Bitexen/Exencoin

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • arabilla5555
    • 27 May 2012
    • 1234

koinekse stellar olarak cektım bunu rippleye cevırme veya btcye cevırme veya paparaya cekme nasıl oluyor?

Yorum

• LordisBack
      • 04 Nov 2012
      • 1041

İlk olarak arabilla5555 tarafından gönderildi
      koinekse stellar olarak cektım bunu rippleye cevırme veya btcye cevırme veya paparaya cekme nasıl oluyor?
      hocam ben paparaya çekme kısmını biliyorum stellar bölümünden sat çektiğin miktarı şu şekil http://prntscr.com/km3lpf try olarak geçiyor hesabına sonra paparaya çek.

Yorum

• YAVER55
        • 23 Sep 2013
        • 3220

İlk olarak arabilla5555 tarafından gönderildi
        Stelları sat paranı paparaya çek

Yorum

• LordisBack
          • 04 Nov 2012
          • 1041

İlk olarak YAVER55 tarafından gönderildi
          Koineksde hesabin onayliysa
          Bitexenden xlm al
          Koineksdeki xlm hesabina gönder
          Koineksde xlm sat papara hesabina çek
          referanstan gelen 100 exeni 33'e satarak, yukarıda şekilde ki gibi yaparak 31 tl olarak paparaya çektim, bilginize.

Yorum

• Global44
            • 28 Dec 2016
            • 4118

bende sonunda asyaya aktardım kripto bonusu ile 36 oldu paparaya nedense güvenmiyorum

Yorum

• budela
              • 01 Feb 2009
              • 3611

Şu an kullanıcı sayısı arttıkça aynı oranda exen coin fiyatida düşecek şu an 100 exen 32 liraysa belki 3-5 liraya bile düşebilir fakat Ocak ayından sonra her 3 ayda bir Bitexen alım yaparak exen coin leri imha edecek ve tam tersi exen coin azaldıkça da fiyat yukselecektir yıl sonuna doğru fiyat iyice düşünce biraz alım yapıp daha sonra satmak kâr getirir yüksek ihtimal ulan kripto piyasasina gireli 1 hafta oldu çözdüm galiba ben bu işi

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• YAVER55
                • 23 Sep 2013
                • 3220

İlk olarak budela tarafından gönderildi
                Şu an kullanıcı sayısı arttıkça aynı oranda exen coin fiyatida düşecek şu an 100 exen 32 liraysa belki 3-5 liraya bile düşebilir fakat Ocak ayından sonra her 3 ayda bir Bitexen alım yaparak exen coin leri imha edecek ve tam tersi exen coin azaldıkça da fiyat yukselecektir yıl sonuna doğru fiyat iyice düşünce biraz alım yapıp daha sonra satmak kâr getirir yüksek ihtimal ulan kripto piyasasina gireli 1 hafta oldu çözdüm galiba ben bu işi

Tam olarak ne zaman bitecek mesela ocak ayında kapanacak mı bu coin

Yorum

• budela
                  • 01 Feb 2009
                  • 3611

Tam olarak ne zaman bitecek mesela ocak ayında kapanacak mı bu coin
                  Hayır Ocak ayının başından itibaren her 3 ayda bir site exen coin alımı yapacak mesela diyecekler ki 1 hafta önceden su fiyattan 1 milyon exen coin alımı yapılacaktır diye bu şekilde 3 ayda bir alım yaparak piyasadaki exen coin leri bitirecekler

Yorum

• budela
                    • 01 Feb 2009
                    • 3611

Böyle yazmışlar

Yorum

• YAVER55
                      • 23 Sep 2013
                      • 3220

O zaman takip edip iyi bir fiyattan alıp bitime yakın bir zamanda satmak lazım şu an 35 tlyse sonunda 500 tlye bile çıkabilir

Yorum

• budela
                        • 01 Feb 2009
                        • 3611

O zaman takip edip iyi bir fiyattan alıp bitime yakın bir zamanda satmak lazım şu an 35 tlyse sonunda 500 tlye bile çıkabilir
                        Ben düşünüyorum takipte olucam yıl sonuna doğru fiyat iyice düşer gerekirse 6 ay 1 yıl bekletirim

Yorum

• YAVER55
                          • 23 Sep 2013
                          • 3220

İlk olarak budela tarafından gönderildi
                          Ben düşünüyorum takipte olucam yıl sonuna doğru fiyat iyice düşer gerekirse 6 ay 1 yıl bekletirim

Aslında şu andada 1000 tllik alınabilir düsmesi beklerken artabilirde fiyat eğer düsersede o zaman da bir miktar alinabilir
                          Şuan 35 e alinsa 100 tlye her türlü satılir bir yil sonra

Yorum

• budela
                            • 01 Feb 2009
                            • 3611

Aslında şu andada 1000 tllik alınabilir düsmesi beklerken artabilirde fiyat eğer düsersede o zaman da bir miktar alinabilir
                            Şuan 35 e alinsa 100 tlye her türlü satılir bir yil sonra
                            Bitexen gelirinin yarısını exencoin alımına harcanacagini vaad etmişti şu an exencoin fiyatı büyük ihtimal

Piyasadaki exencoin miktarı / Bitexen gelirinin %50 si

Şeklinde belirleniyor Site gelirini gün geçtikçe arttırabilir daha 3 haftalık bir site dediğin gibi fiyat yukselebilirde ama sanmıyorum çünkü her saniye hesap onayı yapıp piyasadaki exencoin de artıyor dediğim gibi bekletip sona saklayan kişiler bence iyi bir kar yapacak

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                              • 02 Dec 2017
                              • 4960
                              • Kripto Para - Airdrop

Burada neden bedava para dağıtsın diyenler nerde acep

Bakın neler konuşulmuş bin Exen almak falan, tabiki alınabilir ve ben bu piyasayı biliyorsam ki biliyorum, bu Exenin 2-3 lirayı görmesi fazla uzun sürmez

Ve bunu müşteri yapabilir. Örneğin bin exen aldın hemen birim fiyatı 2 liradan satış emri gireceksin. Piyasa buna alışacak ki Exen fiyatı yükselecek. Satış limite tıkladığında kendin fiyat belirliyorsun. Exenin birim fiyatı oradaki satış ve alış rakamlarının ortalaması

Bu ortalamayı müşteri belirliyor. Ne kadar çok Exen yüksek fiyattan satışa sunulursa alış fiyatı da o kadar artıyor
                              En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 23 - 08 - 18, 19 : 54.

Yorum

• Xenophanes
                                • 17 Nov 2016
                                • 250

Ticaret yapacağına diğer kişiler gibi yaz sende. Abarttın biraz olayı.

Sağa sola laf atacağına en başta saadet zinciri diyen sensin bu oluşuma.

Yorum

Çalışıyor...