Airdroplar

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • 1die
    • 25 Sep 2014
    • 747

BSCscan da bes tane token gorınuyor bende, bunları nasıl ekleyebiliriz wallete sn. falanfilan

Yorum

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      hocam o ilgili coinin contract adresini bul, trust wallette add token (coin ekle) diye bir kısım var.
      Ekranın sağ üst köşesinde iki çizgi gibi bir ikon var, bas ona. En aşağı in, Ekle Özel Token diye bir ibare var. Bas ona. İlgili coinin contract adresini yapıştır. Tamamlandı yazan yere bas. O coini hem cuzdanında goreceksin hem de ne yolladılarsa o da cuzdanında gorunecek. Contract adresi bscan adresinde de yazıyor olması lazım, bir de bu coinlerin telegram adresinlerinde ya da web adreslerinde, infolarında falan yazar

• airlove
      airlove yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      İçlerinde SFUND varsa 70dolara Pancake Swapta satabilirsiniz
  • airlove
    • 09 Jan 2017
    • 1199

SFUND coin çekilişle 250 kişiye 500er dolarlık SFUND coin verecek. Çekilişe 30 saat kaldı.
    Bep 20 bölümüne trust wallet etherium adresinizi yazarsınız. Borsa adresi yazmayalım. Bana destek olmak isterseniz PM atarsınız.

Çekiliş katılım Linki

https://gleam.io/sfund-market-release-giveaway

Yorum

• Global44
      Global44 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Tşkler hepsini yaptık ref hariç

• airlove
      airlove yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Global44 inşallah çıkar hocam

• Global44
      Global44 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      airlove hocam bunlar şimdi farkettim çekiliş listesini paylaşmış telegramda kendi adresimi arattım aralarında çıkmadı spam diyip çıkarmışlar bizleri bu lavuklar sizde bakın bence
  • zgnzgn
    • 12 Dec 2017
    • 434

İlk olarak airlove tarafından gönderildi
    SFUND coin çekilişle 250 kişiye 500er dolarlık SFUND coin verecek. Çekilişe 30 saat kaldı.
    Bep 20 bölümüne trust wallet etherium adresinizi yazarsınız. Borsa adresi yazmayalım. Bana destek olmak isterseniz PM atarsınız.

Çekiliş katılım Linki

https://gleam.io/sfund-market-release-giveaway
    Merhaba

TW adres resimdeki doğru mu?

Yorum

• Global44
      Global44 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Sanırım ref ekstra bşy olmasada olur

• Global44
      Global44 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      airlove hocam ref gerekli mi acaba

• airlove
      airlove yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Ref gerekli değil diye biliyorum. Zaten benimde hiç refim yok.
  • ExBronx
    • 20 Oct 2020
    • 5610

Arrano'ya katılan olduysa, 0.1 ANDX stake etmeni (5gun) istiyorlar.
    Ben denedim bakalım.
    Trust walletımda yatoyor 0.1 ANDX : )

Yorum

• BlaBla
      • 21 Sep 2006
      • 2459

Dostlar sociosda ki chzleri nasıl binanceye aktarabiliriz ? Kyc yapıldı

Yorum

• eight
        eight yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Min 200 chz çekiliyor ve dışarıdan yükleme yaptığınızda 14 gün çekemiyorsunuz chz'leri. En son durum buydu yani güncellenmediyse

• airlove
        airlove yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        eight o süre Kredi kartı ile alanlar için geçerli değil mi

• EndoplazmikBirKulum
        EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Aynı tokenden 5 taraftar tokenin veya 200 Chilizin varsa çekim yapabilirsin anlayacağın daha biriktirmen lazım

Mesela 2 Psg tokenin varsa 7 tane Trabzon tokeni alıp çekilebilir
    • airlove
      • 09 Jan 2017
      • 1199

Bunu android kullanıcıları yapmıştı. Ödeme yapan bir airdrop .

Bu kez İOS kullanıcıları için geçerli.

ZoidPayı linkten telefonunuza indirip linkteki görevleri yaparak 35 zoid kazanabilirsiniz.
      Zoid payı indirdiğinizde 12 veya 24 kelimelik cüzdan anahtarını not edin.

