Bitcoin Kullanım Klavuzu

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • empty
    • 07 Mar 2006
    • 463

İlk olarak Galasek tarafından gönderildi
    Binance'de günlük 2 BTC ve üstü çekim yapmadığın sürece belge göndermene gerek yok. Belgeler çabuk onay alıyor diye biliyorum. Direkt TL ile BTC, ETH, XRP ve BNB alabilirsin. En son böyleydi. XRP ile transfer yaparsan 0.25 XRP kesiyorlar o da şimdiki kura göre 40 kuruş falan yapıyor. Papara ile yatırırken ve çekerken de biraz komisyon alıyorlar.
    İlglnlz lcln teşekkürler. Ben paribu kullaniyorum eğer paribu'ya göre çok komisyon almayacaklarsa binance'a geçmek mantıklı gibi. Yabancı borsa sonuçta daha sağlam olur. Son olarak binance hesabı olanlar ve kullananlar sorduğum sorulara cevap verebilirse memnun olurum.

Yorum

• Leqi0n
      • 18 Mar 2019
      • 76

Arkadaşlar çok mühim bir sorum olucak .. 20 bin - ve yahut 40 bin tl çekim talebi verildi coin ile.. Ve paribu hesabına geldi coin. Paribunun bunu masaka bildirme durumu olurmu. Gelip sorup sorgularlarmı nerden geldi bu miktar hesabına , nerden elde ettin vs ? El koyma , dava açma , bloke koyma vs olur mu ?
      En son Leqi0n tarafından düzenlendi; 04 - 03 - 20, 10 : 45. Sebep: ek

Yorum

• muhsem
        • 26 Sep 2007
        • 568

İlk olarak Leqi0n tarafından gönderildi
        Arkadaşlar çok mühim bir sorum olucak .. 20 bin - ve yahut 40 bin tl çekim talebi verildi coin ile.. Ve paribu hesabına geldi coin. Paribunun bunu masaka bildirme durumu olurmu. Gelip sorup sorgularlarmı nerden geldi bu miktar hesabına , nerden elde ettin vs ? El koyma , dava açma , bloke koyma vs olur mu ?
        Bu sorunun cevabını bende bekliyorum.

Yorum

• Michelangelo
          Fransa Ligi
          • 04 Sep 2009
          • 12457

Btc cüzdan önerisi olan var mı ? Jaxx kullanıyordum en son etkinlikten gelen ödül yok oldu. Google da biraz araştırdım pek güvenilir değil galiba.

Yorum

• sergeninho
            • 29 Jan 2008
            • 5979

binance ,blockchain,coinbase var bende.
            hepsine de kimlik selfie yollamıştım.

Yorum

• Michelangelo
              Fransa Ligi
              • 04 Sep 2009
              • 12457

İlk olarak sergeninho tarafından gönderildi
              binance ,blockchain,coinbase var bende.
              hepsine de kimlik selfie yollamıştım.
              coinbase wallet indirdim. BTC seçince sewgit btc var bi de legacy btc var ikisi arasında fark nedir ?

Ayrıca cüzdanlar için belge isteniyor mu ?Ğ

Yorum

• ~Borges
                • 09 Dec 2004
                • 2929

Ben, desktop için Exodus kullanıyorum. Belge, herhangi bir yere üyelik vs yok. Şifreni unuttun, kurtarma anahtarını kaybettin hesap ölür şeklinde bir cüzdan. Araştır, belki işine yarayabilir.

Yorum

• sergeninho
                  • 29 Jan 2008
                  • 5979

İlk olarak anil3100 tarafından gönderildi
                  coinbase wallet indirdim. BTC seçince sewgit btc var bi de legacy btc var ikisi arasında fark nedir ?

ben coinbase'le blockchain'e belgeyi hediye kampanyaları için yükledim.

ilk sorunun da cevabını bilmiyorum.

Yorum

• ~Borges
                    • 09 Dec 2004
                    • 2929

İlk olarak anil3100 tarafından gönderildi

Acil dışarı çıkıp gelmem gerektiği için devamını yazamadım.

Legacy, adından da anlaşılacağı üzere eski versiyon gibi düşünebilirsin. SegWit sonradan çıktı. Bitcoin Network üzerinden işliyor. Tabii teknik kısımlar son kullanıcı pek ilgilendirmiyor.

Seninle alakalı kısım;
                    1- SegWit daha az veri kullandığından ödeyeceğin fee daha düşük oluyor. Legacy'de daha fazla masraf çıkıyor.
                    2- Eskiden, SegWit'i her yer desteklemiyordu. O sebepten cüzdanın alamayabiliyordu galiba, öyle bir durumlar vardı ama tam detayı aklımda değil. Halen SegWit'i desteklemeyen cüzdan/borsa kaldı mı bilemiyorum ama sanmam.

SegWit > Legacy diyebiliriz.

Yorum

• MadurFakir
                      • 19 Nov 2007
                      • 1447

İlk olarak Leqi0n tarafından gönderildi

O paranın kimden ve nereden geldiğini tespit edemeyecekleri için hiçbir sorun olmaz rahat olun..

Yorum

• curry2014
                        • 03 Oct 2014
                        • 3856

Paribu ya bir siteden para çektim Hesabiniza BTC giris oldu. Yeterli onayi aldiginda kullanilabilir bakiyenize eklenecektir.

Diye mesaj geldi 2.30 saat oldu para hesaba geçmedi normalde 10 dakikada geçerdi sorun ne olabilir?

Yorum

• Jubilevski
                          Banned
                          • 04 Jan 2020
                          • 168

İlk olarak curry2014 tarafından gönderildi
                          Paribu ya bir siteden para çektim Hesabiniza BTC giris oldu. Yeterli onayi aldiginda kullanilabilir bakiyenize eklenecektir.

Diye mesaj geldi 2.30 saat oldu para hesaba geçmedi normalde 10 dakikada geçerdi sorun ne olabilir?
                          24 saati bulduğunu bile gördü bu gözler gelir hocam merak etme

Yorum

• jonson12
                            • 24 Oct 2015
                            • 2631

48 saate yaklaştı paribuya bir miktar bitcoin yatırımı yaptım madenci onayinda takılı kaldı nasıl iş bu?

Yorum

• x12x
                              • 12 Dec 2007
                              • 7262

Buraya da yazalım , bu aralar btc ile çekim yaparken dikkat edin. Corona virüsü nedeniyle acayip bir dalgalanma var 1 dakika içinde çok değişiyor.

Yorum

• İkibuçuküst
                                • 29 Aug 2015
                                • 355

İlk olarak x12x tarafından gönderildi
                                Buraya da yazalım , bu aralar btc ile çekim yaparken dikkat edin. Corona virüsü nedeniyle acayip bir dalgalanma var 1 dakika içinde çok değişiyor.
                                Perşembeyi Cumaya bağlayan gece 01.00 de 1000 TL çektim BTC'deki hesabıma yansıdığı gibi 1020 TL oldu

Yorum

Çalışıyor...