Airdroplar

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • kawnsson
    • 27 Jun 2016
    • 2452
    • Spor

bu airdroplar cidden işe yariyor mu birde ne kadar oluyor ki

Yorum

• eight
      • 22 Dec 2011
      • 919

Airdrop değil ama whitelistler çok karlı oluyor. Denemek isteyen olursa şimdilik sadece görevleri yapıp listede yer almayı bekleyeceğiz.

Moonstarter whitelist başvurusu açıldı.

https://wn.nr/BjhVcT

E1CZWpdX0AI_p29.jfif

Yorum

• eight
        • 22 Dec 2011
        • 919

Avalanche üzerinde bir airdrop

https://twitter.com/bit_gossip/statu...08615288393730

Yorum

• aeyeuchg
          Banned
          • 29 Mar 2021
          • 14

İlk olarak airlove tarafından gönderildi
          Bunu android kullanıcıları yapmıştı. Ödeme yapan bir airdrop .

Bu kez İOS kullanıcıları için geçerli.

ZoidPayı linkten telefonunuza indirip linkteki görevleri yaparak 35 zoid kazanabilirsiniz.
          Zoid payı indirdiğinizde 12 veya 24 kelimelik cüzdan anahtarını not edin.

Token bu ay listelenecek

https://gleam.io/lSFbP/download-zoid...-and-earn-zpay
          Buna katılan olduysa bu yakınlarda coin claim formunu uygulama içini yükleyeceklerine dair bir güncelleme mesajı attılar telegram kanalından. Formu doldurmak için 3 gün süre olacak, 14 Mayıs günü dağıtımlar gerçekleştirilecekmiş. Değeri ne olacak, nasıl çekeceğiz hiçbir fikrim yok umarım buradan birileri yardımcı olur

Yorum

• _Vincent_
            • 18 Jul 2009
            • 2682
            • Sinema -Futbol -
            • Yapımcı-Tiyatrocu -Oyun

İlk olarak eight tarafından gönderildi
            Airdrop değil ama whitelistler çok karlı oluyor. Denemek isteyen olursa şimdilik sadece görevleri yapıp listede yer almayı bekleyeceğiz.

Moonstarter whitelist başvurusu açıldı.

https://wn.nr/BjhVcT

E1CZWpdX0AI_p29.jfif
            site güvenilir mi bilmiyorum o yüzden soruyorum.

Yorum

• eight
              eight yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Ben de ilk defa gördüm, araştırıp kararı siz verin
          • eight
            • 22 Dec 2011
            • 919

Referanslı link sebebiyle silinmiş sanırım mesajım. Airdrop başlığında bunu gerçekten anlayamıyorum. Geçen öneri yaptım yönetim sağolsun bir tarafına takıp cevap bile vermedi ama her linki anında silecek kadar yakından takipteler konuyu. Bu başlığın aktif kalması için tekrar gözden geçirmeniz lazım bu kuralı.

Görmeyenler için;

Cardano (ADA) ekosisteminde yeni nesil bir ödeme sisteminin airdropu ve ön satışı var. İsmi Revuto. Kendi sitesi üzerinden referans linkiyle kayıt olan herkese ve referans başına 10 REVU veriyor. Şimdilik değeri belli değil.

Yapılması gereken tekler sadece; mail ve isim soyisimle üye olmak, maili onayı yapmak ve şifre belirlemek.

Referanssız kayıtta ödül var mı bilmiyorum açıkçası direk referans sistemi diye geçiyor sitede o yüzden çok sanmıyorum da. Denemek isteyen resmi sitesinden direk kayıt yapabilir.

İsteyene ref linki gönderebilirim.

--

Ayrıca buradaki üyelerin bulunduğu bir telegram grubu varsa link gönderirseniz sevinirim. Bu referanslı linkleri özelden tek tek istemek de göndermek de can sıkıcı oluyor artık.

Yorum

• Tameka
              Tameka yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Bir gelisme var mı acaba.Sanırım 22 mayıs sondu.Ben bi kendim bide arkadaşımı davet etmiştim.Çok ilgili değilim az bir bilgim var ama aklıma geldi sadece.

