Bitcoin Kullanım Klavuzu

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • jonson12
    • 24 Oct 2015
    • 2631

İlk olarak Mr.JuNe tarafından gönderildi
    Onaylı hesap durumu olmasa 25 dolar için minimum 250 tane hesap açıcak adamlar var forumlarda, bunu bilemeyecek kadar saf değillerdir
    Üstad senin hesap onaylı mi?

Yorum

• satanicc666
      • 30 Apr 2010
      • 1592

arkadaşlar bu coin işlerinden hiç anlamıyorum uzun zamandır bir hesap açasım vardı ha bugün ha yarın açarım diye bir türlü açmamıştım rotabetin litecoin çekilişi kazanınca bu fırsatla açayım artık dedim, paribu dan hesap açtım tc numaramı girince hesap onaylandı, ben bu paribuda bana litecoin göndermeleri için vereceğim id numaramı bulamadım nerede çıkıyor ? birde genelde btcturk öneriliyor hesap onayı için arkalı önlü kimlik resmi gönderdim fakat kimlikle selfie falanda istiyor selfie falan uğraşacak kadar avantajı flaan var mı bu sitenin göndereyim mi onu da yoksa paribu işimi görür mü ?

Yorum

• Mr.JuNe
        • 06 Feb 2007
        • 13110

İlk olarak satanicc666 tarafından gönderildi
        arkadaşlar bu coin işlerinden hiç anlamıyorum uzun zamandır bir hesap açasım vardı ha bugün ha yarın açarım diye bir türlü açmamıştım rotabetin litecoin çekilişi kazanınca bu fırsatla açayım artık dedim, paribu dan hesap açtım tc numaramı girince hesap onaylandı, ben bu paribuda bana litecoin göndermeleri için vereceğim id numaramı bulamadım nerede çıkıyor ? birde genelde btcturk öneriliyor hesap onayı için arkalı önlü kimlik resmi gönderdim fakat kimlikle selfie falanda istiyor selfie falan uğraşacak kadar avantajı flaan var mı bu sitenin göndereyim mi onu da yoksa paribu işimi görür mü ?
        Paribuda her btc transferinde 20 25 lira komisyon verirsin. Ayrıca sadece tek bankadan minimum 500 tl yatırabiliyorsun paribuya. Sorun olduğunda iletişim kurmak zor, çekimler mesai saatlerinde geliyor uzun sürebiliyor. Btcturk'te btc transferinde kuruş komisyon ödemezsin , 7/24 destek var, papara ile minimum 10 tl , banka ile min 100 tl yatırabilirsin çekimler de paparaya anında geçer bankaya da akbnk kullanıyorsan 5 10 dk diğer bankalara mesai saatleri içinde yine 5 10 dk'da geçer. BTCTurk ile diğerleri arasında uçurum farklar var kullanan bilir.

İlk olarak jonson12 tarafından gönderildi
        Üstad senin hesap onaylı mi?

Yok hocam blockchain'i aktif kullanmıyorum o yüzden gerek duymadım.

İlk olarak alex25 tarafından gönderildi
        merhaba bisey danıscaktım ben betticketten 180 tl cekim talebi verdim btctürke.Parayı yatırmıslar ama hesaba 155 lira para geçmiş 25 lira kesinti normalmi acaba 1 saat içinde ?kesintiyi hesabıma eklemişler saolsunlar ama genede miktara göre çok fazla kesinti bence
        Betticket'ta btc işlemleri manuel hallediliyor,kur farkından dolayı kaybın olabilir 5 10 lira en fazla ama 180 lirada 25 kayıp mantıksız. Muhtemelen kendi borsalarının btc çekme masrafını da sana yansıtıyorlar. Daha ziyade canlı yardımla muhattap olmadan işlem yapabildiğin otomatik yatırım çekim olan sitelere yatırmanı öneririm.
        En son Mr.JuNe tarafından düzenlendi; 08 - 11 - 18, 12 : 56.

Yorum

• JuanPablo
          • 15 Mar 2015
          • 2897

Blockhainde nasıl yapıyoruz arkadaşlar

Yorum

• Muzadam
            • 08 Dec 2009
            • 561

İlk olarak Galasek tarafından gönderildi
            kimliğimi onaylamaya çalıştım. naısl çözebilirim bu sorunu.
            Only your face can be in the selfie
            Sanırım BTC Türk'e gönderdiğiniz fotoğrafta kağıt tutuyorsunuz. Fotoğrafta sadece yüzünüz görünmeli diyor blockchain'den gelen mesajda. Sadece yüzünüzün göründüğü, elinizde hiçbir şey olmayan bir fotoğraf gönderip deneyin bakalım.

Yorum

• Trader
              • 22 Dec 2007
              • 1038

İlk olarak betdeep34 tarafından gönderildi
              verification adımlarını geçerken selfie için sana özel link veriyor o linki teefonunda açıp resmini çekiyorsun işlem tamamlanıyor

ben tüm adımları doğru yapmama rağmen onaylatamadım henüz mail atmışlar inceleyip size döneceğiz diye
              selfie elinde ehliyeti tutarken olacak sanırım.

edit: sadece yüzünüz görünecekmiş. Elimizde ehliyet tutarken yüklemeye çalıştığımızda sistem kabul etmiyor.
              En son Trader tarafından düzenlendi; 10 - 11 - 18, 03 : 00.

