Bitcoin Kullanım Klavuzu

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • LordisBack
    • 04 Nov 2012
    • 1041

İlk olarak High End tarafından gönderildi
    Neye istinaden geliyor bunlar? Gerçi bende blockchainden işlem yapmadım sadece madencilerin teyitlerini kontrol ediyordum.

Binance-Btcturk-Dpara yetiyor fazlasıyla
    abi k.bakma yeni gördüm. harun34 cevaplamış zaten, 1 ay önce üye olup onaylatıp selfie falan yolladık hala bekliyoruz ben de 13 kasım girmişim listeye...

Yorum

• High End
      Banned
      • 04 May 2016
      • 7084

İlk olarak LordisBack tarafından gönderildi
      abi k.bakma yeni gördüm. harun34 cevaplamış zaten, 1 ay önce üye olup onaylatıp selfie falan yolladık hala bekliyoruz ben de 13 kasım girmişim listeye...
      estağfirullah , bol şans cümleten

Yorum

• Brktrn2
        Banned
        • 05 May 2016
        • 2182

İlk olarak High End tarafından gönderildi
        Neye istinaden geliyor bunlar? Gerçi bende blockchainden işlem yapmadım sadece madencilerin teyitlerini kontrol ediyordum.

Binance-Btcturk-Dpara yetiyor fazlasıyla
        abi bende dnsden dolayı fazla giremiyorum yeni gördüm cevap veremedim kusura bakma

Yorum

• High End
          Banned
          • 04 May 2016
          • 7084

İlk olarak Brktrn2 tarafından gönderildi
          abi bende dnsden dolayı fazla giremiyorum yeni gördüm cevap veremedim kusura bakma
          Estağfirullah canım kardeşim, sana da bol şans

Yorum

• mutluolacağım
            • 10 Jul 2018
            • 31

btcturk'e kayıt oldum geçen gün. Sözleşmeyi okurken de şu ifadeler dikkatimi çekti. Bu ifadelere göre btcturk kişisel bilgilerimizi devletle paylaşacak diye anlıyorum ya siz? Sözleşmede geçen ifadeler bunlar:

5.7.
            BtcTurk, aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar:

5.7.1.
            Kanun, KHK, Yönetmelik vb. yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlükte bulunan yazılı hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,

5.7.2.
            BtcTurk’un kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,

5.7.3.
            Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde,

5.7.4.
            Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerde.

Yorum

• High End
              Banned
              • 04 May 2016
              • 7084

İlk olarak mutluolacağım tarafından gönderildi
              btcturk'e kayıt oldum geçen gün. Sözleşmeyi okurken de şu ifadeler dikkatimi çekti. Bu ifadelere göre btcturk kişisel bilgilerimizi devletle paylaşacak diye anlıyorum ya siz? Sözleşmede geçen ifadeler bunlar:

5.7.
              BtcTurk, aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar:

5.7.1.
              Kanun, KHK, Yönetmelik vb. yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlükte bulunan yazılı hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,

5.7.2.
              BtcTurk’un kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,

5.7.3.
              Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde,

5.7.4.
              Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerde.
              Açıklar hocam. Devletin mali inceleme kurumları olan Masak hatta Bddk ,KKB bilgi talep ettiğinde hemen açıklar.

Bunun neresi yanlış. Türkiye de yaşıyorsanız bunlara hesap vermeyecek bir kurum yok maalesef, ECOPAYZ hariç.

Yorum

• romanist
                • 02 Dec 2008
                • 9255
                • futbol,basketbol,tenis,sinema,tiyatro,kitap

neteller ile diyelim bitcoin aldık o bitcoini btcturke falan yatırıp sonra bozdurup hesaba çekebilirmiyim
                En son romanist tarafından düzenlendi; 19 - 12 - 18, 14 : 36.

Yorum

• ugursss
                  • 18 Oct 2008
                  • 2179

Koineksten mesaj geldi. Türkiyenin ilk bitcoin atm si nişantaşında açıldı diye.
                  Haberide var. Kullanımı nasıl olacak acaba?

https://kriptokoin.com/turkiyenin-il...lanima-acildi/

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• High End
                    Banned
                    • 04 May 2016
                    • 7084

İlk olarak ugursss tarafından gönderildi

Para basar bu atm ler, hele bir de ek komsyon ödenir bunlara anıda görüntü diye..

Of almak lazım böyle bir şey ama iyi sermaye lazım
                    En son High End tarafından düzenlendi; 19 - 12 - 18, 18 : 53.

Yorum

• Ahmet48
                      Banned
                      • 25 Feb 2017
                      • 67

İlk olarak ugursss tarafından gönderildi

Kullanimi nasil olur muamma ama giderim hemen görmeye

Yorum

• jonson12
                        • 24 Oct 2015
                        • 2631

Betssonada gelmiş bitcoin ile yatırım

Yorum

• harun34
                          • 10 Apr 2016
                          • 783

Çok guzel bir adim fakat ülkede ilk derken istanbulda zaten havalimanina koymuslardi ilk falan degil ve belli bir sure sonra kaldirdilar hic talep olmayinca.Avrupaya gidenlerden kullananlardan duyuyoruz komisyonlari baya yuksek diyorlar.Avrupa ikametli olup turistik seyahate gelenler icin cok guzel bir secenek Daha onceden butun sirketler atm karti gonderiyordu bizlere simdi tamamen bizim ulkeyi iptal ettiler.Kim nasil kullanabilecek merakla bekliyorum hayirli olsun

Yorum

• jonson12
                            • 24 Oct 2015
                            • 2631

Yurtdisinda bu makinalar bayagi aktif kullanıyor sanırsam ama koineksin makinesinin komisyon oranı can alıcı nokta olucak tutup tutmamasında.

Yorum

• LeeSharp77
                              • 12 Apr 2017
                              • 2523

Harika oldu bu bitcoin atm si.diger borsalar da yapabilir geri kalmamak icin. Yav dusunsenize bankayi tamamen aradan cikartiyo. Limitler hayal kirikligi yapti ama max 500 lira islem limiti diyo. Tabii birden cok islem yapilabilir umarim.

Yorum

• salih341111
                                • 06 Dec 2007
                                • 4390
                                • Basketbol

Arkadaşlar

yarım saat once BTC hesabıma 1000 tl yatırmak ıcın yatırım formu olusturdum 1000 tl lık. Akbankta havale ucretı kesıldıgı ıcın 995 tl yolladım ama 1000 lık form doldurdugumu unuttum ve yyanlısklıla yolladım artık

45 dk para gecmedı hesaba canlı yardımda net cevap veremıyor

nasıl bır surec ızlemem gereklı acaba ?

Yorum

Çalışıyor...