20 Kişi Getir 1260 Lirayı Götür - Cool Avacats NFT

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

20 Kişi Getir 1260 Lirayı Götür - Cool Avacats NFT

Discord hesaplarına 20 kişi getirene 2.5 Avax (1260 Lira) değerinde Avacats NFT hediye ediyorlar.

Kendi çizdikleri saçma sapan çizimlsr ama işte binlerce insan bu parayı verip alıyor. Birde nadir NFT çıkarsa çok daha yüksek meblağlar bu uğurda harcaniyor. Bize de katılıp parayı almak düşer.

Sizde kendi davet linkinizi oluşturup sosyal medya hesaplarınızda falan paylaşarak 20 kişi bulabilirsiniz. Siz yapmayacaksaniz bile aşağıdaki linkten benim 20 kişi bulmama yardımcı olursanız sevinirim.

15 Ekim'de bitiyor.

Buradan Discorda katılın: https://discord.gg/ebZGxVyd

Adımlar:

Linke tıkla, discord kanalına giriş yap.
    Üyeleri davet et butonundan kendi davet linkini oluştur.
    Davet edilen kişilerin 15 Ekim'e kadar kanalda kalmaları gerekiyor.

20 Discord açıp yapmayı aklınızdan bile geçirmeyin sonu hüsran olur...

​​​​
    En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 14 - 10 - 21, 14 : 09.
  • Sahm4t
    • 03 Nov 2020
    • 2741
    • Kamp yapmak
    • Plastik

İşin ucunda para olmayınca kimse yazmamış başlığa oysa sen o kadar yardımcı olmaya çalışıyorsun burda insanlara discord hesabım yok diye biliyorum ama senin için üyelik oluşturup katılacağım 1 kişi 1 kişidir umarım zincirin devamı gelir

Yorum

• HornyHornet
      • 25 Aug 2012
      • 4981

Ben senin linkten katıldım. Bol şans

Yorum

• ExBronx
        • 20 Oct 2020
        • 5610

ben ilk katılanım senin linkinden gece katıldım, bol şans hocam

Yorum

• Thief
          • 06 Mar 2007
          • 14929
          • Backgammon
          • Professor

20 kisi getir vs demesen zaten en az 50 kisi katilip üye olurdu boyle insanlara fayda saglamican müdür.

Yorum

• Sahm4t
            Sahm4t yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Çiğ süt emmiş insanoğlu, sadece kendi çıkarını düşünüyor çoğu kişi istiyor ki sadece ben kazanayım başka kimse kazanmasın. Bazı insanlar da var ben kazanıyorum benimle birlikte başkaları da kazansın. Hele hele sırf çekiliş için falan kullanana burayı diyecek tek kelime sözüm yok ona o kadar gıcık oluyorum
        • emoss
          • 29 Apr 2006
          • 11364

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
          Discord hesaplarına 20 kişi getirene 2.5 Avax (1260 Lira) değerinde Avacats NFT hediye ediyorlar.

Kendi çizdikleri saçma sapan çizimlsr ama işte binlerce insan bu parayı verip alıyor. Birde nadir NFT çıkarsa çok daha yüksek meblağlar bu uğurda harcaniyor. Bize de katılıp parayı almak düşer.

Sizde kendi davet linkinizi oluşturup sosyal medya hesaplarınızda falan paylaşarak 20 kişi bulabilirsiniz. Siz yapmayacaksaniz bile aşağıdaki linkten benim 20 kişi bulmama yardımcı olursanız sevinirim.

15 Ekim'de bitiyor.

Buradan Discorda katılın: https://discord.gg/PKqNcQ9fna

Adımlar:

Linke tıkla, discord kanalına giriş yap.
          Üyeleri davet et butonundan kendi davet linkini oluştur.
          Davet edilen kişilerin 15 Ekim'e kadar kanalda kalmaları gerekiyor.

20 Discord açıp yapmayı aklınızdan bile geçirmeyin sonu hüsran olur.

​​​​
          Senin linkten katıldım bende dostum. Eğer kişi sayısında eksigin var ise pm atarsan yardımcı olurum.
          En son emoss tarafından düzenlendi; 14 - 10 - 21, 13 : 32.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak Thief tarafından gönderildi
            20 kisi getir vs demesen zaten en az 50 kisi katilip üye olurdu boyle insanlara fayda saglamican müdür.
            Ondan değildir ya

Forumda discord kullanan yok denecek kadar azdır, olmamasida normal. Birkaç büro discord açsa 10 lira (1 Dolar) freebet verse ben dahil bizden üye olmayan kalmazdı. Yıllar öncesinden üye olurduk discorda

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak emoss tarafından gönderildi

Senin linkten katıldım bende dostum. Eğer kişi sayısında eksigin var ise pm atarsan yardımcı olurum.
              Teşekkürler, olursa olur olmazsa kalsın sorun değil de yapabiliyorsun sen kendin için yapsana işte. Discordu kullanmayı daha öğrenemedim buradan katılanları fake olarak algılamış neden böyle oldu biliyor musun? Bir kişi sunucudan ayrılmış, 3 kişiye fake demiş.

