Bitcoin Kullanım Klavuzu

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • komurkentli
    • 19 Nov 2015
    • 1261
    • Basketbol

İlk olarak ahmetrz tarafından gönderildi
    Blockchain üzerinden bitcoin ile 4-5 saat önce yatırım yaptım tempoya. Hala blockchain tarafından işlem onayı gelmemiş. Para benim hesabımdan çıktığı halde.

Saatlerdir boşuna tempobet tarafına sinirleniyorum. Bu durumu yaşayan ya da işlemi nasıl iptal edebileceğimi bilen var mı?
    İşlem iptal olmaz kontrol edebilirsin blochain üzerinden 3 onay alması lazım bazen çok gec alıyor 3 onayı o yüzden ben hep litecoin tercih ediyorum

Venus_V3_5040_2GB cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• jonson12
      • 24 Oct 2015
      • 2631

100 tl lik bitcoin cash alsak 200 TL’miz mi olacak basit ifade ile?

Yorum

• satanicc666
        • 30 Apr 2010
        • 1592

benim bir problemim var bir siteye coin ile yatırım yaptım kolaydı işlemler yatırmak istediğim tl miktarının karşılığında kaç coin yatırmam gerektiği belirtiliyordu direk o miktarı kopyaladım yatırdım sorun yaşamadan fakat şimdi farklı bir buroyada yatırım yapıcam onda yatırmam gereken coin hesabının yanında kaç coin yatırmam gerektiği görünmüyor sadece yatıracağım tl miktarı var o miktar karşılığı kaç coin yatırmamız gerektiğini falan nasıl yapıyorsunuz bu gibi durumlard, yardımcı olabilcek biri var mı ?

Yorum

• Clover
          • 16 Feb 2011
          • 919

Paribuda 100 lira gibi rakam nasıl nakite çevirilebilir arkadaşlar?

Banka hesapları blokeli papara vs şu an açık gözüküyor ama oraya çekiliyor mu, çekiliyorsa oradan nasıl nakite dönecek

Ziraat bankasının da bloke edilmesi mahvetti bütün düzeni. Maaşım, ödemelerim vs darma dağın oldu.

Yorum

• Mr.JuNe
            • 06 Feb 2007
            • 13110

İlk olarak Clover tarafından gönderildi

Banka hesapları blokeli papara vs şu an açık gözüküyor ama oraya çekiliyor mu, çekiliyorsa oradan nasıl nakite dönecek

Ziraat bankasının da bloke edilmesi mahvetti bütün düzeni. Maaşım, ödemelerim vs darma dağın oldu.
            Tüm hesapların blokeliyse tek çare bir arkadaşına yollicaksın btc olarak o kendisi çekip sana elden vericek ya da cepbank yapıcak.

İlk olarak satanicc666 tarafından gönderildi
            benim bir problemim var bir siteye coin ile yatırım yaptım kolaydı işlemler yatırmak istediğim tl miktarının karşılığında kaç coin yatırmam gerektiği belirtiliyordu direk o miktarı kopyaladım yatırdım sorun yaşamadan fakat şimdi farklı bir buroyada yatırım yapıcam onda yatırmam gereken coin hesabının yanında kaç coin yatırmam gerektiği görünmüyor sadece yatıracağım tl miktarı var o miktar karşılığı kaç coin yatırmamız gerektiğini falan nasıl yapıyorsunuz bu gibi durumlard, yardımcı olabilcek biri var mı ?
            Hangi site hocam biliyorsam yardımcı olayım, miktar yazmıyorsa ne kadar yollarsan o kadar geçen tarzda bürolardan biri olabilir.

Yorum

• satanicc666
              • 30 Apr 2010
              • 1592

İlk olarak Mr.JuNe tarafından gönderildi
              Tüm hesapların blokeliyse tek çare bir arkadaşına yollicaksın btc olarak o kendisi çekip sana elden vericek ya da cepbank yapıcak.

