Airdroplar

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ExBronx
    • 20 Oct 2020
    • 5610

Letokenciler, airdrop geldi yeni bir tane

Latoken Borsası EliteSwap
    700 ELT Token
    Latoken Level2 Kyc yapılması gerekiyor. Üye olmayan varsa Latoken'e muhakkak üye olun
    Havuz 6 Milyon ELT
    Latoken airdrop ödülleri her zaman dağıtılmıştır, son derece güvenilirdir.

https://t.me/latoken_airdrops_bot?st...ELT-source_def

Botu başlat, "Done" tıkla ve Sosyal hesapları takip et. "It's done check it" tıkla.

Ödül Latoken hesabınıza dağıtım zamanında gönderilecek. Dağıtım zamanı belli değil.

Yorum

• ~Borges
      ~Borges yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Şu an baktım, Latoken'ın airdrop botunda bu çıkmıyor. Sitesinden kontrol ettim, airdrop sayfasında da göremedim.

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      bilemedim hocam, bende gorunuyor

https://i.hizliresim.com/y0BJog.png

• ~Borges
      ~Borges yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Bitmiş, öyle diyor. Aslında yazıyormuş ama ben okumamışım. Artık diğerlerine =)

"Oops. Seems like you’ve been too late for this airdrop promotion. Subscribe to our Announcement channel and never miss out next airdrop"
  • braves
    • 06 Sep 2007
    • 1243

merhaba bu RELX den bi gelişme varmı 28 inde başlayacaktı dağıtımlar

Yorum

• blackmagic
      • 17 Feb 2017
      • 685

Bu relx bokunu çıkardı artık inancım azaldı ama bakalım bekliyoruz

KYC Ödülü olan 10 RELX için 800 kişi kayıt olması gerekiyor demişti p2pb2b borsasına

Bugün yeni ilan geçtiler Airdrop botunun ödüllerini alabilmek için aşağıdaki işlemleri yapmak gerekiyor.

How to withdraw From Reed Elsevier

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...vFdaw/viewform

⏱️ Time Only 3 Days

Form hakkında bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.
      https://youtu.be/IPmxy2UMePE

Yorum

• ExBronx
        ExBronx yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Bu finexbox b.ktan bir site değilse bir seyler gelebilir bence, listelenince fiyatı dusuk olur. Finexbox ta var bunların tokenı. Bir ihtimal olur

• blackmagic
        blackmagic yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        p2pb2b borsası projenin scam olmadığını ve reed elsevier ile airdrop etkinliği başlattıklarını doğruladı.

Please note we always provide the information according to your request but we can not more information that we have. RLEX is a real project that will be listed on the website, we can not clarify the exact date because the date is still discussing. Currently, the project launches some airdrop, the trader must be verified on the website; @ReedElsevier_CEO is a real representative.

Meal
        Lütfen her zaman talebinize göre bilgileri sağladığımızı, ancak elimizde daha fazla bilgiye sahip olamayacağımızı unutmayın. RLEX, web sitesinde listelenecek gerçek bir proje, tarihi hala tartışıldığı için kesin tarihini netleştiremiyoruz. Şu anda, proje biraz airdrop başlatıyor, tüccarın web sitesinde doğrulanması gerekiyor; @ReedElsevier_CEO gerçek bir temsilcidir.

• blackmagic
        blackmagic yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        4 Martta başlıyoruz artık dediler.
        Telegram ödülleri finexbox borsasına eklenecekmiş
        KYC lerde p2pb2b ye yüklenecek
    • blackmagic
      • 17 Feb 2017
      • 685

Bir kaç arkadaş sormuştu sanırım trust walleti masaüstüne kullanabiliyor muyuz diye.
      Şimdi keşfettim binance sitesinde gezerken Binance Chain Wallet diye bir uygulaması var chrome için
      Trust wallet ile aynı işi görüyor

Binance Chain Cüzdanı - Chrome Web Mağazası (google.com)

Walletı yükledikten sonra gizli kelimelerini 12 adet yazıp kendi cüzdanınızı aktif edebilirsiniz.
      diğer token cüzdanları falan da var.

Bir de bir arkadaş tokenin contract adresini ytüklemeden ödül gelip gelmediğini anlayamıyoruz demişti bu cüzdanda o da anlaşılıyor.
      Daha önce metamask a kurmuştum cüzdanın aynısını onda görünmüyor ama binance chain cüzdanda son işlemlere baktığımda dün bir miktar SKT gönderildiğini gördüm.
      SKT contract adresi ekleyip direk bakiyeme ulaştım sonradan. yani biri gönderince direk bildirime de düşüyor.

