Bitcoin Kullanım Klavuzu

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Donatello
    Yönetici
    • 13 Oct 2005
    • 5790

İlk olarak genclerbirligi tarafından gönderildi
    Sevgili forumdaşlar ;

Önceden btc cekerken adresimizi değiştirebiliyorduk. Şimdi değişemiyoruz galiba. Ben Malatyaspor un sponsoru olan yeri kullanıyorum. Ne btc de ne de etherum da adresimi değişemiyorum. Böyle mi olacak artık ? Teşekkürler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben de hemen hemen her işlemden sonra değiştiriyordum. Şimdi baktığımda halen değiştirme butonu aktif.. Cüzdanla bir işlem yapmadan değiştiremiyorsunuz ama işlem yaptığınıza emin misiniz?

Yorum

• genclerbirligi
      • 18 Jun 2013
      • 496

İlk olarak Donatello tarafından gönderildi

Ben de hemen hemen her işlemden sonra değiştiriyordum. Şimdi baktığımda halen değiştirme butonu aktif.. Cüzdanla bir işlem yapmadan değiştiremiyorsunuz ama işlem yaptığınıza emin misiniz?
      Evet,sitelerden etherum ve btc cekıyorum. Daha önce değiştirme butonu aktifti,şimdi yok. ben 3 dür aynı adrese cekıyorum etherumu.

Yorum

• ispirli25
        • 20 Dec 2016
        • 1708

İyi günler. Kredi kartı ile bitcoin alabiliyor muyuz daha önce hiç kullanmadım da?

Yorum

• ~Borges
          • 09 Dec 2004
          • 2929

İlk olarak genclerbirligi tarafından gönderildi
          Evet,sitelerden etherum ve btc cekıyorum. Daha önce değiştirme butonu aktifti,şimdi yok. ben 3 dür aynı adrese cekıyorum etherumu.

bitcoin'de aktif o buton. ethereum'da görünmüyor.

Yorum

• legendarybet
            • 04 Jun 2016
            • 4139

Arkadaşlar advcash ile binance nasıl depozit yapıp çekim yapıyoruz bilen biri söyleyebilir mi binance de advcash göremedim.

Yorum

• marcustanley78
              • 09 Aug 2014
              • 490

İlk olarak StOpLAZmAnYaX tarafından gönderildi
              "BTC ağı ile yapılmış olan ETH transferi sistemsel olarak mümkün olmadığı için maalesef herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

Konu hakkında teknik ekibimizde bulunan arkadaşlarımızdan da bilgi aldık, bu işlemin kurtarılamayacağını söyledir "

Maille bu sekilde ayni seyi soylediler. Burolardan eth ile cekim yaparken cok dikkat edin. Benim 100 TL gitti. Buyuk miktar buyuk sıkıntı cikarir
              Vbet yaptığım işlem aynı şekilde btctürk hareket yok hocam tx attı vbet ama senin başına gelen geldi ethereum riskli bu kanalı kullanan bürolarda, miktar Allah'tan senin gibi rakam benimdi olan oldu artık

Yorum

• StOpLAZmAnYaX
                StOpLAZmAnYaX yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Gecmis olsun reis. Buronun bu gibi durumda cekim sayfasinda kirmizi yaziyla gecmesi gerekiyoru. Sportsbet misal bu erc20 uyarisini site ici bildirimle yapmisti zamaninda. Bu ne alaka deyip btcturkten eth islemi yapmistim ama sorun cikmamisti. Tabii anlamini sonradan ogrendik

• marcustanley78
                marcustanley78 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                StOpLAZmAnYaX hocam btctürk destek manuel yatırımı hallettiler haberin olsun

• StOpLAZmAnYaX
                StOpLAZmAnYaX yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Bana papagan gibi aynu seyleri soylediler. Eth harici ayni durum baskasinda olsa yardimci olurduk ethde mumkun degil bla bla. Sen nasil dedin reis mail mi attin yol gosterir misin. Rollinge sermaye ciksin aminu
            • winneremre
              • 16 Nov 2020
              • 147

İlk olarak ispirli25 tarafından gönderildi
              İyi günler. Kredi kartı ile bitcoin alabiliyor muyuz daha önce hiç kullanmadım da?
              bildiğim kadarıyla binance'de alabiliyorsunuz.

