Bitcoin Kullanım Klavuzu

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • shadow77
    • 23 Mar 2017
    • 3317
    • Hobi
    • Babayım

İlk olarak LeeSharp77 tarafından gönderildi

yok imkansız. kartla satanların hepsi ister hatta selfie ister. ve limitleri de çok düşüktür. ayrıca bazı yerlerde kapanmaya bile başladı kartla bitcoin alımı suistimal edildiği için.
    Anlaşıldı hocam eyvallah sağ ol

Yorum

• legendarybet
      • 04 Jun 2016
      • 4139

Arkadaşlar binance card türkiye de ne zaman faaliyete girecek bilginiz var mı?

Yorum

• LeeSharp77
        • 12 Apr 2017
        • 2523

İlk olarak legendarybet tarafından gönderildi
        Arkadaşlar binance card türkiye de ne zaman faaliyete girecek bilginiz var mı?
        büyük olasılıkla iptal olacak ya da çok geç bir sürede gelecek. yakında bekleme dostum. yerli büyük borsalardan biri visa debit kart çıkartcakmış onu alırsın çıkarsa. coinlerini içine atıp kullanırsın bankayı aradan çıkartıp.

Yorum

• legendarybet
          • 04 Jun 2016
          • 4139

İlk olarak LeeSharp77 tarafından gönderildi

büyük olasılıkla iptal olacak ya da çok geç bir sürede gelecek. yakında bekleme dostum. yerli büyük borsalardan biri visa debit kart çıkartcakmış onu alırsın çıkarsa. coinlerini içine atıp kullanırsın bankayı aradan çıkartıp.
          Hangi borsa çıkartacak bir de freebet iletişim başlığına giremiyorum kısıtlamamı var?

Yorum

• shadow77
            • 23 Mar 2017
            • 3317
            • Hobi
            • Babayım

Arkadaşlar cointal nasıl site bilgisi olan var mı kredi kartı ile yatırım yapmayı düşünüyorum oraya. Oradan paribu yantranaver etmeyi düşünüyorum. Bilgi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

Yorum

• LeeSharp77
              LeeSharp77 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              güvenilir. ama kredi kartıyla yüksek komisyon verirsin. bir de doğrulaman şart yani başkasının kartıyla yapamazsın.

• shadow77
              shadow77 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Teşekkürler başkan yorumun için.
          • buccaneers
            Banned
            • 29 Jul 2018
            • 358

Şu sıralar Bitcoin transferinde sorun yaşayan var mı? 4 saattir transfer beklemede, 10-30 dakika sürüyordu normalde.

Yorum

• CassioLincoln
              • 10 Nov 2012
              • 392

Arkadaşlar selam,

Bu blockchain olayını ilk kez deneyerek siteye aktarım yapıyım dedim neredeyse 3 saate yakın olacak onaylanma kısmı hala 0/3 olarak gözüküyor. Her zaman böyle mi sürüyor bu blockchain aktarmaları? Açıklama kısmını boş bırakmıştım onunla alakalı bir durum olabilir mi peki?

Bir de mesela daha önce birkaç kez paribu kullanarak direkt siteye aktarım yaptım. Hiç blockchain kullanmasakta direkt olarak paribu veya btcturk gibi borsalardan aktarım yapsam bunun ilerleyen herhangi bir zamanda dezavantajı olur mu?

Bilgili arkadaşların cevaplarına şimdiden teşekkürler.

Yorum

• kadiran54
                • 17 May 2002
                • 886

Merhaba.. Skriil den bitcoin aldim ama b10 a aktaramiyorum bir turlü. Nasil yapacagimi da bilmiyorum. Bana şifre falan vermiyor sadece bc ile baslayan bir kod var. Nasil yapildigi ile ilgili bilgisi olan var mi?

Yorum

• Yngwie
                  • 16 May 2013
                  • 2846
                  • USDC BUSD

bugün bitcoin transferlerinde çok yüksek komisyon çıkıyor, nedenini bilen var mı? eskiden priority ile 1-2 euroya gönderirken şimdi 8-10 euro gibi masraflar cıkıyor üstelik miktar öyle çok büyük olmamasına rağmen.

Yorum

• Kanepi
                    • 10 Nov 2011
                    • 1178

İlk olarak Yngwie tarafından gönderildi
                    bugün bitcoin transferlerinde çok yüksek komisyon çıkıyor, nedenini bilen var mı? eskiden priority ile 1-2 euroya gönderirken şimdi 8-10 euro gibi masraflar cıkıyor üstelik miktar öyle çok büyük olmamasına rağmen.
                    btcturk ücretsiz

Yorum

• sezbatu
                      • 22 Sep 2012
                      • 787

İlk olarak Kanepi tarafından gönderildi

btcturk ücretsiz
                      yemin ediyorum tek geçerim BTCTURK'ü paribu,binance,coinzo hepsinde 250'şer Tl transfer ettim 28-30 Tl arası kesinti oldu, bir de şöyle bir sorun oluşuyor, sen siteye 250 TL bitcoin depoziti yapacağım diye yazıyorsun onlar da sana o tutarın karşılığı bitcoin yazıyor, kopyala yapıştır yapıp yolluyorsun, fakat borsa 250 Tl'den komisyon aldığı için senin paranın miktarı düşüyor ve otomatik olarak hesabına yansımıyor, sonra 10 kere bağlan derdini anlat belki manuel olarak yükletebilirsin.

Yorum

• Yngwie
                        • 16 May 2013
                        • 2846
                        • USDC BUSD

İlk olarak Kanepi tarafından gönderildi

btcturk ücretsiz
                        blockchainde tutuyorum ben. borsada fazla miktar tutmamakta fayda var. bi de bazı sitelere para gönderirken borsadan göndermemek daha güvenli.

Yorum

• CassioLincoln
                          CassioLincoln yorum yaptı
                          Yorum düzenleme
                          Btc yatırım olayında yeni sayılırım. Bu konu benim de kafama takılıyor. Bazı sitelere btcturk veya paribudan direkt gönderim yapmak sıkıntı çıkarabilecek bir durum mudur?
                      • Casablancas
                        • 28 Jan 2011
                        • 3316

paribudan rota bete göndermeyi denedim olmuyor. adresi ve miktarı kopyalıyorum 0'dan büyük girin diye bir hata veriyor anlamadım.

Yorum

• JuanPablo
                          • 15 Mar 2015
                          • 2897

İlk olarak Casablancas tarafından gönderildi
                          paribudan rota bete göndermeyi denedim olmuyor. adresi ve miktarı kopyalıyorum 0'dan büyük girin diye bir hata veriyor anlamadım.
                          Bende gönderemedim aynı hatayı veriyor uyuz oldum başka borsa geçtim

Yorum

• sirkeci
                            Banned
                            • 18 May 2020
                            • 52

İlk olarak Yngwie tarafından gönderildi
                            Ltc daha iyi gibi. Masrafı az ve daha minimal tutarlarda işlem yapabiliyosun. Alınan komisyonlar da çok küçük

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Çalışıyor...