Airdroplar

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ayinecmo
    Banned
    • 05 Jan 2021
    • 2231
    • Futbol, NBA

Ulan biz haber ettik bize yüklenmemiş hala rezilsin coinmarketcap

Yorum

• ayinecmo
      ayinecmo yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      ~Borges özellikle sand olarak yazmamıştım zaten diğer iki quizle birlikte aktifti. Geçmişi aç oku, ve de laflarına dikkat et. Haddini bil.

• ~Borges
      ~Borges yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Hadi güzel kardeşim, taze hesabınla refli link falan dağıt sen. Üzme kendini.

• ayinecmo
      ayinecmo yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      450 karşısında bile dik durmak mesele di mi garip bir dünya. Selametle kardeş
  • bwbbet
    • 04 Mar 2015
    • 1609

Teşekkür etmeyi unutmuşum. Başlığı aktif tutan başta ExBronx olmak üzere bütün arkadaşlara teşekkürler. Bundan sonra daha sıkı takip edeceğim

Yorum

• Pr3on
      • 08 Feb 2020
      • 1059
      • Futbol - Sinema - Gezi
      • Profesör

Bu gooddollar sitesini günlük girip claim yapıyorum ödül veriyor 14 gooddollar bakiye artıyor piyasada göremedim listeli mi bu sizce takibe değer mi günlük claim yapıyorum artarak gidiyor

Yorum

• blackmagic
        blackmagic yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        bende fuse cüzdanı bağladım direk cüzdana düşüyor kazançlar ama bir sıkıntı var.

74 good dollar cüzdanda 0.009 fuse görünüyordu
        Şu an 200 good dollar var cüzdanda 0.004 fuse görünüyor bir sıkıntı var ama bulamadım
    • feedback
      • 02 Nov 2013
      • 728

Sand eline ulaşan var mı dün gelmeyip de, bugün vs. Bana hala gelmemiş merak ettim.

Yorum

• VONA
        • 14 Nov 2015
        • 1780

İlk olarak blackmagic tarafından gönderildi
        Bir kaç arkadaş sormuştu sanırım trust walleti masaüstüne kullanabiliyor muyuz diye.
        Şimdi keşfettim binance sitesinde gezerken Binance Chain Wallet diye bir uygulaması var chrome için
        Trust wallet ile aynı işi görüyor

Binance Chain Cüzdanı - Chrome Web Mağazası (google.com)

Walletı yükledikten sonra gizli kelimelerini 12 adet yazıp kendi cüzdanınızı aktif edebilirsiniz.
        diğer token cüzdanları falan da var.

Bir de bir arkadaş tokenin contract adresini ytüklemeden ödül gelip gelmediğini anlayamıyoruz demişti bu cüzdanda o da anlaşılıyor.
        Daha önce metamask a kurmuştum cüzdanın aynısını onda görünmüyor ama binance chain cüzdanda son işlemlere baktığımda dün bir miktar SKT gönderildiğini gördüm.
        SKT contract adresi ekleyip direk bakiyeme ulaştım sonradan. yani biri gönderince direk bildirime de düşüyor.

Ben de sormuştum çünkü trust wallet telefona yükleyemiyorum (ios güncelleme ve hafıza da yer yok) şimdi bu eklentiyi yükledim binance hesabımla da bağladım.
        2013 ten beri coin alıp satıyorum ama bu teknolojiyi anlamada çok zorlanıyorum bakayım biraz karıştırıp öğreneyeim

Yorum

• zgnzgn
          • 12 Dec 2017
          • 434

Arkadaşlar binance den grt ve 1inc nasıl nereye çekebilirim tarif edebilir misiniz

Edit, hallettim tamam grt çektim sadece tetther yapıp paribu hesabıma yolladım onu
          En son zgnzgn tarafından düzenlendi; 04 - 03 - 21, 13 : 37.

Yorum

• 45tegelengol
            • 20 May 2016
            • 880

Binance quizi ben de yapmıştım ama "OXT 3.10385434" bu yatmış sadece arkadaşlar 12 tl diyor onun da karşılığı siz de nasıl 150-200 ler var

Yorum

• blackmagic
              blackmagic yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              para eden etkinlik GRT idi sanırım ona katılmış arkadaşlar
          • blackmagic
            • 17 Feb 2017
            • 685

Relx eklemiş bana 10 RELX Tokeni sonunda referanslardan da vardı 70 RELX onu eklememiş ama şerefsizler umudum yoktu zaten hiç ama neyse buna da şükür.

Yorum

• budela
              budela yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Kyc ve referans ödülü yatmamış şu an 1 dolar ediyor 10 relx

• Pr3on
              Pr3on yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              RELX i nasıl nereye çekilebilir. Bozdurmak istiyorum bitcoin hesabıma çekebilirmiyim yöntem nasıl olmalı ?