Yorum

• winneremre
                • 16 Nov 2020
                • 147

İlk olarak legendarybet tarafından gönderildi
                Arkadaşlar advcash ile binance nasıl depozit yapıp çekim yapıyoruz bilen biri söyleyebilir mi binance de advcash göremedim.
                Hocam o sistemde ayrıca komisyon var zaten advcash'e yatırım yapmakta zor.

Yorum

• Dentist4040
                  • 08 Aug 2017
                  • 1260

Arkadaşlar şu borsayı şu sebeple avantajlı oldu için kullanıyorum şeklinde bakacak olursanız bu şekilde kıstaslar şeklinde bilgi veritseniz tecrübelerinizi biz de faydalanmış oluruz deyi düşünüyorum Ben BTC türk ile geçen 2200 TL BTC yolladım rotabete oyun hesabıma 2100 yansıdı yüzde 5 fre biraz fazla geldi bana
                  En son Dentist4040 tarafından düzenlendi; 30 - 11 - 20, 00 : 39.

Yorum

• arduaz
                    • 06 Jul 2006
                    • 9172

İlk olarak Dentist4040 tarafından gönderildi
                    Arkadaşlar şu borsayı şu sebeple avantajlı oldu için kullanıyorum şeklinde bakacak olursanız bu şekilde kıstaslar şeklinde bilgi veritseniz tecrübelerinizi biz de faydalanmış oluruz deyi düşünüyorum Ben BTC türk ile geçen 2200 TL BTC yolladım rotabete oyun hesabıma 2100 yansıdı yüzde 5 fre biraz fazla geldi bana
                    Bitcoin ile hangi borsada bu işlemi yaparsan yap, o kesinti olur
                    Bitcoin ile her işlem, her safhasında masraf ve komisyon var
                    Madenciye ödenen komisyon diğer criptolara göre çok fazla, ayrıca Bitcoin anlık değişkenlliği çok fazla

Litcoin ripple gibi cripto paralar la, yukardaki aynı işlemi yaparsan masraf ya sıfır olur, yada senin farkına varamiyacağın kadar düşük olur.
                    Bu nedenle bürolara cripto ile Yatırım Bitcoin ile yapılmaz.
                    Ayni masraf çekim de de var belirteyim.

En iyisi btc dışında ki cripto paraları bu gibi işlemler de kullanmak
                    Zaten yatırım işlemi yaparken, masraf öncesinde görünüyor, ona göre pozisyon almanı öneririm.

Yorum

• Effenberg.
                      • 05 Aug 2016
                      • 7082

btctürk hesabıma kayıtlı adreslere binance adıyla bi eth adresi kayıt etmiştim bugün de binanceye para atacaktım tabi adresi değiştirdiğim aklıma gelmedi,binanceden kontrol de etmedim gönderdiğim coin bi adrese gitti ama bu adresin nereye ait olabileceğini bulamıyorum,1xbete baktım oraya geçen bişey yok,binance tr de girdim orada da yok betco alt yapılarda zaten coin adresi devamlı değişiyor.Bu konuda yapılabilecek bişey var mı mailden kontrol ettiğimde 19 eylülde bu adrese yine coin yollamışım

Yorum

• HornyHornet
                        • 25 Aug 2012
                        • 4981

Merhaba arkadaşlar, eski adıyla koineks, yeni adıyla thodex kullanan var mı? Bu şirketten iş teklifi aldım. Yarın görüşme gerçekleştireceğiz. Stabil bı şirket olduğunu düşünüyorum uzun süredir piyasadalar. Scam bir şirkette çalışmayalım. Tecrübeleriniz var mıdır?