• eight
              eight yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Ön satışı yapıldı bildiğim kadarıyla henüz listelenmedi. Kayıt olana 10 REVU vermeye devam ediyor

• Tameka
              Tameka yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              eight teşekkürler hocam bi gelisme olursa imkan bulursan buraya yorumunu yaparsan ben muhakkak görürüm.
          • Donatello
            Yönetici
            • 13 Oct 2005
            • 5790

Referanslı link sebebiyle silinmiş sanırım mesajım. Airdrop başlığında bunu gerçekten anlayamıyorum. Geçen öneri yaptım yönetim sağolsun bir tarafına takıp cevap bile vermedi ama her linki anında silecek kadar yakından takipteler konuyu. Bu başlığın aktif kalması için tekrar gözden geçirmeniz lazım bu kuralı.

Görmeyenler için;

Cardano (ADA) ekosisteminde yeni nesil bir ödeme sisteminin airdropu ve ön satışı var. İsmi Revuto. Kendi sitesi üzerinden referans linkiyle kayıt olan herkese ve referans başına 10 REVU veriyor. Şimdilik değeri belli değil.

Yapılması gereken tekler sadece; mail ve isim soyisimle üye olmak, maili onayı yapmak ve şifre belirlemek.

Referanssız kayıtta ödül var mı bilmiyorum açıkçası direk referans sistemi diye geçiyor sitede o yüzden çok sanmıyorum da. Denemek isteyen resmi sitesinden direk kayıt yapabilir.

İsteyene ref linki gönderebilirim.

--

Ayrıca buradaki üyelerin bulunduğu bir telegram grubu varsa link gönderirseniz sevinirim. Bu referanslı linkleri özelden tek tek istemek de göndermek de can sıkıcı oluyor artık.
            Yasak hocam refli link başka açıklama yapmaya gerek mi var kaç tane adama ceza verdik refli link diye. Özelden isteyene tabi ki verebilirsin. Benim de refli linklerim var ama paylaşmıyorum mesela burada

https://t.me/joinchat/ewKjC4Q2GY0yZjk0 Al açtım bir tane telegram grubu bu alanda paylaşabilirsiniz istediğiniz linkleri..

Yorum

• eight
              eight yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Peki hocam ben de forumlarda sadece üye olarak bulunan biri değilim sadece bir başlıkta serbest bırakılıp kontrol altında tutulabileceğini düşündüğüm için yazdım ama öyle diyorsan öyle olsun Ben refli de refsiz de paylaşım yapmayacağım buraya artık

• ExBronx
              ExBronx yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              airdrop olayı ne yazık ki ref. gerektirir, forumda paylasmak cok effektif olmuyor bu durumda, forum kuralına saygılıyım, ben de o yuzden burada cok paylasamıyorum

• Donatello
              Donatello yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Kanala gelin takip eden 20 kişi olsa yeter bence . Gerekirse çekiliş yapalım gün gibi sırayla herkes herkesin refinden üye olsun adını da airdrop günü koyarız.
          • tereddüt
            • 18 Jan 2012
            • 10140

ExBronx hocam bu polkaya sen ilk söylediğinde katılmıştım.
            Extra şartmı geldi?
            Telegram kanalları coştu 2 gündür abartısız 20 binden fazla mesaj atıldı

Yorum

• tereddüt
              tereddüt yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              teşekkürler hocam bekleyelim o zaman.bari bu gelse.

• deniz111
              deniz111 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              hangi airdrop bu ? tereddüt

• tereddüt
              tereddüt yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              deniz111 telegram sayfaları polka chain official olarak geçiyor.
          • eight
            • 22 Dec 2011
            • 919

Solana ekosistemi büyüyor ve bu aralar ilk 1k kişiye, ilk 5k kişiye, 24 saat süreyle vs açılan airdropları çok gördüm. Twitterdan takip etmenizi öneririm bu airdropları.

Ayrıca kendimce katıldığım airdropları, ön satışları ve önemli gördüğüm haberleri paylaşacağım bir telegram kanalı oluşturdum. Malum buradan paylaşamıyoruz linkleri. Oradan paylaşır forum üzerinde detayları konusuruz isteyen olursa link gönderirim şimdilik 2-3 kişi takipte

Yorum

• ayinecmo
              Banned
              • 05 Jan 2021
              • 2231
              • Futbol, NBA

Solana ekosistemi büyüyor ve bu aralar ilk 1k kişiye, ilk 5k kişiye, 24 saat süreyle vs açılan airdropları çok gördüm. Twitterdan takip etmenizi öneririm bu airdropları.