Token bu ay listelenecek

https://gleam.io/lSFbP/download-zoid...-and-earn-zpay

Yorum

• arduaz
        • 06 Jul 2006
        • 9172

Sfund coin çekilişi için, bu katılım yeterli mi acaba arkadaşlar

Yorum

• airlove
          airlove yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Yeterli hocam ref mecburiyeti yok

• arduaz
          arduaz yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Okeydir teşekkür ederim hocam
      • teolive
        • 09 May 2016
        • 6261

Ya şu trust cüzdanı iphone 6 kurdurmuyor deli etti beni bir çok drobu kaçırdık bu sebepten koryan güncelleme yapayım dedim bi dünya uygulama indirmemi istiyor çakallar telefonda o kadar hafıza yok zaten. Bu IOS güncellemeyi nasıl yaparız en basitinden bilen var mı?

Yorum

• Global44
          Global44 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          hocam bi yakınının telefonuna kur kalsın ordan alırsın adresleri yapıştır gitsin

• ExBronx
          ExBronx yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          bu coın ıslerı ıcın android hayat kurtarıyor, yıllardır ios kullanırım ama bu işler icin açık ara android
      • eight
        • 22 Dec 2011
        • 919

Okcoin toplam 20.000 dolarlık Avax verecekmiş. Üye olup buradan airdropa katılmak gerekiyor.

https://go.okcoin.com/avax?utm_campa...=tw-2445396642

Ayrıca;

Siteye girişte en üstte bir duyuru alanı çıkıyor her açılışta farklı duyuru geliyor. Bu ekran görüntüsünü ilk açılışta aldım ama tekrar bulamadım sayfayı. Erişebilen linkini de paylaşsın lütfen

Anladığım kadarıyla üye olup 1 nisana kadar kyc onayı alanlara 10 BTC ödül var. Ben yaptım az önce bakalım yatacak mı.

Ref linki isteyen olursa özelden gönderebilirim

Yorum

• Pr3on
          • 08 Feb 2020
          • 1059
          • Futbol - Sinema - Gezi
          • Profesör

Trustwallet te kare içine aldığım cüzdanın bağlı olduğu ana cüzdanı bulamıyorum silmiş olabilirim veya ana cüzdan olmadan tokeni bu adrese yönlendirmede olabilirim bilemiyorum sorun şu ana cüzdan olmadan trust sadece izleme yapıyor cüzdanda işlem yapılamıyor uyarı geliyor bunu nasıl çözerim usta arkadaşların bilgisine ihtiyacım var

Yorum

• bordo61
            Banned
            • 27 Apr 2017
            • 1173

Arkadaşlar bu işlem ne aşamada paribu kullanıyorum dün akşam 19.00da çekim verildi x biryerden ama hala paribu hesabıma gecmedi

Yorum

• ExBronx
              • 20 Oct 2020
              • 5610

p2pb2b borsası baya eski bir coin borsasıdır.
              kendi tokenlarını çıkardılar PACT adı altında.

Üye olunca 100 PACT veriyorlar anında. 1 Nisanda da trade'i yapılabilir durumda olacak Pact'in. (şu gerekiyordur unutmusum, KYC, benim hesap eskıydı)
              Verdikleri Pact'i kilitli veriyorlar. Kilidi açmak için sizden p2pb2b borsasında işlem yapmanızı istiyorlar.
              10 dolar lık bir coın al sat işlemi size 2 Pact'i serbest bıraktırır (sitelerindeki sayfada gayet seffaf gorunuyor işlemler)
              100 dolarlık Eth alım işlemi 100 Pact serbest bıraktırır.
              Bunları parça parça da yapabilirsiniz. 10 dolar atıp bir dolu işlem yaparak mesela.
              Fakat burada sistem her işlem arasına saat farkı koyuyor, iki işlem arası atıyorum 12 saat sonra gibi, bunu zaten goruyorsunuz sıstemde.
              Borsa Tokenları her zaman değerli olur kafasındayım. Küçük paralarla denedim, ki denenemesinin mantıklı oldugunu dusunuyorum.
              Referans sistemi ile uye getirirseniz de 10 Pact veriyorlar (sanırım getirdiğin uyenin de işlem yapması lazım, kuru uyeliğe vermezler kanımca ama sonsuz uye getirebilirsin yazmışlar, ref ile uye olmak isteyen olursa da bana yazmasını rica ederim, ya da asağı bana mesaj atmasını rica ederi)

BNB gibi olur demiyorum ama 0.11 dolardan çıkmıstı BNB zamanında, şu an 290 dolar seviyelerde. Borsa coinine kıymet veriyorum ben o yüzden. sonuçta trade işlemi dısıında bir kaybınız da olmuyor.
              En son ExBronx tarafından düzenlendi; 30 - 03 - 21, 13 : 51.