• Pr3on
              Pr3on yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              100 RELX den aşağıya çekim işlemi yaptırmıyor finexbax..başka bir yöntemde bulamadım
          • kuzenler
            • 21 Jun 2012
            • 8886

zoidpay tokenin değeri tomo ile aynı mı? 1.87 usd olmuş yükseliyor herhalde

Yorum

• Cins2
              • 04 Mar 2021
              • 22

Teşekkürler bilgi için

Yorum

• HornyHornet
                • 25 Aug 2012
                • 4981

İlk olarak blackmagic tarafından gönderildi
                Relx eklemiş bana 10 RELX Tokeni sonunda referanslardan da vardı 70 RELX onu eklememiş ama şerefsizler umudum yoktu zaten hiç ama neyse buna da şükür.
                Tanesi 5$ sözde. Gerçi yüklemeleri bile sürpriz. Ben tanesi 10 $ oluncaya kadar beklicem

Yorum

• Pr3on
                  Pr3on yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Bunu btcturk veya binance hesabına çekebiliyormuyuz. Bozdurmak için nasıl çıkabilirim

• HornyHornet
                  HornyHornet yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Ben finexbox daki şifremi unuttum girip bakamadım. Ama finexboxda satisa açıksa satıp binance da listelenen bir başka coin ile cekebilirsin
              • ayinecmo
                Banned
                • 05 Jan 2021
                • 2231
                • Futbol, NBA

bbe token ile ilgili mail geldi.
                BBE Token now available for public offering
                Wyoming, March 5, 2021 – Blubitex announces today the launch of the BBE Token public offering. The company’s Initial Exchange Offering or IEO, which started last October, 2020, has now finished its Phase 3 IEO. The Company and management would like like Thank the 140,000+ members registered on the Blubitex website and app over the past 90 days.
                www.blubitex.com
                En son ayinecmo tarafından düzenlendi; 05 - 03 - 21, 20 : 08.

Yorum

• Pr3on
                  • 08 Feb 2020
                  • 1059
                  • Futbol - Sinema - Gezi
                  • Profesör

finexbox dan bir şey anlayamadım kullanışlı gelmedi bana..10 RELX ile ilgili işlem yapmak istediğimde örneğin aşağıdaki kutucuklara ne yazmam gerekiyor ses, fiyat kısmı aklımı karıştırdı ne yazdıysam ticarete izin verilmiyor uyarısı alıyorum. tecrübesi olan var mı finexbox borsasında..

Yorum

• Pr3on
                    Pr3on yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Bu RELX ile ilgili, finexbox da minimum çekim limiti 100 RELX olarak belirlenmiş..ilginç dir exchange de yapamıyorsun. ticarete izin vermiyor bu kısımda da bir limit olabilir bilmiyorum telegram da yabancıların mesajlarını okudum millet isyanda..finexbox on da scam olduğu konuşuluyor bana inandırıcı gelmedi ama belli de olmaz RELX in p2pb2b borsasında da listelendi mesajları var ama kontrol ettiğimde göremedim 10 RELX : 50 dolar olan duyurusunu 30 dolar olarak update / güncelleme yapıldığı söyleniyor. Tam bir fiyasko çıktı bu RELX...
                • [escobar]
                  uNiDeNtiFieD
                  • 09 May 2003
                  • 2054

Selamlar ,
                  Bu başlığı yeni görüyorum, bende yeni yeni araştırıyordum bu airdrop işlerini. Bir şey sormak istiyorum ;

Bazı airdroplar , BEP-20 yani Binance Smart Chain adresimizi istiyor, bende Trust Wallet'taki Binance Smart Chain adresini veriyorum. Doğru mu yapıyorum ?
                  Ama boyle hangi airdropunki geldi gelmedi nasil anlayacagim, hepsi cuzdanda ayni yere gelecek gelirse ( Binance Smart Chain içine )
                  Bazi airdroplarda, o tokenin veya coinin herneyse, contract adresi var, o adres ile Trust Wallet içinden "ekle özel token" diyip o tokenin kendi adresini mi yaratmış oluyoruz. Boylece airdrop gelirse o yaratmış oldugumuz yere mi geliyor. ( Onuda nasıl giriyoruz tam bilmiyorum .)
                  Insallah demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Geçmiş sayfalarda bununla ilgili birşeyler var okudum ama ben yine tam anlayamadıgımdan sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum

• [escobar]
                    [escobar] yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    @ExBronx
                    Peki token'i eklemek dedigim gibi mi oluyor ? O nasıl oluyor ?

• ExBronx
                    ExBronx yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    TOKEN ekle dıyorsun ama o bilgileri, airdropa katıldığın firmanın vermesı gerekiyor ya da turst walleta guncelleme gelıyor, o sekılde oluyor, kafamıza gore add yapamıyoruz

• [escobar]
                    [escobar] yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    @ExBronx
                    Teşekkürler.
                    Şu an için katılabileceğimiz aktif airdrop var mı ?
                • blackmagic
                  • 17 Feb 2017
                  • 685

Şu konuya da bir açıklık getirelim bep20 adresini veriyorsunuz airdropa ama airdrop geldi mi gelmedi mi bilmiyorsunuz çünkü o tokenin sözleşme adresini eklememişsiniz görünmüyor sizde.
                  Bu durumda herhangi bir gelen token var mı yok mu nasıl anlarız?

Çok basit
                  https://bscscan.com/
                  adresine giriyorsunuz ve arama kısmına bep20 cüzdan adresinizi yazıyorsunuz.

Token kısmından kaç adet tokene sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Daha sonra bu tokeni cüzdanınıza eklemeniz için contract adresine ihtiyacınız olacak onu da direk listeden token ismine tıklayarak bulabilirsiniz.

Yorum

• grkan65
                    grkan65 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Çok faydalli bir bilgi ayriyetten teşekkür etmek istedim.

• [escobar]
                    [escobar] yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    blackmagic tesekkurler bilgi icin.

• budela
                    budela yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Aynı şey erc20 token leri için buradan yapılıyormuş bilgi için teşekkürler

https://etherscan.io/tokens
                Çalışıyor...