Bitcoin

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • goose88
    • 16 Apr 2017
    • 711

Bitcoin

Merhaba arkadaşlar bana ait olmayan ama tapuda benim adıma gözüken bi ev var bunu sahibi satmak istiyor alıcılar parayı hesabıma atmak istiyorlar benimde bütün hesaplarım ya kapatıldı yada blokeli bende adama benim adıma kayıtlı ve onaylı olan bitcoin hesabıma atılsa sorun olur mu dedim olmaz dedi ama hesabım olmadığı için bana ait olmayan bir hesaptan bitcoinime işbankasından para yatırılırsa sorun olur mu ? Hesabıma geçer mi bunu daha önce deneyen var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • aykutson79
    • 06 Jan 2013
    • 79

İlk olarak goose88 tarafından gönderildi
    Merhaba arkadaşlar bana ait olmayan ama tapuda benim adıma gözüken bi ev var bunu sahibi satmak istiyor alıcılar parayı hesabıma atmak istiyorlar benimde bütün hesaplarım ya kapatıldı yada blokeli bende adama benim adıma kayıtlı ve onaylı olan bitcoin hesabıma atılsa sorun olur mu dedim olmaz dedi ama hesabım olmadığı için bana ait olmayan bir hesaptan bitcoinime işbankasından para yatırılırsa sorun olur mu ? Hesabıma geçer mi bunu daha önce deneyen var mı ?

Hocam hiç hesabın olmadığı bir bankaya gidip hesap açtırsan paranın yatacağı gün ve aynı gün geri çeksen Parayi olmazmı

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Galasek
      • 14 Mar 2005
      • 4724

Olur da adamlar neden elden vermiyor da hesaba yatırmak istiyor. Noterde kullanmak veya sözleşmede belirtmek için mi ? İşte şu bitcoin hesabına şu kadar TL değerinde şu kadar bitcoin gönderdik demek için mi?

Evin değeri fazla ise Türkiyedeki borsalarda o miktarda bitcoini hemen bulamazlar.

Yorum

• goose88
        • 16 Apr 2017
        • 711

İlk olarak aykutson79 tarafından gönderildi
        Hocam hiç hesabın olmadığı bir bankaya gidip hesap açtırsan paranın yatacağı gün ve aynı gün geri çeksen Parayi olmazmı

Hocam o riske değmez ki ayrıca para gelince hesabımın kapatılmayacağının garantisi yok

Yorum

• aykutson79
          • 06 Jan 2013
          • 79

Haklısın hocam umarım bir çözüm yolu bulabilirsin
          İlk olarak goose88 tarafından gönderildi
          Hocam o riske değmez ki ayrıca para gelince hesabımın kapatılmayacağının garantisi yok

Yorum

• goose88
            • 16 Apr 2017
            • 711

İlk olarak Galasek tarafından gönderildi
            Olur da adamlar neden elden vermiyor da hesaba yatırmak istiyor. Noterde kullanmak veya sözleşmede belirtmek için mi ? İşte şu bitcoin hesabına şu kadar TL değerinde şu kadar bitcoin gönderdik demek için mi?

Evin değeri fazla ise Türkiyedeki borsalarda o miktarda bitcoini hemen bulamazlar.
            Hocam adamlar güven için noterde parayı atıcaz diyorlar bende parayı attıkları hesabı bitcoin hesabım için aldığım hesabı vericem yaklaşık 250 k gelecek işte kafam allak bullak

Yorum

• toled
              • 09 Aug 2016
              • 266

isme havale yapsalar ve havalenin geleceği şubeden kimliğinizle çekseniz. yada ptt aracılığıyla da isme havale gönderebilirler.

Yorum

• emoss
                • 29 Apr 2006
                • 11364

Oyle olmaz o iş. BTC hesap sahibi ile banka hesap sahibinin aynı isim olması lazım diye biliyorum. Oteki turlu bu iş dolandırıcıga acık olur. X kişisinin internet bankacılgını patlatıp oradan btc ile izini kaybettirir millet.