Yorum

• ExBronx
                ExBronx yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                hocam üye oluyorsunuz, Pact sayfasında gorursunuz zaten, HornyHornet hocam eskılere de var, pact sayfasına gıdın, arkadas da yazmıs

• falanfilan1
                falanfilan1 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                ExBronx galiba becerdim 12 saat sonra tekrar işlem yapıp bir 14 tane daha alabileceğim sanırım https://i.hizliresim.com/ISzmi2.png

• ExBronx
                ExBronx yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                aynen hocam, suren dolunca yıne yap ıslemleri yıne, claim tusuna bas, al, bitene kadar, ileride değerlenir belki bu pact token
            • Galasek
              • 14 Mar 2005
              • 4725

İlk olarak Pr3on tarafından gönderildi

Trustwallet te kare içine aldığım cüzdanın bağlı olduğu ana cüzdanı bulamıyorum silmiş olabilirim veya ana cüzdan olmadan tokeni bu adrese yönlendirmede olabilirim bilemiyorum sorun şu ana cüzdan olmadan trust sadece izleme yapıyor cüzdanda işlem yapılamıyor uyarı geliyor bunu nasıl çözerim usta arkadaşların bilgisine ihtiyacım var
              12 ya da 24 kelimeden oluşan seed keyin varsa herhangi sorun yaşamazsın. Başka bir cihazda, seed keylerinle yeniden kurulum yaparsan cüzdana ulaşmış olursun.

Yorum

• Pr3on
                Pr3on yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Köyleri bulamıyorum sorun burda ancak şöyle bir durum var airdrob için bu adrese bağlı smartchain ağı üzerinden. Airdrobun sözleşme adresi elimde bsscan yaptığımda görünüyor. Bu adres ile farklı uygulamada örneğin binance.com desk üzerinden smartchain ağına sözleşme adresine göstersem görünür mü..başka bir deyişle trustwallette ki adresime bağladğım tokeni başka bir uygulamadaki adrese bağlamam mümkünmü..bütün bunların altında yatan sorun dediğim gibi trustta ana cüzdan olmadan adrese tanımladım tokeni..belkide ana adresi sildim belkide cüzdünı oluştururken 12 hanelik kelime seçmeden oluşturdum acemilik işte.

• Galasek
                Galasek yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Baktım. Private keye sahip olman lazım bir yere aktarman için. Normalde tüm kripto paraların private keylerini görmek lazım. Trustwallet belli başlı koinlerin private keylerini görebiliyorsun.

https://i.hizliresim.com/vL5JUP.jpg
                En son Galasek tarafından düzenlendi; 30 - 03 - 21, 16 : 39.

• Galasek
                Galasek yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Cüzdanların karşısında bulunan üst üste üç noktaya tıkla bakalım seed key orda gösterebilir
            • eight
              • 22 Dec 2011
              • 919

https://cex.io/giveaway?_gl=1*cjc5qt...662.1617104059

Çekilişle toplam 3000 XSGD dağıtıyormuş cex.io

Görevleri linkte görebilirsiniz TON etkinliğine benzer bir etkinlik olmuş. Yatırım şartı da var 10$

Yorum

• Global44
                Global44 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Bu sefer çok teferruat var sanki face youtube yoksa yatırım yapılır sorun yok
            • eight
              • 22 Dec 2011
              • 919

İlk olarak eight tarafından gönderildi
              Okcoin toplam 20.000 dolarlık Avax verecekmiş. Üye olup buradan airdropa katılmak gerekiyor.

https://go.okcoin.com/avax?utm_campa...=tw-2445396642

Ayrıca;

Siteye girişte en üstte bir duyuru alanı çıkıyor her açılışta farklı duyuru geliyor. Bu ekran görüntüsünü ilk açılışta aldım ama tekrar bulamadım sayfayı. Erişebilen linkini de paylaşsın lütfen

Anladığım kadarıyla üye olup 1 nisana kadar kyc onayı alanlara 10 BTC ödül var. Ben yaptım az önce bakalım yatacak mı.

Ref linki isteyen olursa özelden gönderebilirim

Canlı desteğe sordum 16 nisana kadar 10 dolar ödül yatacak dedi üyelik ve kyc onayından sonra. Bekleyelim bakalım.

Yorum

Çalışıyor...