140

Bnm sabah onaylandı ama inş geç olmamıştır

Yorum

• arduaz
        • 06 Jul 2006
        • 9172

İlk olarak airlove tarafından gönderildi
        Durumu müsait olan bence bunu kaçırmasın.

CEX.İO borsası yeni üyelere 50 TON token veriyor.(şu an değeri 200 küsur TL)
        TON token cex.io birsasinda listelidir.
        KYC gerekiyor. (genelde hemen onaylanıyor)

1-CEX.İO borsasına buradan https://cex.io/ üye oluyoruz.(reften üye olmak isterseniz dm atabilirsiniz)

2-Borsaya minimum 20$ değerinde herhangi bir kripto para gönderiyoruz. ( En avantajlı olanı XLM göndermeniz) Gönderdiğiniz coini hemen geri çekebilirsiniz.
        .

3- https://cex.io/ton-giveaway bu linkten airdrop sayfasına giriş yapıp bilgileri gönderiyoruz. Tüm görevleri yapmanız zorunlu değildir. UID numarasını ve 20$ depozit yaptığınız görevi tamamlamanız gerekmektedir. (Bunun ref linki için de DM atabilirsiniz)

50 TON token ödülü 5-7 gün içerisinde hesaplara tanımlanıyor. Ödül geldikten sonra hemen bozdurup çekebilirsiniz.

Bunları yaptığınızda ek olarak 10000€ luk çekilişe dahil ediliyorsunuz.

Ödüler
        1 kişiye 2000$
        15 kişiye 200$
        100 kişiye 50$

Kafanıza takılan soruları ister buradan isterseniz DM ile sorabilirsiniz.

Ya bu baya iyi

Bildiğim fakir arkadaşları etiket edeyim diye alıntı yaptım
        Bunda ekmek çıkar, haberiniz olsun

eastanbool tereddüt Donatello kubilaytt

ryukkk teknik32

​​​​​​​İsayı kubilaytt etiketle lütfen, onun nicki yazamadım, kendi gibi İlgnç nicki var

Yorum

• falanfilan1
          falanfilan1 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Buraya 20 dolar yatırıp çekmiştim 3 gün önce 33 dolar yatırmışlar hesabıma

• arduaz
          arduaz yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Ton token olarak yatırdılar dimi falanfilan1 hocam

• falanfilan1
          falanfilan1 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Evet 50 TON token yatırdılar 33 dolar yapıyor xrp çevirip çektim binance ye
      • curry2014
        • 03 Oct 2014
        • 3856

airlove bunun zamanı nedir hocam bugün üye olup kyc yapsam yarın parayı yollasam olur mu?

Ayrıca özel msj atar mısın

Yorum

• airlove
          airlove yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          1 Nisan da bitiyor hocam. Dm atıyorum.
      • Global44
        • 28 Dec 2016
        • 4118

airlove kyc tamam yatırım da yaptım xlm ile fakat sonrasını halledemedim airdrop sayfasında takıldım joinnow yapınca aşağıya çekiliş ödüllerine yönlendiriyor yazıda belirtilen uid kodunu gireceğim yeri bulamadım yani

Yorum

• Global44
          Global44 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          hocam giriş yaptım twitter etiketle felan onlar boş galiba bundan sonraki işlem nedir uid kodunu nereye gireceğiz

• Global44
          Global44 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Çözdüm şimdi transcation id i girdim tamamdır çok tşkler kardeşim

• airlove
          airlove yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          TON ödülü için bu kadarını yapman gerekiyor . diğerleri çekilişte avantaj sağlar yapmasan da olur. 3. sıradaki UID numaranı gireçeğin bölüm. sign up a tıkla daha sonra forma geri gel oraya yapıştıracaksın. 4. sıradaki bölüm transaction ID yapıştıracağın yer. yatırdığın transaction ID kodunu oraya yapıştırıyorsun.