Yorum

• Trader
                • 22 Dec 2007
                • 1038

1 sn de onaylandı.

bilgisayardan ehliyet ön ve arka ve sadece yüzüm görünecek şekilde selfie upload ettim. Telefon kullanmadım.
                Anında onaylandı hesap. Otomatik gerçekleşiyor işlem. Kontrolü sistem yapıyor.

Yorum

• Galasek
                  • 14 Mar 2005
                  • 4725

Blockchain komisyon ücreti binanceden daha mı az ? Yani blockchainde transfer yaparken kesinti ücreti sadece madencilere mi gidiyor?
                  En son Galasek tarafından düzenlendi; 10 - 11 - 18, 09 : 05.

Yorum

• komurkentli
                    • 19 Nov 2015
                    • 1261
                    • Basketbol

Bitcoin Cash (BCH) ağında15/11/2018 19:40:00(TSİ)'da çatallanma gerçekleşecektir. Çatallanmanın başarılı olması durumunda belirtilen tarihte kullanıcıların bakiyelerinde bulunan BCH miktarı kadar Bitcoin SV (BSV), kullanıcıların belirleyeceği BSV cüzdanlarına gönderilecektir. Borsamız üzerinden BSV alım satım işlemi yapılmayacaktır. Bu tarihten sonraki BCH işlemlerinde BSV karşılığı olmayacaktır.

Kullanıcılarımızın çatallanma öncesi ve sonrasındaki sorunlardan etkilenmemesi için15/11/2018 17:00:00(TSİ)'dan itibaren BCH alım/satım ve yatırma/çekme işlemleri durdurulacaktır. Çatallanma sonrası BCH ağı takip edilip, stabil olduğuna karar verildiğinde BCH işlemleri aktif edilecektir.

Hesaplarına BSV tanımlanan kullanıcılarımız BSV ağının sağlıklı çalışmaya başlamasıyla beraber 30 gün içinde çekme isteklerini sitemiz üzerinden yapabilecektir.

Saygılarımızla.

Koineks

Venus_V3_5040_2GB cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Trader
                      • 22 Dec 2007
                      • 1038

İlk olarak Galasek tarafından gönderildi
                      Blockchain komisyon ücreti binanceden daha mı az ? Yani blockchainde transfer yaparken kesinti ücreti sadece madencilere mi gidiyor?

https://bitcoinfees.earn.com/

https://www.buybitcoinworldwide.com/fee-calculator/

Kesinti şebeke yoğunluğuna göre değişiyor. Hemen geçsin 1 saat içinde derseniz en fazla 2 TL ye denk gelen bir işlem ücreti ödersiniz. Acelem yok derseniz 20-30 kuruş işlem ücretiyle transfer yapabilirsiniz.

En son Trader tarafından düzenlendi; 10 - 11 - 18, 16 : 53.

Yorum

• jonson12
                        • 24 Oct 2015
                        • 2631

Catallasma nedir mr.june ustad Bilgin var mi

Yorum

• eight
                          • 22 Dec 2011
                          • 919

Blockchain üzerinden bitcoin ile 4-5 saat önce yatırım yaptım tempoya. Hala blockchain tarafından işlem onayı gelmemiş. Para benim hesabımdan çıktığı halde.

Saatlerdir boşuna tempobet tarafına sinirleniyorum. Bu durumu yaşayan ya da işlemi nasıl iptal edebileceğimi bilen var mı?

Yorum

• harun34
                            • 10 Apr 2016
                            • 783

İlk olarak komurkentli tarafından gönderildi
                            Bitcoin Cash (BCH) ağında15/11/2018 19:40:00(TSİ)'da çatallanma gerçekleşecektir. Çatallanmanın başarılı olması durumunda belirtilen tarihte kullanıcıların bakiyelerinde bulunan BCH miktarı kadar Bitcoin SV (BSV), kullanıcıların belirleyeceği BSV cüzdanlarına gönderilecektir. Borsamız üzerinden BSV alım satım işlemi yapılmayacaktır. Bu tarihten sonraki BCH işlemlerinde BSV karşılığı olmayacaktır.

Kullanıcılarımızın çatallanma öncesi ve sonrasındaki sorunlardan etkilenmemesi için15/11/2018 17:00:00(TSİ)'dan itibaren BCH alım/satım ve yatırma/çekme işlemleri durdurulacaktır. Çatallanma sonrası BCH ağı takip edilip, stabil olduğuna karar verildiğinde BCH işlemleri aktif edilecektir.

Hesaplarına BSV tanımlanan kullanıcılarımız BSV ağının sağlıklı çalışmaya başlamasıyla beraber 30 gün içinde çekme isteklerini sitemiz üzerinden yapabilecektir.

Saygılarımızla.

Koineks

Koineksin destekledigini senden ogrenmis olduk hocam vebitcoinde destekliyormus

Yorum

• Mr.JuNe
                              • 06 Feb 2007
                              • 13110

Bilgim yok da bitcoincash ile işimiz yok zaten boşver kurcalama

Yorum

• komurkentli
                                • 19 Nov 2015
                                • 1261
                                • Basketbol

Çatallaşma belirtilen tarihte herhangi bir coin ağı üzerinden yeni coin üretmek burda bitcoin cash i kullanarak yeni coin çeşidi üretecekler o gün hesapta olan bitcoin cash miktarı kadar yeni üretilecek coinden hesaplara tanımlanacakmıs

Yorum

Çalışıyor...