Bitcoin Kullanım Klavuzu

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • cyprusgambler
    • 12 Nov 2010
    • 1368

İlk olarak blacku2 tarafından gönderildi
    Neteller e bitcoine para yatıracâgim sırada. 300 eur diyor.( 897) tl diyor. İşlem başına enyuksek yatirma 300 euro.ben 1000 eur yatirmak istiyorum 4.5 defami yatıracâgim???

acentelar ile asyada oyandığını varsayarak söylüyorum netellere gerek yok ki direk acentaya yatırabiliyorsun.

İlk olarak Asianconnect Destek tarafından gönderildi
    bitcoin islemleri ücretsiz bitcoin kullanabilirsiniz ama orda da bazı prosedurler uyguluyoruz. siz bize btc yi yatırıyorsunuz biz o an onu satıyoruz bir firmaya o firmanın verdigi kur carpımı kadar euro eger onay verirseniz hesabınıza ekleniyor. biliyorsunuz kur dalgalı. takdir sizin.

Yorum

• sneijder_10
      • 30 Mar 2015
      • 191
      • Tennis,Basketball
      • Kamu

İlk olarak cyprusgambler tarafından gönderildi
      acentelar ile asyada oyandığını varsayarak söylüyorum netellere gerek yok ki direk acentaya yatırabiliyorsun.
      Doğru tespit nettellere fee ödeyeceğine git asianconnecte öde daha avantajlı olur

Yorum

• blacku2
        • 30 Oct 2012
        • 59

Evet Asya'dan . Pinaccl ile oynuyorum. Teşekkürler. Bunu bilmiyordum.

Yorum

• ere_wade
          • 15 Sep 2011
          • 1555

Cloudbete depozit yaptığımızda depozit miktarını nereye yazacağız hiç bir şey göremiyorum.Yardımınızı alabilir miyim?

Yorum

• sneijder_10
            • 30 Mar 2015
            • 191
            • Tennis,Basketball
            • Kamu

İlk olarak ere_wade tarafından gönderildi
            Cloudbete depozit yaptığımızda depozit miktarını nereye yazacağız hiç bir şey göremiyorum.Yardımınızı alabilir miyim?
            Sana verilen yatırma adresine gönderiyorsun.Miktarı cüzdanından yazacaksın siteye yazmana gerek yok

Yorum

• ufukefe
              • 20 Nov 2005
              • 155

neteller ve asianconnect'e bitcoin ile nasıl para yatırabiliyoruz, anlatabilecek var mı acaba?

Yorum

• sneijder_10
                • 30 Mar 2015
                • 191
                • Tennis,Basketball
                • Kamu

İlk olarak ufukefe tarafından gönderildi
                neteller ve asianconnect'e bitcoin ile nasıl para yatırabiliyoruz, anlatabilecek var mı acaba?
                Netelleri bilmiyorum asianconnect desteği var forumda sana bir bitcoin adresi verirler oraya gönderirsin sor istersen başıkta

Yorum

• blacku2
                  • 30 Oct 2012
                  • 59

Asya'dan oynuyorum fakat bitcoin den yatırıp bitcoine cekebiliyormusuz.bitcoinden netellere çapraz çekim yok Muş.bitcoinden masraf alıyorlar bana sorup onay istiyorlar ( bir fiyat veriyorlar) kabul ederse depozito yu yatiriyorlar. Netellerden para yatırmak ücretsiz olmuş sadece çekerken %1 . Bende bitcoin den netellere parayi çekip, neteller üzerinden de Picannel e depozit yapacağım .en iyisi bu yöntem.

Yorum

• hollybats
                    • 28 Jun 2015
                    • 6

Para çekerken banka hesabımıza havale mi yapıyolar? Ne kadar sürüyor

Yorum

• Mirzayev
                      • 24 May 2013
                      • 3098

btcıne ıle ılgılı merak edılenler ıcın mutlaka ızleyın..sagdakı sakallı olan anıl btcturk te calısıyo aynı zmanada

Yorum

• ere_wade
                        • 15 Sep 2011
                        • 1555

Bitcoin serverlarında sıkıntı mı var? Dünden beri 200k satoshi bekliyorum hala gelmedi. Normalde anında geliyordu.

Yorum

• sneijder_10
                          • 30 Mar 2015
                          • 191
                          • Tennis,Basketball
                          • Kamu

İlk olarak ere_wade tarafından gönderildi
                          Bitcoin serverlarında sıkıntı mı var? Dünden beri 200k satoshi bekliyorum hala gelmedi. Normalde anında geliyordu.
                          Serverlarda değil,pool derinliği ile alakalı bir durum 1 milyon işlem olur 10 dk gerçekleşir.Arada seninki gibi durumlar oluşabilir bekleyeceksin gelir illaki

Yorum

• ere_wade
                            • 15 Sep 2011
                            • 1555

İlk olarak sneijder_10 tarafından gönderildi
                            Serverlarda değil,pool derinliği ile alakalı bir durum 1 milyon işlem olur 10 dk gerçekleşir.Arada seninki gibi durumlar oluşabilir bekleyeceksin gelir illaki
                            Yok ben epayi bekliyorum dünden beri hata veriyor anlayamadım bi türlü. Mail de attım cevap vermiyorlar.

Yorum

• sneijder_10
                              • 30 Mar 2015
                              • 191
                              • Tennis,Basketball
                              • Kamu

Bundan böyle www.okpay.com adresinden kredi kartı ile bitcoin satın alabilirsiniz. İşlem ücreti % 3. Dilerseniz site üzerinden kendinize kart çıkartıp ecopayz gibi kullanabilirsiniz. Yaşasın özgürlük. Ecocarda alternatif geldi. Ayrıca sadece bitcoin ile işlem yapılan yeni bir debit kart var onunda incelemesini bir süre sonra paylaşacağım.
                              En son sneijder_10 tarafından düzenlendi; 22 - 07 - 15, 23 : 51.

Yorum

• darkblue1907
                                • 30 Aug 2015
                                • 8

İlk olarak sneijder_10 tarafından gönderildi
                                Bundan böyle www.okpay.com adresinden kredi kartı ile bitcoin satın alabilirsiniz. İşlem ücreti % 3. Dilerseniz site üzerinden kendinize kart çıkartıp ecopayz gibi kullanabilirsiniz. Yaşasın özgürlük. Ecocarda alternatif geldi. Ayrıca sadece bitcoin ile işlem yapılan yeni bir debit kart var onunda incelemesini bir süre sonra paylaşacağım.
                                kardeş sağlammı burası kredi kartıyla alınca belge falan isteniyor mu

Yorum

Çalışıyor...