https://i.ibb.co/dsNKj39/20210315120731.jpg
      • eight
        • 22 Dec 2011
        • 919

Buraya usdt ya da herhangi bir coin nasıl göndereceğiz? Sadece kartla mı yatırım yapılıyor nasıl borsa bu

Yorum

• Global44
          Global44 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Finance den balance kısmına gir oraya istediğin coinle deposit yapabilirsin hepsi var
      • negatheef
        • 13 Mar 2008
        • 20855
        • Betting

hiç bir yerde thodex coileri yatanı duymadım. umarım 60 lira için boşuna kimliklerimizi satmamışızdır

Yorum

• sno0op
          • 30 Apr 2014
          • 1660

airlove hocam bu Cex.io 'da kimlik doğrulamada 4 kademe var. Sadece ilkini yapsak yeterli olur mu airdropa katılmak için.

Yorum

• airlove
            airlove yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            yetiyor hocam
        • HornyHornet
          • 25 Aug 2012
          • 4981

Nvi hatasının sebebi Türkçe karakter kullanmamak, yanlış doğum tarihi girmek, seri numarasını hatalı girmek, yanlış kimlik tipi seçmek olabilir. Adres bilgisi ile bir alakask yok. Hata alanlar hataya ait ekran görüntüsü [email protected] a atarsa sorunları hallolur. Ama inanılmaz bı yoğunluk var. Ben BK üzerinden bana gelen tüm özel mesajlara cevap verdim az önce online olduğumda 9 PM vardı.

Dün de dediğim gibi 24 saat dendi ama realistik olmak gerekirse 48 saati bulabilir. 8 saat normal vardiya in üzerine 8 saat mesai yaptım hala her yer ktlenmiş durumda. Hak verirsiniz ki doge coinim nerde diye 100 kere mail atan halkımız var tahmin etmek zor değil. 16 saat mesainin üzerine burada da size yardımcı olmaya çalışıyorum. Biraz empati yapın. Iyi günler

Yorum

• HornyHornet
            HornyHornet yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Ekleme nvi ret hatası alanların başvuruları bize ulaşmaz. Otomatik bir red mesajıdır. Girmiş olduğunuz kimlik bilgilerinde hata var demektir. Yazım hatası vs olabilir.

• arduaz
            arduaz yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Hacım enaz 6 yada 7 defa
            2 tane bilgi var zaten
            Doğum tarihi, tc ve seri no

Bunlari 7 defa yanlış mi yazdık diyorsun

Harbi komik

• HornyHornet
            HornyHornet yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Senin talebin en başta ulaşmıştı sorunsuz. Seri numarası arasında boşluk falan bırakıyor olabilir misin ?
        • tereddüt
          • 18 Jan 2012
          • 10141

İlk olarak HornyHornet tarafından gönderildi
          Nvi hatasının sebebi Türkçe karakter kullanmamak, yanlış doğum tarihi girmek, seri numarasını hatalı girmek, yanlış kimlik tipi seçmek olabilir. Adres bilgisi ile bir alakask yok. Hata alanlar hataya ait ekran görüntüsü [email protected] a atarsa sorunları hallolur. Ama inanılmaz bı yoğunluk var. Ben BK üzerinden bana gelen tüm özel mesajlara cevap verdim az önce online olduğumda 9 PM vardı.

Dün de dediğim gibi 24 saat dendi ama realistik olmak gerekirse 48 saati bulabilir. 8 saat normal vardiya in üzerine 8 saat mesai yaptım hala her yer ktlenmiş durumda. Hak verirsiniz ki doge coinim nerde diye 100 kere mail atan halkımız var tahmin etmek zor değil. 16 saat mesainin üzerine burada da size yardımcı olmaya çalışıyorum. Biraz empati yapın. Iyi günler
          Sistem ödülleri kyc onayından geçince otomatik yatırsa ne güzel olurdu.

Siz 48 saat sürebileceğini öngörmüşsünüz ama üst yönetim katılmak isteyene cazip gelsin diye 24 saat vaadinde bulunmuş sanırım.