Hangi site hocam biliyorsam yardımcı olayım, miktar yazmıyorsa ne kadar yollarsan o kadar geçen tarzda bürolardan biri olabilir.
              büro wonodds

Yorum

• Mr.JuNe
                • 06 Feb 2007
                • 13110

İlk olarak satanicc666 tarafından gönderildi
                büro wonodds
                Onlarda ne kadar yollarsan o kadar geçiyordu sanırım hocam öyle yazmıştı birisi forumda ama emin misin bu adamlara para yatırmak istediğinde. Şimdi yatırsan çarşambadan önce para çekemezsin mutlaka keyfi iptaller yaşarsın sinir hastası olursun bonus için değer mi bilemiyorum. Tekrar bir düşün olmadı yatır

Yorum

• Clover
                  • 16 Feb 2011
                  • 919

Tam keşmekeş oldu. Bu konu böyle ifade de edilmiyor. 100 lira bu işlemler sonucunda muhtemelen çöp olur gibi
                  Bahsettiğim rakam da eğer olursa Tost arkadaşın çekilişinden çıkan rakam.

Yorum

• satanicc666
                    • 30 Apr 2010
                    • 1592

Onlarda ne kadar yollarsan o kadar geçiyordu sanırım hocam öyle yazmıştı birisi forumda ama emin misin bu adamlara para yatırmak istediğinde. Şimdi yatırsan çarşambadan önce para çekemezsin mutlaka keyfi iptaller yaşarsın sinir hastası olursun bonus için değer mi bilemiyorum. Tekrar bir düşün olmadı yatır
                    teşekkür ederim ilgin ve cevapların için acemiyim biraz bu coin işlerinde o zaman yatıracağım miktar kaç coin yapıyor hesaplayıp ona göre göndereyim borsa kur farkları varsa 3 aşşa 5 yukarı bir miktar geçer . Benim için çekim süresi pek sorun olmuyor mutlak geleceğini bileyim yeter , gerçi wonodds ta da geçmiş işlemlerimde de hiç sorun yaşamadım ecopayz ile çok kısa sürelerde çekimlerim gerçekleşti hep diğer yöntemlerde durum nedir yada bana mı denk gelmedi bilemiyorum

Yorum

• Trader
                      • 22 Dec 2007
                      • 1038

İlk olarak Clover tarafından gönderildi

Çipli paparacard almanız gerekiyor.
                      Yıl sonuna kadar papara karta başvuranlara kart ücretini iade ediyorlar.

https://www.papara.com/#!/card

Yorum

• eight
                        • 22 Dec 2011
                        • 919

İlk olarak komurkentli tarafından gönderildi
                        İşlem iptal olmaz kontrol edebilirsin blochain üzerinden 3 onay alması lazım bazen çok gec alıyor 3 onayı o yüzden ben hep litecoin tercih ediyorum

Geç onay alıyor derken ne kadar sürüyor hocam ortalama? 10 saat oldu cumartesiyi çöp ettiler. Yarın da gider mi acaba

Yorum

• komurkentli
                          • 19 Nov 2015
                          • 1261
                          • Basketbol

Geç onay alıyor derken ne kadar sürüyor hocam ortalama? 10 saat oldu cumartesiyi çöp ettiler. Yarın da gider mi acaba
                          https://www.blockchain.com/btc/address/
                          adres kısmına btc adrrsini yazarsan kaç onay aldığını gösterir 3 almıssa geçmiştir

Yorum

• eight
                            • 22 Dec 2011
                            • 919

0/3 görünüyor zaten onay kısmı da. Keyiflerine göre bekliyorum gibi geliyor. Mantığı nedir neyin onayını bekliyorum şu an

edit: bunu yazdıktan sonra geldi onaylar
                            En son eight tarafından düzenlendi; 10 - 11 - 18, 23 : 28.

Yorum

• komurkentli
                              • 19 Nov 2015
                              • 1261
                              • Basketbol

0/3 görünüyor zaten onay kısmı da. Keyiflerine göre bekliyorum gibi geliyor. Mantığı nedir neyin onayını bekliyorum şu an

edit: bunu yazdıktan sonra geldi onaylar
                              Madenci ücretleri die fee ücreti onu düşük verince gec geliyor bazen kullandığın yerde ltc varsa tavsiye ederim işlem yapıldıktan 5dk sonra gecio karsı tarafa

Yorum

• gercek
                                • 05 Sep 2005
                                • 4639
                                • Turizm

Binance'de onaysız hesap üzerinden işlem yapıp sorun yaşayan oldu mu? daha sonradan kimlik onay isteme vb. durumlar mesela? 2 btc ye kadar kimlik onaysız günlük işlem hakkı veriyor görünüyor ve bu 2 btc limitine çekme de dahil mi? kimliik onaysız çekme yapılıyor mu?

Yorum

Çalışıyor...