Bitcoin --> Ecopayz

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Paşabey
    • 04 Nov 2015
    • 64

1xbet'ten son zamanlarda btc ile para cekme islemi yapan varmi arkadaşlar?
    Bir kesinti/komisyon vs. oluyor mu? Oluyorsa ne kadar bir kesintidir bu?
    Ecopayz'dan banka hesabina (%5 kesinti) ile çekmek yerine, direk btc ile çekmek arasinda ne kadar fark vardir? Ve bunlardan hangisi avantajlidir?
    Kisacasi; 1xbet'te (Eco》Banka) çekmek mi? Yoksa Btc ile çekmek mi? Daha mantikli?
    Bilgili dostlardan biraz acele sekilde bu konuda yardim bekliyorum.

Yorum

• kasa41
      • 29 May 2016
      • 223

bu son yasadan sonra tamamen btc ye dönülecek belliki

Yorum

• gmbt
        • 01 Nov 2009
        • 4036

İlk olarak Paşabey tarafından gönderildi
        1xbet'ten son zamanlarda btc ile para cekme islemi yapan varmi arkadaşlar?
        Bir kesinti/komisyon vs. oluyor mu? Oluyorsa ne kadar bir kesintidir bu?
        Ecopayz'dan banka hesabina (%5 kesinti) ile çekmek yerine, direk btc ile çekmek arasinda ne kadar fark vardir? Ve bunlardan hangisi avantajlidir?
        Kisacasi; 1xbet'te (Eco》Banka) çekmek mi? Yoksa Btc ile çekmek mi? Daha mantikli?
        Bilgili dostlardan biraz acele sekilde bu konuda yardim bekliyorum.
        Bende aynı konuda yardım bekliyorum.Şu anda atm den kendi tc miz üzerinden ödeme almanın dışında bu btc den para cebimize girene kadar ne kadar komisyon masraf ödüyoruz?Daha önce hiç btc hesabımdan bankaya çekim işlemi gerçekleştirmedim.

Yorum

• rodyum
          • 30 Apr 2014
          • 745

Btc haric gerısı yalan olcak tarih olucak son dalgalardan sonra burdan tempobete cagrıda bılunuyorım ey ınsafsız getır su bıtcoını getir

Yorum

• mobyatac
            • 08 Aug 2006
            • 43

Herkese kolay gelsin
            Eco ile banka hesabimiza cekim yapabiliyormuyuz ?? Btc yada havale kullaniyorun uzun zaman oldu ecoyu kullanmiyorumda.. napalim Ecoya mi gecelim

Yorum

• owgrant
              • 20 Jun 2020
              • 7

İlk olarak rodyum tarafından gönderildi
              Btc haric gerısı yalan olcak tarih olucak son dalgalardan sonra burdan tempobete cagrıda bılunuyorım ey ınsafsız getır su bıtcoını getir
              En iyisi ecopayz kardeşimm...

Yorum

• conan
                • 03 Jul 2020
                • 5
                • futbol, seks
                • mühendis

ecopayz iyi valla. bi de ecopayzden bitcoinle çekme olsa süper olcak

Yorum

• villainhero
                  • 08 Sep 2020
                  • 12

Jetondan var deneyim dedim nasıl bir ücret kestiler ya. Pişman oldum.

Yorum

• skyrunners
                    • 15 Sep 2020
                    • 11

jeton guzel aslında suanda %1 nakıt ıade kampanyası mevcut eskıden %5 dı dusurduler

Yorum

• skyrunners
                      • 15 Sep 2020
                      • 11

yanlız jeton cuzdanda soyle bı sorun var para cekımlerı 10 saatı buluyor

Yorum

• seydiseh
                        • 24 Sep 2020
                        • 19

bırseyı cok merak edıyorum bır arkadasta yazmıs yukarıda coın sıtelerı bızım guvenlıgımız ıcın kımlık selfıe ıstıyor dıye sonrasında ben yapmadım vs deme ugrasma dıye demıs sımdı varsayalımkı bırı kımlıgı aldı hesap actı kara para dedıgınız olayı yaptı krıpto para ıle ne yaparsa yapsın ıster kanlı ıster tozlu para olsun bırı bana soylermı nasıl takıbı yapılabılır bu mumkunmdurkı karapara aklamayı onluyoruz denılıyor sankı azcıkta olsa bır gerceklık payı varmıs gıbı coının olayı zaten bu degılmı !!!!!!!

Yorum

• rouxksk
                          • 29 Nov 2008
                          • 447

selam arkadaslar
                          konudaki ilk mesajdaki transferin nasil yapilacagini gosteren resimler duruyor mu ? bende mi gozukmuyor..iki tarayicidan baktim goremedim.

Yorum

• sergeninho
                            sergeninho yorum yaptı
                            Yorum düzenleme
                            resimler uçmuş. linkler ölmüş
                        • Nowak
                          Banned
                          • 03 Jul 2020
                          • 386

Ecopayzdan bankaya para çekmek tehlikelimi? bets10 ecoya zorluyor papara kapanmış bets10dan çekimim var nasıl bir yol izlemeliyim biri yardımcı olabilirmi?

Yorum

• leaderhasan
                            • 19 Dec 2009
                            • 195

İlk olarak Nowak tarafından gönderildi
                            Ecopayzdan bankaya para çekmek tehlikelimi? bets10 ecoya zorluyor papara kapanmış bets10dan çekimim var nasıl bir yol izlemeliyim biri yardımcı olabilirmi?
                            Ecopayz atm ile yatırıyordu ben en son çektiğimde. O şekilde bir tehlikesi yok. Hala öyle midir bilemiyorum ama.

Yorum

• kennymo
                              • 15 Jun 2008
                              • 38

Merhabalar,

50k gibi bir miktar mevcut ecopayzde (bir 150 de buro hesabimda var). Simdi bunu bankama nasil gecirmeliyim? Parca parca ceksem islem sayisi goze batabilir, tek basina ceksem mebla yuksek... T EB'e cekmeyi planliyorum.

Bitcoin olayina girmeli miyim? Ecopayzdeki parayi nereye transfer etsem (komisyonu takmiyorum) en sikintisiz hesabima geciririm?

Cok tesekkurler.

Yorum

• batikosman
                                batikosman yorum yaptı
                                Yorum düzenleme
                                Bankaya çekme. bizim arkadaşın hesabına bloke koydu mavi banka şüpheli işlem diye.bankaya gittiğinde sizinle çalışmayacağız demişler ceza falan almadı...Benimde hesabımda biraz birikti ben dumanbete atıp btc ile çekiyorum..Tabi bide ptt çekebilirsin azar azar..upt ile gönderiyorlar..pttde sorarlarsa para danimarkadan geliyor göndericide sensin alıcıda.akrabam yolladı devamlı bu şekilde yolluyor dersin.
                                Edit: şimdi denedim dumanbet izin vermedi çapraz çekime.
                                En son batikosman tarafından düzenlendi; 10 - 11 - 20, 07 : 05.
                            Çalışıyor...