Uzaya çıkan token BDCC

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • lakers24
    • 18 Jan 2013
    • 2988

Biraz araştırdım da yüzde yüz scam hocam. Ama umarım çekim yapabilirsin. Yani hintlililer bilişimde vs iyi ama bu adamlar çok ciddi çöp. Bu tokenin ekibi için konuşuyorum.

Yorum

• _Vincent_
      _Vincent_ yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      bakalım hayırlısı. param borsada. borsa ne yapacak o önemli.
  • cpzai3
    • 14 Feb 2016
    • 259

Indoex borsası da Estonyada kayıtlıymış. Abi sen bu Estonya işine fena takılmışsın. Veriyosun 1500 euroyu bir muhasebe şirketine (sitelerindeki hanım fotoğraflarının olduğu şirket gibi ) açıyorlar şirketi senin adına.

Indoex'e biraz baktığımda iki alarm var;

1- Bitcointalk forumunda baya bir kepaze edilmişler.
    2- trustpilot sitesinde 5 ve 1 yıldız almışlar sadece. 5 yıldızların hepsi aynı günlerde yazılmış, büyük olasılıkla fake yorumlar ne yazık ki.

Bunlar tabii borsayı da scammer yapmaz. Fakat en azından, tokenla alakalı bir durum oluştuğunda paramız "indoex"te güvencede diye düşünmemek lazım, orası kesin.

Kusura bakma, sürekli heves baltalıyor gibi oluyorum. Fakat izlenimleri paylaşmasam rahatsız olurum.

Yorum

• _Vincent_
      _Vincent_ yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Hayırlısıyla kurtulaydık şu işten bekliyoruz hafta sonu dediler inşallah doğrudur.
  • cpzai3
    • 14 Feb 2016
    • 259

Var mı bir gelişme hocam merak ettim?

Yorum

• _Vincent_
      _Vincent_ yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Hala BDCC yöneticilerinden haber bekliyoruz diyor borsadakiler. biraz sabır bekleyin. millet yazıyor tabi. Azbit de listelenecekmiş 7 aralıkta belki o vakit bulunduğumuz borsa da açar trade falan dediler. Ya sabır tabiki dostum bakalım.
  • _Vincent_
    • 18 Jul 2009
    • 2682
    • Sinema -Futbol -
    • Yapımcı-Tiyatrocu -Oyun

Evet arkadaşlar umarım gereksiz yer işgal etmiyorumdur. Bugün indoex borsası ile BDCC yöneticileri birbirine girdi. Artık iyi polis kötü polis muhabbeti döndü bence durumu anlamadık. O ona dolandırıcısın o ona dolandırıcısın diyor. Borsa hack olayı yalan diyor. Bize mağduru oynadı diyor. Gerekli şartları yerine getirmiyorlar listeden çıkardık diyor. Öbürü ıvır zıvır diyorlar. Her neyse. Borsa paranızı çekmemiz için çekim bölümünü açtı. metamaske geldi bdcclerim. Borsa daha dedi ki yeni sözleşmeye geçiyorlarmış. BDCC yönetimi ile iletişime geçiniz. Eski sözleşmeli tokenleri aldık. yenileri ile nasıl değişiriz diye sorduk. Bdcc yönetici ile iletişime geçtim. Tamamen türkçeye çevirdim

ben: indoex eski jetonları gönderdi. Yeni adres nasıl yapılır?
    ben: web sitenizin değişim linki lütfen
    bdcc:https://blockbeats.exchange/
    Ben:Teşekkürler
    Ben: bdcc'nin bir para yatırma adresi olmadığını söylüyor. sitenizde(Siteleine girdim bdcc depozito yapayım. oradan eski token sözleşme ile yenisini değiştirmek için.)
    bdcc:Evet, önümüzdeki 4 gün açık(4 gün sonra açılacağını söylüyor)
    Ben:Eski bir sözleşme adresi var. 4 gün sonra kaybolur mu?
    BdccYeni akıllı sözleşme adresi güncellemesi
    Önümüzdeki 4 gün

Depozito

Widrwl açık
    Sorun yok diyorsun. Doğrumu anladım.
    Evet

şimdi ben neyapayım arkadaşlar. yarın bir gün azbit borsası(coinmarketcap de 55.sıradaydı en son.) listesinde olacak açılınca oraya mı yollayayım.
    Bdcc tamaen scam birde onların sitesine yollarsam iyice gider mi. ama değiştirmek için başka çare yok. onların orada şu anda bdcc fiyatı 1 dolar.(378 dolar edecek orada bozarsam)
    Metamask'da usd coine çevirdim. 33 dolar ediyor. (Hiç uğraşma lanet olsun 10 dolarla girdin en azından paranı kurtar 3.5 katı olmuş çek mi dersiniz.(Benim arkadaşım biraz bekle dedi metamask saçma bir fiyata kırdırıyor dedi)

Dizi film gibi oldu be önerilerinizi beklerim.

