Bitcoin Kullanım Klavuzu

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • betslove
    • 12 Jun 2012
    • 8811

Zamanında bu sayfada 30 btc m var. Nasıl çeksem diye konuşuluyordu

Kalsa o para, çekmese şimdi milyonerdi

Yorum

• betslove
      • 12 Jun 2012
      • 8811

BtcTurk Ripple eklemiş.

Fee değeri kuruş eden bir coin.

Sekabette ripple ile yatırım var, diğer bürolarda yaygınlaştırırsa çok avantajlı olur.

Yorum

• Bin903
        Banned
        • 30 Jul 2014
        • 943

Arkadaşlar ben de bitcoin hesabı açmak istiyorum güvenilir siteler hangisidir bu tarz konulara kafam basar ama anlamadım aptala anlatır gibi anlatır mısınız

Yorum

• betslove
          • 12 Jun 2012
          • 8811

Bitfeks Digibyte eklemiş bilginiz olsun.

Digibyte fee ücreti 0,5 yani 60 kuruşa felan geliyor.

Digibyte kabul eden bürolar, sekabet, 1xbet ve aynı zamanda ecopayzda da var, aklımda olanlar bunlar.

Yorum

• betslove
            • 12 Jun 2012
            • 8811

BtcTurk bütün bankaları eklemiş neredeyse. Finansbankın Ceo su satın alınca böyle olumlu bir gelişme olmuş demek ki.

Önceden tek bir banka ile sınırlıydı. Aynı banka havale olunca 7/24 işlem yapılabiliyor.

Ama tek sıkıntı min yatırımın 1000 tl olması , daha düşük yatırımlar için %1.18 komisyonla paparayla yatırabiliyoruz.
            En son betslove tarafından düzenlendi; 24 - 02 - 18, 18 : 30.

Yorum

• betslove
              • 12 Jun 2012
              • 8811

Bugün Ethereum transferi yapan var mı?

3 dakika da blockchainden onay alırdı

şimdi 1 saate yakın oldu blockchain de halen pending te . Transfer gerçeklemedi daha.

Not: 2,5 saat sonra transfer gerçekleşmiştir. Ethererum blockchain ağında ki madenciler grev mi yapıyor ya da iş yavaşlatma eylemi mi yapıyor anlamadım niye bu kadar geciktiğini Normalde ETH transfer 3 dakikada onay alırdı.
              En son betslove tarafından düzenlendi; 25 - 02 - 18, 16 : 52.

Yorum

• betslove
                • 12 Jun 2012
                • 8811

Bitfeks digibyte transferini ücretsiz yapmış. Ayrıca herkesçe kullanılan bir bankayı da eklemiş. 7/24 havaleden sonra hesaba geçmesi 5 dakika sürmüyor, digibyte transfer süresüde 1-2 dakida oluyor.

%1-2 gibi bir kur farkıyla hesaba geçiyor gerçekten inanılmaz. Umarım bu sisteminde başına bişey gelmez. ( Bankaların bitfekste çalışmayı sonlardırması gibi )

Yorum

• [escobar]
                  uNiDeNtiFieD
                  • 09 May 2003
                  • 2054

Binance gibi yabanci borsalardan islem yapabilmek icin illa turk borslarinda islem goren kripto para alip , Binance'a aktarim mi yapmam lazim ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ugursss
                    • 18 Oct 2008
                    • 2179

İlk olarak [escobar] tarafından gönderildi
                    Binance gibi yabanci borsalardan islem yapabilmek icin illa turk borslarinda islem goren kripto para alip , Binance'a aktarim mi yapmam lazim ?

Şart degil ama diger türlüsü zor ve masrafli olur kredi karti vs ile almak. O yüzden en iyisi Turk borsalarindan alip aktarim yapmak

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• [escobar]
                      uNiDeNtiFieD
                      • 09 May 2003
                      • 2054

İlk olarak ugursss tarafından gönderildi
                      Şart degil ama diger türlüsü zor ve masrafli olur kredi karti vs ile almak. O yüzden en iyisi Turk borsalarindan alip aktarim yapmak

altcoin alacagim mesela ( iota vs.. ) cuzdan olarak istedigim cuzdani kullanabiliyor muyum ?

Yorum

• Zaby
                        • 11 Oct 2016
                        • 37

bitcoin göndermek 0,001 bt, yani kabaca 35 lira.

Yorum

• Phantomers
                          • 28 Jun 2015
                          • 727

Arkadaşlar Ripple Gönderdim 159.9 Toplam Karşı Taraf Bize Gelen Bir Şey Yok Diyor Txid Linki Bu İşlem Başarı Değilmi Anlıyan Varmı ? https://xrpcharts.ripple.com/#/trans...1C517435CF95C4

Yorum

• Lecher34
                            Banned
                            • 15 Sep 2014
                            • 973

Selam beyler, Turbobit sitesinde 25 Usd birikmiş bayadır kullanmıyordum. Önceden Paypal ile çekiyorduk buradan ama artık Paypal Türkiyeden çekildigi için nasıl ödeme alacağımı şaşırdım. Ödeme seçeneklerinde Bitcoin de var. Şimdi buradan ödemeyi nasıl bitcoin olarak alabilirim. btcturk de hesap açmam yeterli olur mu? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yorum

• ugursss
                              • 18 Oct 2008
                              • 2179

İlk olarak Lecher34 tarafından gönderildi
                              Selam beyler, Turbobit sitesinde 25 Usd birikmiş bayadır kullanmıyordum. Önceden Paypal ile çekiyorduk buradan ama artık Paypal Türkiyeden çekildigi için nasıl ödeme alacağımı şaşırdım. Ödeme seçeneklerinde Bitcoin de var. Şimdi buradan ödemeyi nasıl bitcoin olarak alabilirim. btcturk de hesap açmam yeterli olur mu? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
                              Olur herhangi bir turk borsasi .hesap açıp bitcoin yatir bolumundeki kendi bitcoin adresini turbobitteki gonderim bolumune yazacaksin sadece

Yorum

• Lecher34
                                Banned
                                • 15 Sep 2014
                                • 973

İlk olarak ugursss tarafından gönderildi
                                Olur herhangi bir turk borsasi .hesap açıp bitcoin yatir bolumundeki kendi bitcoin adresini turbobitteki gonderim bolumune yazacaksin sadece

Peki hocam btcturkten direk banka hesabıma tl olarak çekebilir miyim parayı istedigim zaman. Bir de senin tavsiye ettigin güvenilir Türk borsası hangisi sıkıntı çıkarmadan bankaya parayı çekebilecegim site yani.

Edit: Btcturke baktım şimdi de hesap onayı için kimlik fotokobisi filan istiyor. Bitcoinin olayı takip edilememe degil mi zaten. Bunlar neden bu tarz işlere kalkışıyor. Hesap onayı istemeyen borsa var mı yoksa hepsi mi istiyor
                                En son Lecher34 tarafından düzenlendi; 18 - 03 - 18, 18 : 23.

Yorum

Çalışıyor...