Ayrıca kendimce katıldığım airdropları, ön satışları ve önemli gördüğüm haberleri paylaşacağım bir telegram kanalı oluşturdum. Malum buradan paylaşamıyoruz linkleri. Oradan paylaşır forum üzerinde detayları konusuruz isteyen olursa link gönderirim şimdilik 2-3 kişi takipte
              var zaten telegram grubumuz. ninja reyiz açtı

https://t.me/joinchat/ewKjC4Q2GY0yZjk0

Yorum

• guarani76
                • 10 May 2015
                • 1622

https://twitter.com/solanafefe/statu...20168680804355

İlk 30 bin katılımcıya verilecek bir Airdrop. Katılım ve görevler gayet basit.

Yorum

• wertygs
                  • 28 May 2013
                  • 2787

İlk olarak airlove tarafından gönderildi
                  Fio Airdrop https://coinmarketcap.com/earn/project/fio-protocol

Cevaplar;
                  (Doğruluğu kesin değil siz de kontrol edin)
                  1️⃣What is the max supply of FIO tokens?
                  ➖ 1,000,000,000

2️⃣What is the FIO Protocol?
                  ➖A service-layer solution that makes ....

3️⃣What does the FIO Protocol replace the need for?
                  ➖Long and complicated publ...

4️⃣What can the FIO Protocol be used for?
                  ➖All of the above.

5️⃣The FIO Protocol enables…
                  ➖All of the above.

6️⃣What is the FIO Token used for?
                  ➖All of the above.

7️⃣What is a FIO Address?
                  ➖A customized, unique human-read.....

8️⃣FIO Domains such as @domain...
                  ➖All of the above.
                  Bu gelirse nasil gorebiliyoruz?

Yorum

• guarani76
                    • 10 May 2015
                    • 1622

https://www.projectmars.finance/airdrop

Daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın. Burada tek yapmamız gereken açılacak sayfada gerekli yere Fantom Opera adresimizi girmek. 500 Mars veriyor karşılığında.

Metamask cüzdanına FTM ağı eklemeyi şu linkte basitçe anlatmış;

https://docs.fantom.foundation/tutor...et-up-metamask

Ayrıca alt kısımda bazı basit görevler de var. Onlara da katılırsanız ekstra 12000 token daha veriyor.

Bu arada paylaşılması yasak sanırım burada, dileyen olursa özelden referanslı link talep edebilir.

Yorum

• Global44
                      Global44 yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      guarani76 dostum buna binance FTM adresimizi girsek olur mu fantom opera adresi nedir onu çözemedim

• airlove
                      airlove yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Global44 Hocam airdroplar da sakın olaki borsa adresi vermeyin gelmez.

Bu airdrop için önce matemask wallet indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra ikinki linkteki sayfayı açın oradaki talimatlara göre FANTOM ağını kurun. YouTube da matemaska Fantom ağı nasıl eklenir yazarsanız çıkar. Ekledikten sonrada oradaki adresiniz ile airdropu bulabilirsiniz.

Benim bu airdropta 90a yakın refim var. Airdropa katılan hesap sayısı 2 milyonu geçmiş durumda bakalım ne çıkacak

• Global44
                      Global44 yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      airlove tşk kurdum matemaskı chromeye hallederim gün içinde geri kalanı bu token veya coin herneyse iş yapar o ismide afilli mars katılıp gelirse eğer bozdurmayı düşünmüyorum nedense geleceği parlak geldi gözüme
                  • ExBronx
                    • 20 Oct 2020
                    • 5610

https://coinmarketcap.com/airdrop/ongoing/

coinmarketcap'in bir çok airdropuna buradan bakıp katılabilirsiniz.
                    Çoğunda 1000 kişiye ödül veriyorlar.

Yorum

• tereddüt
                      • 18 Jan 2012
                      • 10140

socios kullanan varmı arkadaşlar.
                      uğraşmaya değermi?

Yorum

• falanfilan1
                        falanfilan1 yorum yaptı
                        Yorum düzenleme
                        Ben kullanıyorum bir ay öncesine kadar çok iyiydi av menüsünde çok ödül dağıtıyordu ancak artık bişey vermiyor. 2 ayda 2 bin TL yakın para çektim

• azztrk06
                        azztrk06 yorum yaptı
                        Yorum düzenleme
                        Senin şansın dostum ben aylardır avliyorum 3 chz tek geldi

• falanfilan1
                        falanfilan1 yorum yaptı
                        Yorum düzenleme
                        chz de kurtarmaz klüp tokeni denk gelmesi lazım daha sonra o klüp tokenini chz ye cevirip ön satışa sunulan klüp tokenlerinden almalısın ancak bu şekilde para kazanabilirsin
                    Çalışıyor...