kriptoyla yükleyebilecegim sanal kredi kartı?

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Selocan42
    • 12 Dec 2021
    • 229

kriptoyla yükleyebilecegim sanal kredi kartı?

merhaba. bu tür bir site uygulama var mı bildiginiz? cüzdana usdt yatırıp sanal yarattigim kredi kartını kullanabilecegim?
  • taksici travis
    • 19 Apr 2022
    • 1386

Bazı borsalarda böyle bir uygulama var galiba binance veya coinbase gibi ama Türkiye içi kullanılabiliyor mu bilmiyorum. Borsa dışı kullanabileceğimiz daha anonim böyle bir uygulama varsa bana da lazım böyle bir şey bilen varsa yeşillendirsin

Yorum

• Tede
      • 22 Jun 2018
      • 176

Bu işlemleri yapabileceğin platformlar var.Aracı uygulamalarlada yapılıyor büyük borsaların çoğunda mevcut.Bu işlemin ismide 'P2P' işlemler olarak geçer.(Sitelerde TR'ye hizmet veren aracı kuruluşları araştırın derim Wise-Papara-Havale vb.)

P2P amacı farklı ödeme sistemlerini kriptolara entegre etme durumu,kripto gibi dola-euro vs onlarında takası,satış-alışı mevcut.Komisyonlar genelde ufak oluyor alışveriş ekranında gösteriyor zaten ne veriyorsun ne alıyorsun döviz bürosu misali.
      Güvenli midir?Güvenlidir.Çünkü site burada aracı oluyor sizin paranızı havuza alıyor,iki tarafında tutarlarına bloke konulup anlaştığınız adamın parası tarafınıza yatırdığına dair bildirim vermediğiniz sürece karşıya parayı geçirmiyor belli süreler içerisinde.Art niyetli insanlar bu sistemde barınması pek mümkün olmuyor,ne biliyim parayı gönderdim onay ver vs. gibisinden.Anlaşmazlık durumunda ispatlar isteniyor.

Parayı aktarmak için en mantıklı yol bana sorarsanız 'Wise' kendi adınıza hesap açıp banka hesabına en hızlı şekilde çek-yatır yapabilirsiniz.Bazı borsalarda Havale-Papara vs vs. var ama gördüğüm komisyon oranları çok o seçimlerde.

Borsaları araştırın oranları ne verir ne alır gibisinden büyük havuzlar büyük sitelerde oluyor ama Binance geçen ay Wise olayını askıya aldı ilerleyen günlerde eklenir tahminen.Büyük borsalarda çok ve büyük işlem hacimli insanlar oluyor dediğim gibi oralara bakın.Üye olmadan birçok borsada işlemleri inceleyebiliyorsunuz,araştırın kafanıza yatan yerde işlem yapın.

Yorum

Çalışıyor...