Btcturk paramı göndermiyor

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • zeus07
    • 31 Aug 2017
    • 852

Btcturk paramı göndermiyor

Merhaba btcturk sitesinden 370 tl papara hesabıma para çekme işlemi gerçekleştirdim 16 saat oldu ödeme yapmadılar defalarca görüştüm biz parayı gönderdik papara ile çözün deniyor paparayı arıyorum bize para gelmedi gelse anında hesabınıza ulaşır sorun varsa dekont gönderin deniyor.Btcturkden dekont istiyorum dekont vermiyorlar paranızı gönderdik diyip konuyu kapatıyorlar bununla ilgili ne yapabilirim basına böyle bir durum gelen varmı suan para ortada yok herkes birbirinin üstüne atıyor ve dekont gönderilmiyor
  • adamukura
    Banned
    • 29 Mar 2019
    • 17

endişelenecek bet şey yok, sonuçta yasal firma. en olmadı mahkemeye vermekle tehdit et. baktın olmuyor mahkemeye verirsin.

Yorum

• Altüstoldu
      • 30 Nov 2018
      • 138

İlk olarak zeus07 tarafından gönderildi
      Merhaba btcturk sitesinden 370 tl papara hesabıma para çekme işlemi gerçekleştirdim 16 saat oldu ödeme yapmadılar defalarca görüştüm biz parayı gönderdik papara ile çözün deniyor paparayı arıyorum bize para gelmedi gelse anında hesabınıza ulaşır sorun varsa dekont gönderin deniyor.Btcturkden dekont istiyorum dekont vermiyorlar paranızı gönderdik diyip konuyu kapatıyorlar bununla ilgili ne yapabilirim basına böyle bir durum gelen varmı suan para ortada yok herkes birbirinin üstüne atıyor ve dekont gönderilmiyor
      dekontu göndermemeleri inanılacak gibi değil işlerine geldimi selfili dilekçe, 10 yıldan eski olmayacak kimlik istemeyi biliyorlar ama

Yorum

• Batigol88
        Banned
        • 04 Feb 2019
        • 82

Btcturk sitesi normalde güvendiğim ve bilindik bir sitedir, ufak bir meblağ için kendi ismini zedelemez diye düşünüyorum, insanlık hali gözünden kaçmış olabilir mi? Bir kontrol et tekrardan derim veya paparada ki hesap hareketlerini paylaşabilirsin adamlarla belki yardımı dokunur.

Yorum

• kerem1903
          • 15 Mar 2007
          • 377

parayı çekme coine çevir. o coini koineks hesabına at. oradan çek. aklıma bu geldi nedense

Yorum

• zeus07
            • 31 Aug 2017
            • 852

Buraya yazdıkdan sonra işlemler okadar hızlandı ki ışık hızıyla bu başlıkdan 10 dakika sonra herşey çözümlendi , herşeyi iptal edip btc hesabıma tutarı geri yatırdılar hemen banka hesabına çekme verip paramı kurtardım.

Paparadan kaynaklı oldugunu söylediler bende kendilerine tekrar dekont niye gönderemiyorsunuz dedigimde cevap yok dekont vermiyorlarmış güvenlik nedeniyle ne güvenligiyse

Bu arada şikayet yazılarımın kaldırılması talep edildi Buraya yazmasam belliki süründürücekler.

Yorum

• umbamba
              • 01 Dec 2012
              • 607

İlk olarak zeus07 tarafından gönderildi
              Buraya yazdıkdan sonra işlemler okadar hızlandı ki ışık hızıyla bu başlıkdan 10 dakika sonra herşey çözümlendi , herşeyi iptal edip btc hesabıma tutarı geri yatırdılar hemen banka hesabına çekme verip paramı kurtardım.

Paparadan kaynaklı oldugunu söylediler bende kendilerine tekrar dekont niye gönderemiyorsunuz dedigimde cevap yok dekont vermiyorlarmış güvenlik nedeniyle ne güvenligiyse

Bu arada şikayet yazılarımın kaldırılması talep edildi Buraya yazmasam belliki süründürücekler.
              Sadece buraya mı yazdınız bu durumu?

Yorum

• bykahraman
                • 04 Jun 2013
                • 7983

Adamlar günde 20 milyonluk işlem yapıyor tutupta 370 liraya mı ödemeyecekler, belliki sorun olmuş işlem uzamış.

Yorum

• zeus07
                  • 31 Aug 2017
                  • 852

İlk olarak umbamba tarafından gönderildi
                  Sadece buraya mı yazdınız bu durumu?
                  hayır sikayet var a da yazdım

Yorum

• barisss
                    Banned
                    • 19 Apr 2016
                    • 147

paribu güvenilir mi acaba? ne diyorsunuz beyler?

Yorum

• ugunay
                      • 22 Oct 2013
                      • 86

İlk olarak barisss tarafından gönderildi
                      paribu güvenilir mi acaba? ne diyorsunuz beyler?
                      En güvenilir en eski firma btcturk tür btc daha Dünyada yeni yeni filizlenirken btctürk Türkiye pazarında işlem yapıyodu sonra bir süre yasal süreçlerden dolayı ara verildi yanılmıyorsam sahibi değişti işlemlerine müşteri destekleri ve ödeme sistemleri gelişmiş şekilde devam ediyorlar.1.5 yıl kadar öncede koinim sitesinden düzenli ödeme almışlığım var şuan ne durumdalar bilmiyorum.Bu 2 sini tavsiye ederim yani.

Yorum

Çalışıyor...