Yorum

• djderezon
                          Banned
                          • 06 Dec 2020
                          • 12

İlk olarak yicik tarafından gönderildi
                          Merhaba arkadaşlar, eski adıyla koineks, yeni adıyla thodex kullanan var mı? Bu şirketten iş teklifi aldım. Yarın görüşme gerçekleştireceğiz. Stabil bı şirket olduğunu düşünüyorum uzun süredir piyasadalar. Scam bir şirkette çalışmayalım. Tecrübeleriniz var mıdır?
                          pozisyon nedir, mahsuru yoksa öğrenebilir miyim hocam

Yorum

• shadow77
                            • 23 Mar 2017
                            • 3317
                            • Hobi
                            • Babayım

Rotabet Destek hesabına 15700 tl işlem yaptım. Rotabet hesabının LTC adresinr gönderim yaptım ama 4 saat oldu hala hesabıma geçmedi bize gelen bi transfer yok diyolar.
                            https://blockchair.com/litecoin/tran...0e59045e1ca836

Yorum

• Rotabet Destek
                              Büro Destek
                              • 28 Sep 2016
                              • 12034

İlk olarak shadow77 tarafından gönderildi
                              Rotabet Destek hesabına 15700 tl işlem yaptım. Rotabet hesabının LTC adresinr gönderim yaptım ama 4 saat oldu hala hesabıma geçmedi bize gelen bi transfer yok diyolar.
                              https://blockchair.com/litecoin/tran...0e59045e1ca836
                              Merhaba shadow77

Durumu destek konusunda da attığınız özel mesajla da tarafınıza uzunca şekilde belirttim.

Kendinizin destek konusundan bize ilettiği ve bizde olan talebiniz BTC'dir

https://www.coinpayments.net/index.p...dbfd6343e0cd4a

İlk olarak shadow77 tarafından gönderildi
                              Destek Rotabet Destek 15700 tl yatırım işlemi yapdım. Form olarak 15600 tl doldurdum. Eksik tutar diye hala geçmiyor. Ve canlı destek ekibi yatırımınız yok diyor. Eksiknolan tutarda https://www.coinpayments.net/index.p...dbfd6343e0cd4a bu adrese gönderdim. Ve canlı destek ekibi engelledi. Çekim çok yapdım diye mi böyle yapılıyor. SLEAZYDREAM Donatello

Bu BTC Cüzdan adresine LTC birim kripto gönderebilmeniz olanaksızdır

Tarafınızdan iletilen görsel bu şekildedir. Ve şu anda da vermiş olduğunuz TX kod bir LTC gönderimine ait olup, size verilmiş cüzdan adresi ile bambaşkadır

Bu durumda bilgisayarınızda / mobil cihazınızda zararlı bir yazılım olması kuvvetle muhtemeldir.

Google'da rastgele bir btc adresi kopyalamayı deneyiniz.

Daha sonra cihazınızda bu kopyaladığınız adresi yapıştırıp, kopyalamış olduğunuz ile karşılaştırınız.

Sürekli farklı şekilde yapıştırıyorsa telefonunuza format atmanız gerecektir.

Açmış olduğunuz talepte olan cüzdan adresine yani 3Q1TBBQ6wVQvGxAdWSzkhQ4NsY8i2KDV2N adresine manuel olarak yazarak LTC birşey göndermeyi deneyiniz. Geçersiz adres uyarısı alacaksınız.

Hatalı kripto transferleriniz geri döndürülebilecek ya da iptal edilebilecek işlemler değildir.

Saygılarımızla,
                              En son Rotabet Destek tarafından düzenlendi; 08 - 12 - 20, 19 : 47.
                              Masaüstü: https://www.rotabet366.com | Mobil: https://mobil.rotabet366.com | TinyURL: https://tinyurl.com/rotabet | Bit.ly: https://bitly.com/rotabetadres

Şansınız Bol, Rota'nız Bizimle Olsun.

Yorum

Çalışıyor...