Yorum

• blackmagic
        blackmagic yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Ayrıca son zamanlarda -1 2 aydır- microsoft edge tarayıcı son sürüm kullanıyorum chrome dan kat kat daha iyi. kasma chrome a göre çok çok az. Chrome mağaza uygulamaları da artık edge a yüklenebiliyor ekstra olarak denemek isteyene öneririm.
    • teolive
      • 09 May 2016
      • 6261

Binance Quizlerin hepsi yatmış galiba toplam 175TL bakiye çıktı valla havadan geliyor yok böyle iş harika ya OXT ve 1INCH bozamadım onlar kaldı GRT diye bir coin eklemişler 10 adet onu Tether yaptım çektim direk.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        1 ay sonra 10x yaptığını görünce üzülür sonra unutursun, 6 ay sonra 50x yaptığı zaman hiç aklına bile gelmez bu olay
    • deniz111
      • 27 Apr 2007
      • 750

İlk olarak blackmagic tarafından gönderildi
      Bir kaç arkadaş sormuştu sanırım trust walleti masaüstüne kullanabiliyor muyuz diye.
      Şimdi keşfettim binance sitesinde gezerken Binance Chain Wallet diye bir uygulaması var chrome için
      Trust wallet ile aynı işi görüyor

Binance Chain Cüzdanı - Chrome Web Mağazası (google.com)

Walletı yükledikten sonra gizli kelimelerini 12 adet yazıp kendi cüzdanınızı aktif edebilirsiniz.
      diğer token cüzdanları falan da var.

Bir de bir arkadaş tokenin contract adresini ytüklemeden ödül gelip gelmediğini anlayamıyoruz demişti bu cüzdanda o da anlaşılıyor.
      Daha önce metamask a kurmuştum cüzdanın aynısını onda görünmüyor ama binance chain cüzdanda son işlemlere baktığımda dün bir miktar SKT gönderildiğini gördüm.
      SKT contract adresi ekleyip direk bakiyeme ulaştım sonradan. yani biri gönderince direk bildirime de düşüyor.

Yani daha önce katıldığımız bir alrdrop tan trustwallet a bir şeyler gelmiş olabilir ve o token cüzdanda aktif edilmemişse haberimiz olmayabilir öyle mi? Bir şekilde gözükmez mi? Bir sürü şeye katıldığımız oluyor, bazılarından gelmeyince boş çıktı diye düşünüyoruz, zaman geçtiği için de hangisi neydi falan diye bulup eklemek mümkün olmayabilir, bir yolu yok mudur görmenin acaba?

SM-T290 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• blackmagic
        blackmagic yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        işte onun için bu dediğim yöntemi kullanabilirsiniz. bildirim olarak gelmese de "işlemler" sekmesine geldiğinizde önceden bir şeyler gönderilmişse gözüküyor.

• deniz111
        deniz111 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        bilmiyorum, bende ethereum ağında işlemlerde gözükmüyor, halbuki mesela omlira var gelmiş olan, trustwallet da gözüken ama bunda işlemlerde gözükmüyor
        En son deniz111 tarafından düzenlendi; 02 - 03 - 21, 18 : 11.
    • ExBronx
      • 20 Oct 2020
      • 5610

Coinmarketcap Sand Learn&Earn etkinliğine katılanlar Binance hesaplarını kontrol etsin. Herkese 250 Sand göndermişler şu an ki kurla yaklaşık 60 dolar ediyor.
      Bana gelmiş.
      Mart ayında sevindirdi airdroplar

Yorum

• falanfilan1
        falanfilan1 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Sand bu baslikta paylasilmismiydi acaba ? Kacirdik mi yoksa

• braves
        braves yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        banada gelmiş hocam çok saolun tekrar

• incplus
        incplus yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        ExBronx hocam bende bununla ilgili sana teşekkür etmek için girmiştim,aynı şekilde 250 sand yatmış bana da,yaklaşık değeri 70 dolar. Ltcye çevirdim,kullanıma hazır hale geldi yani
        Emeğin için tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Coin aleminin kralısın
        En son incplus tarafından düzenlendi; 03 - 03 - 21, 08 : 40.
    • ExBronx
      • 20 Oct 2020
      • 5610

Arkadaşlar,

Coin borsalarının ve coin cüzdanların airdrop kampanyaları nispeten ödeme yapar,o tip airdropları vakit bulursanız değerlendirin, ben de onlar geldikçe paylaşırım.
      Diğer airdroplarda , adamların coınleri listelense bile, yolladık diyip yollamayanlar ya da amacı sadece scam olan tipler var maalesef, ben içlerinden eleyerek inceleyerek paylaşıyorum, yoksa her gün inanın onlarca airdrop tanıtımı düşüyor piyasaya

Ufak da bir ego tatmini yapalım : )

11 Ocak ta açmışım başlığı, yazdıklarıma duzgun bıcımde katılan arkadaslar su ana kadar 1500TL ye yakın para kazandılar, ceplerinden 1 TL harcamadan, bekleyen de bir cok airdropumuz var, hayırlısı bakalım

Yorum

• deniz111
        • 27 Apr 2007
        • 750

İlk olarak ExBronx tarafından gönderildi
        Arkadaşlar,

Coin borsalarının ve coin cüzdanların airdrop kampanyaları nispeten ödeme yapar,o tip airdropları vakit bulursanız değerlendirin, ben de onlar geldikçe paylaşırım.
        Diğer airdroplarda , adamların coınleri listelense bile, yolladık diyip yollamayanlar ya da amacı sadece scam olan tipler var maalesef, ben içlerinden eleyerek inceleyerek paylaşıyorum, yoksa her gün inanın onlarca airdrop tanıtımı düşüyor piyasaya