You currently have 4 invites. (8 regular, 1 left, 3 fake, 0 bonus)

Yorum

• emoss
                • 29 Apr 2006
                • 11364

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Teşekkürler, olursa olur olmazsa kalsın sorun değil de yapabiliyorsun sen kendin için yapsana işte. Discordu kullanmayı daha öğrenemedim buradan katılanları fake olarak algılamış neden böyle oldu biliyor musun? Bir kişi sunucudan ayrılmış, 3 kişiye fake demiş.

You currently have 4 invites. (8 regular, 1 left, 3 fake, 0 bonus)
                DC hesapları dogrulanmamıs uyeler olabilir , o sebeple fake algılamıstır belki. Benim adıma olması muhim degil dostum , o kadar emek verip paylaşım yapıyorsun. Ben CS den tanıdıgım cocuklara soylerim katılırlar. Ona gore durumunu guncellersin. DC yi genelde oyun icin kullanıyor millet , nft muhabbetleri cıkınca yavas yavas populerleşmeye basladı diye biliyorum.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Birkaç etkinliğe daha katılmıştım bu fake neden yazıyor anlamamıştım şimdi anlaşıldı. O kadar basitse yardımcı olursan sevinirim.Yalniz bence kendin içinde yapmalısın.
              • spykinqer
                • 14 Nov 2016
                • 1657
                • Para kaybetmek
                • Inşaat Mühendisi

Katıldım senin üzerinden dostum

Yorum

• budela
                  • 01 Feb 2009
                  • 3611

Katıldım bende

Yorum

• negatheef
                    • 13 Mar 2008
                    • 20855
                    • Betting

EndoplazmikBirKulum benim bu sitede üyeliğim yok önce uyelik mi yapmam gerekiyor?

20kişi geldiğinde hemen ekleniyor mu ve sonrasında hemen çekim yapabiliyor muyuz?

bilgi verebilir misin? bende hemen senin linkten uye olabilirim.

ayrıca 20 yi tamamladıktan sonra nasıl olacak? bunlar benim getirdiğim uyelere nerden bakacaklar mesela?
                    En son negatheef tarafından düzenlendi; 14 - 10 - 21, 14 : 54.

Yorum

• negatheef
                      • 13 Mar 2008
                      • 20855
                      • Betting

buna katılıp davet yapan var mı?

ben denerim ama üstteki olayı anlamam lazım.

Yorum

• ice87
                        • 13 Nov 2009
                        • 1551

Adam gece 4 te yazmış sabah hepimiz calisyoruz. Sende 10 da veryansın etmişsin. Tatli dil her zaman iyidir. Her an burayı mi takip edemeyebiliriz . Cekilis olur yok bizim adam kazandı sanki diğerleri düşman birşey olur tepki verirsiniz. Tabiki çıkarcı grup insan vardır ama elestireceksek o kişiden iyi olmamız lazım. Katılmak zorunda değil kimse paylaşmak zorunda da değil. E. R.yi seviyoruz gayet paylaşımları dili üslubu çok iyi sırf bu yüzden akşam 9 10 dan sonra uğraşırım . Olur olmaz o ayrı. Sahm4t

Yorum

• Sahm4t
                          Sahm4t yorum yaptı
                          Yorum düzenleme
                          Müdür ben şu ana kadar hiçbir zaman vay şu kazandı vay bu kazandı diye tepki göstermedim kazananlara tebrikler dedim çekildim. Kimi düşman ilan etmişim? Ben veryansın ettiğimde forum aktifti birçok konuya 286 TL çekiliş başlığında yazanlar burayı da görüntülemişler hiçbir tepki bırakmamışlar üzerine alınan alındı. Ayrıca insanlara bişeyler katmak için çaba gösteren ve göstermeyen var. Bu şahısları sende görüyorsun. Bu çıkarcı insanlardan tiksiniyorum!

• ice87
                          ice87 yorum yaptı
                          Yorum düzenleme
                          Sahm4t boşver ağa kişisel foruma ceviremeyecegiz için fayda sağlayani çıkarcı olmayanı destekliyip geçeceğiz. Yoksa kötüye bakarsak memlekette adam kalmaz. +1 de benden EndoplazmikBirKulum
                      • bykahraman
                        • 04 Jun 2013
                        • 7983

Benim de uyeliğim yok linkten üye olurum.

Yorum

Çalışıyor...