Bitcoin Cüzdan Tavsiyesi

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • millwall
    • 06 Oct 2007
    • 129

paparadan para yatırıp ordan kah siteye kah ecoya btc atabileceğimiz aaracı firma bilen var mı?
    btc turk illallah ettirdi fotoğraf beğenmiyo itneler.kaç defa attım net değil diyorlar tak etti valla

Yorum

• LeeSharp77
      • 12 Apr 2017
      • 2523

İlk olarak Jokerci19 tarafından gönderildi
      Merhaba dpara kapandı kimlik istemeyen başka siteler var mı
      kimlik istemeyen yerlerin hemen hepsi sıkıntılı yerlerdir. ya da bankayla yani devletle bir bağlantısı olmayan yerlerdir. hiçbiri değilse de limitler inanılmaz düşüktür kimlik yollamadan çalışan yerin. ona göre düşünmenizi öneririm.

Yorum

• LeeSharp77
        • 12 Apr 2017
        • 2523

İlk olarak millwall tarafından gönderildi
        paparadan para yatırıp ordan kah siteye kah ecoya btc atabileceğimiz aaracı firma bilen var mı?
        btc turk illallah ettirdi fotoğraf beğenmiyo itneler.kaç defa attım net değil diyorlar tak etti valla
        evet epey kötüler. ben de soğudum onlardan. koineks öneririm çok temiz çalışıyorlar. öyle yüze tutmalık kimlik falan da istemiyorlar. normal gönderin hemen onaylanıyor. işlemleri de 24 saat çok hızlı papara da var. büro papara vs arasında ben kullanıyorum orayı çok iyiler. müşteri sayısı da abartılı olmadığı için destekleri çok daha ilgili.

Yorum

Çalışıyor...