Yorum

• HornyHornet
            HornyHornet yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Aslında en başta ben de 24 saat içinde hallolacagini düşünüyordum ama ilk bı kaç saatten sonra belli oldu. O saatten sonra da bilgi güncellemesi de yapmadılar.
        • negatheef
          • 13 Mar 2008
          • 20855
          • Betting

HornyHornet reis ilk başta red geldi. hiç bir bilgiyi değiştirmeden adres satırını e devletten kopyala yapıştır yaptım öyle girdim bu sefer onayladı

tahmini bu coinler ne zaman gelir? İster istemez aklıma kota doldu kampanya biitti gibi klasik bahaneler geliyor umarım bu olmaz.

Yorum

• HornyHornet
            HornyHornet yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Kota dolmadı henüz ama dolmak üzere
        • eight
          • 22 Dec 2011
          • 919

Muhtemelen çok kişi görmüştür ya da üyedir ama benim yeni haberim oldu sizinle de paylaşayım. (Ref link isteyen olursa özelden gönderebilirim)

Öncelikle buradan kontrol edebileceğiniz gibi Güven Puanına Göre En İyi Kripto Para Borsa Sıralamasında şu an 7. sırada bulunuyor Huobi Global

https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/

Üye olup kimlik doğrulaması yapana 10 dolar.
          100 dolar yatırım yapana 30 dolar.
          100 dolar al-sat yapana 10 dolar.
          1.000 dolar al-sat yapana 40 dolar.
          10.000 dolar al-sat yapana 80 dolar.

Toplamda 170 dolar kazanılabiliyor yeni üyeliklerde.

Yorum

• blackmagic
            blackmagic yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            komisyon indirimi olarak kazanılıyor diye biliyorum çekip kullanamıyorsun
        • StOpLAZmAnYaX
          • 16 Jun 2007
          • 14672

İlk olarak StOpLAZmAnYaX tarafından gönderildi
          Binance hesap onayi yapmadan coinmarket airdroplara katilmistim. Hesap onayindan sonra bunlar aciga cikar mi acaba. Sanirim adres tanimlama falan yapiliyoru. Gerci hangi coinlere katildim onu da bilmiyoru belki mailden cakarim
          Bilgisi olan yok galiba

Yorum

• ExBronx
            ExBronx yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            yollamazlar hocam, onları sana yollamazlar maalesef

• StOpLAZmAnYaX
            StOpLAZmAnYaX yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            ExBronx thanks reis.. oyleyse ben kaybederim onlar degil
        • arduaz
          • 06 Jul 2006
          • 9172

İlk olarak eight tarafından gönderildi
          Muhtemelen çok kişi görmüştür ya da üyedir ama benim yeni haberim oldu sizinle de paylaşayım. (Ref link isteyen olursa özelden gönderebilirim)

Öncelikle buradan kontrol edebileceğiniz gibi Güven Puanına Göre En İyi Kripto Para Borsa Sıralamasında şu an 7. sırada bulunuyor Huobi Global

https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/

Üye olup kimlik doğrulaması yapana 10 dolar.
          100 dolar yatırım yapana 30 dolar.
          100 dolar al-sat yapana 10 dolar.
          1.000 dolar al-sat yapana 40 dolar.
          10.000 dolar al-sat yapana 80 dolar.

Toplamda 170 dolar kazanılabiliyor yeni üyeliklerde.
          Buda iyimiş ref şart mı
          Yada ref sana bir faydası varsa
          Alırım ref link senden hocam.

Yorum

• BlaBla
            BlaBla yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Faydası vvarsa ref banada atın

• eight
            eight yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            ref şart değil ama faydası var. gönderiyorum teşekkürler edit: arduaz pm gönderilmiyor sana hocam

• arduaz
            arduaz yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Pm attım hocam bilgin olsun
        Çalışıyor...