Yorum

• darkman
                  • 02 May 2003
                  • 21347

İlk olarak emoss tarafından gönderildi
                  Oyle olmaz o iş. BTC hesap sahibi ile banka hesap sahibinin aynı isim olması lazım diye biliyorum. Oteki turlu bu iş dolandırıcıga acık olur. X kişisinin internet bankacılgını patlatıp oradan btc ile izini kaybettirir millet.
                  ben anlamadım adamlar evin parasını btc olarakmı ödeyecekler

durum bu ise bu durum adamlar için nasıl noterde elden vermekden daha güvenli olabilir

Yorum

• goldhakan
                    • 09 Jun 2007
                    • 17858
                    • basketbol
                    • avukat katibi

kardeşimin de bütün hesapları blokeli , btc den benim btc hesabıma bitcoin gönderdi ve bende parayı çektim. sorun olmadı...senin bitcoin hesbaına yatsın para, başka biriside bitcoin hesbaı açsın sende onun hesabına at bitcoinleri

Yorum

• emoss
                      • 29 Apr 2006
                      • 11364

İlk olarak darkman tarafından gönderildi
                      ben anlamadım adamlar evin parasını btc olarakmı ödeyecekler

durum bu ise bu durum adamlar için nasıl noterde elden vermekden daha güvenli olabilir
                      Benim anladıgım , yer arkadasın uzerine ama mal sahibi normalde o degil. Mal sahibi yerini satmak istiyor ama arkadasın banka hesapları blokeli oldugu icin parayı o yontem ile alamıyor. Alıcı taraf parayı banka ile odemek istiyor , arkadasda onaylı btc hesabıma para yatırımı yapar gibi BTC sitesinin hesap numarasını versem direk oraya yatırım yapsalar olur mu diye soruyor.

Yanlıs anlamıssan duzeltsin. Yoksa dedigin kısımı bende anlamadım baki abi. Elden almak varken niye bu kadar alengirli şeylere giriliyor bilemedim.

Yorum

• emoss
                        • 29 Apr 2006
                        • 11364

İlk olarak goldhakan tarafından gönderildi
                        kardeşimin de bütün hesapları blokeli , btc den benim btc hesabıma bitcoin gönderdi ve bende parayı çektim. sorun olmadı...senin bitcoin hesbaına yatsın para, başka biriside bitcoin hesbaı açsın sende onun hesabına at bitcoinleri
                        dostum btc den btc ye transferde sıkıntı yok zaten. ama sen kalkıp kendi x bankası hesabından kardeşinin btc hesabına TL yatırımı yapamıyorsun diye biliyorum. İsimlerin tutması lazım yani. Arkadasın sordugu bu sanırım.

Yorum

• goldhakan
                          • 09 Jun 2007
                          • 17858
                          • basketbol
                          • avukat katibi

pardon btc değil paribu...... kardeşim paribu hesabından benim paribu hesabıma btc göndedi, bende onu tl olarak çektim bankadan

Yorum

• kayamsist
                            • 05 Nov 2008
                            • 738

hocam adamlar senin btc hesabına tl olarak bankadan para yollayamaz. Ancak kendileri hesap açıp kendilerinin hesabına para yollarlar daha sonra btc alıp senin btc cüzdanına aktarırlar. Tabii bunu da kimsenin kabul edeceğini sanmıyorum.

Yorum

• emoss
                              • 29 Apr 2006
                              • 11364

İlk olarak goldhakan tarafından gönderildi
                              pardon btc değil paribu...... kardeşim paribu hesabından benim paribu hesabıma btc göndedi, bende onu tl olarak çektim bankadan
                              herneyse farketmez yani o . btc borsaları arasında transferde sorun yok zaten. arkadasın olayı baska.

Yorum

Çalışıyor...