11 Ocak ta açmışım başlığı, yazdıklarıma duzgun bıcımde katılan arkadaslar su ana kadar 1500TL ye yakın para kazandılar, ceplerinden 1 TL harcamadan, bekleyen de bir cok airdropumuz var, hayırlısı bakalım
        hocam, bu 1500 TL nin içinde hangisi ne kadar yazabilir misiniz ? kontrol etmek açısından, çünkü bazıları göndermedi, bazıları göndermişse de trustwallet da token i eklemeden gözükmüyor galiba

Yorum

• deniz111
          deniz111 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          yazdığım gibi latoken den 6 tanesi geldi hocam, ama toplamları 1 dolar etmiyor, size gelenlerden 150 TL yi sağlayanlar hangileri? ExBronx

• ExBronx
          ExBronx yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          UNIS, YFST,DIXT, TERC, EMDC,EOC,KLP

• blackmagic
          blackmagic yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          kolop gelmiş bana sadece 0.08 dolar
      • ayinecmo
        Banned
        • 05 Jan 2021
        • 2231
        • Futbol, NBA

İlk olarak ExBronx tarafından gönderildi
        Arkadaşlar,

Bak şimdi bu coinmarketcap quizlerinin çoğunu ben haber etmisim geçmiş postlara baktım. Bir teşekkür eder insan neyse güzel şeylere vesile olsun da gerisi boş. senin egon tatmin olsun

Yorum

• ~Borges
          • 09 Dec 2004
          • 2929

SAND'in dağıtımları birkaç kez ertelenmişti. En son 1 Mart'tan 5 Mart'a ertelenmiş görünüyordu. 60 dolar gelmiş hesaba, temiz olmuş.

Yorum

• arduaz
            • 06 Jul 2006
            • 9172

İlk olarak ayinecmo tarafından gönderildi

Bak şimdi bu coinmarketcap quizlerinin çoğunu ben haber etmisim geçmiş postlara baktım. Bir teşekkür eder insan neyse güzel şeylere vesile olsun da gerisi boş. senin egon tatmin olsun
            Her fuzuli işine karıştık
            Bi buna katılmadık galiba 60 dolarım görünmüyor
            Garibin yüzü gülmüyor aq

Yorum

• ayinecmo
              ayinecmo yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Bana da gelmedi henüz, ben katılmıştım

• arduaz
              arduaz yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Hadi ya, ben de katılmiş olabilirim o zaman
              Hatırlamıyorum doğrusu
          • bwbbet
            • 04 Mar 2015
            • 1609

Bende arada girip okuyordum başlığı. Bir iki şeyi yapmıştım yazılan. bir bakam dedim binance hesabına 30 liram var şu havadan gelen 30 lira cebimdeki 30000 den daha tatlı Kumarbaz olmak bunu gerektirir

Yorum

• curry2014
              • 03 Oct 2014
              • 3856

Vay anasını bana da yüklenmiş 250 sand sigara alacak para yoktu piyango çıkmış gibi sevindim ya.

Bunu nasıl az komisyonu çevirip çekecez ExBronx.

Daha önce hızlı sat falan diyordum öyle Paparaya çekiyordum sizce nasıl yapıp çekmeliyim arkadaşlar?

​​​​​​​Bu arada sabah 10 gibi baktım bakiye falan yoktu yeni yollamışlar yapan arkadaşlara da kesin yollarlar.

Yorum

• ExBronx
                ExBronx yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                hocam arkadas yol haritasını gostermıs, gule gule harca
            • ~Borges
              • 09 Dec 2004
              • 2929

İlk olarak curry2014 tarafından gönderildi
              Vay anasını bana da yüklenmiş 250 sand sigara alacak para yoktu piyango çıkmış gibi sevindim ya.

Bunu nasıl az komisyonu çevirip çekecez ExBronx.

Daha önce hızlı sat falan diyordum öyle Paparaya çekiyordum sizce nasıl yapıp çekmeliyim arkadaşlar?

Bu arada sabah 10 gibi baktım bakiye falan yoktu yeni yollamışlar yapan arkadaşlara da kesin yollarlar.
              Ben önce SAND/BTC ile bitcoin'e çevirdim. Sonra LTC/BTC ile litecoin yaptım. Litecoin çekim ücreti 0.001 litecoin yani 130 kuruş falan tutuyor. Sonra BTCTurk'e çektim, orada bozdurdum 450 lira etti. Oradan ücretsiz şekilde banka hesabıma çekeceğim. Toplamda 2-3 lira komisyon ödemişimdir. Belki daha uygun başka bir yolu vardır ama bu güzel görünüyor. Ben genelde gelen paraları Binance'da hep litecoin'e çevirip çekiyorum.

Yorum

Çalışıyor...