Yorum

• narcoturkey
      • 23 Nov 2021
      • 74
      • Pudra şekeri ticareti

Büyük ihtimalle scam çıkar ama belkide çıkmaz çekersin

Yorum

• lakers24
        • 18 Jan 2013
        • 2988

378 doları zorla derim. Bir ihtimal olur belki. Senden çok sonra girip yukarıdan alanlar olduysa elemanlar ödeyebilirler totalde karları varsa tabi. Ama yuzde yuz scam proje. Bir zamanlar etherium soft çıkarmışlardi. 10 15 dakika stalklayip scam oldugunu yazmistim birçok insan para kaptirdi. Bunlar onlardan bin beter emin ol

Yorum

• _Vincent_
          _Vincent_ yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          zorlayacağım aynen. Adamlar kendini savunuyorlar. 3 yıldır piyasadayız diyor olsa şimdiye kadar olurdu v.s diyorlar. İnanalım bakalım Vallahi anlattığına göre beterin beteri varmış
      • cpzai3
        • 14 Feb 2016
        • 259

Maddi durumuna bağlı hocam. 33 dolar bile lazım bana diyorsan hemen bozdur. Bitica bence para falan ödemez, şu anda baya bir insan bdcc lerini bozdurmak için bekliyor fakat kim alacak belli değil. Daha önce alan alıyor demişsin bu konuda, fakat Coinmarketcap'deki sayılarda da dikkat edersen hep uyarısı var sitenin, bu sayıları doğrulayamadık diye. Almışken düzgün para alalım dersen dene bir bitica exchange'i. Belki verecekleri tutar, coini daha çok şişirmek isterler falan. Fakat hack olayı falan filan yalan, o konuda indoex haklı. Bitica dediğin bir tane adam, öyle sözleşmeler, hackler, yöneticiler falan hep şov.

Azbit de bir başka dolandırıcı. Bir farkları yok birbirlerinden.

Yorum

• _Vincent_
          _Vincent_ yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          teşekkür ederim yorum için. Sağolasın ışık oldu. maddi konuyla ilgili problemimiz yok Allah'a şükür. Bizde şu vardır. Para kaptırmamak 1 lira bile olsa. İnat var prensip var. O yüzden hiç alamamaktansa en son çare en azından para kaptırmadık deriz. Enayi yerine düşmeyelim. Arkamızdan konuşmasınlar beter bir şey çünkü

• _Vincent_
          _Vincent_ yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Bu arada bankcex'de 14 dolar. orada bozduran bozdurana çözemedim. Şişiriyorlar bir yandan bir yandan satıyorlar mı anlamadım.
      • budela
        • 01 Feb 2009
        • 3611

İndoex te ben çok işlem yaptım hiç sorun yaşamadım. Çekimlerimde hep zamanında geldi yalnız biraz garip bir site kyc istemiyor mesela

Yorum

• _Vincent_
          • 18 Jul 2009
          • 2682
          • Sinema -Futbol -

şurada hataları var dostum. ben 50 kere söyledim. bunlar bakımdayken dedim ki, token sözleşme adresi değişiyor. yenisiyle değişin. sıkıntı yaşamayalım. biz her şeyi hallediyoruz dediler. sonra kavga muhabbeti. tokenlerinizi çekin dediler. eski tokenleri yolladılar.

Yorum

• _Vincent_
            • 18 Jul 2009
            • 2682
            • Sinema -Futbol -

lanet adminleri her kıtadan insanlarla dalga geçiyor. 30 dolara bozdurup çektim. bu iş de burada böylece kapandı. BDCC denilen tokenin yanından dahi geçmeyin. Coinmarketcap de listeliymiş falan çok da önemli olmuyor. öğrenmiş olduk. Neyse zararımız yok en azından.

Yorum

Çalışıyor...