Madenci onayı nedir?

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Omer87
    Banned
    • 05 Aug 2021
    • 276

Madenci onayı nedir?

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce çok defa kripto çekimi yaptım ilk defa başıma gelen bir olay var. Siteye güvenim sonsuz zaten site gönderdiğine dair tx hash kodu veriyor. Btcturk firması ile görüştüm tx hash kodunu sorgulattım. Usdt gönderilmiş fakat madenci onayı beklenmektedir dedi.
    Site ile tekrar görüştüm. Site canlı destek aynen şöyle diyor
    "Madenci onayı, blokzincirine eklenecek yeni bloğa dahil edilen işlemlerin, geçerliliğinin, blokzincirinin algoritması ile kontrol edilerek doğrulanmasıdır.
    İşleminiz tarafımızdan gönderim yapılmıştır. Ağ üzerinde ki madenciler tarafından onaylanma sürecinde olabilir."

Bu şekilde madenci onayına takılan çekiminiz oldu mu? Ne kadar sürdü madenci onayı ?
  • javoks
    • 10 Apr 2020
    • 151

https://prnt.sc/1roozwe canlı destek baya zeki bir arkadaşmış kripto işlemlerde onay veren kişi yada firma artık herneyse o arkadaş çok uzun sürer mi bilmiyorum

Yorum

• Omer87
      Banned
      • 05 Aug 2021
      • 276

Henüz gelen yok. Bu madenci onayı ile ilgili ne kadar sürer konusunda bilgisi olan arkadaş yok mu?

Yorum

• huso02
        • 09 Mar 2017
        • 2698

Hocam o anki ağ yoğunluğuna ve madenciye verilen ücrete bağlı bu durum. Ben litecoin ve tron ile yapıyorum işlemleri çok hızlı. Ama bazı kriptolarda 1 güne varan uzun beklemeler olabiliyor

Yorum

• Omer87
          Banned
          • 05 Aug 2021
          • 276

Ben daha önce aynı siteden çok kez çekim yaptım ilk defa böyle bekledim. Hatta 2 gün önce 3000 tl usdt çekim yaptım ve sitede onaylandıktan sonra 15-20 dakikada hesabıma gelmişti.
          Dün 16:26da çekimim onaylanmış (600 tl.)
          Neyseki az önce hesabıma geldi. Siteden değilde sanırım coinpayments madenci onayını bekleten..

Yorum

• bwbbet
            • 04 Mar 2015
            • 1609

Bir defasında sportsbet den çekimi 3 gün beklemiştim. Donatello bir site önermişti. O siteden madenci ücretini artırmıştım. Sonrasında 1-2 saatte gelmişti para. Yollandıktan sonra bir şekilde geçte olsa geliyor. Can sıkıcı oluyor ama panik yapmaya gerek yok.

Yorum

• Omer87
              Banned
              • 05 Aug 2021
              • 276

Teşekkür ederim bende panik yapmadım hem miktar küçüktü hem siteye güveninim sonsuzdu. Ki site parayı gönderdiğine dair tx hash kodunu paylaşmıştı benimle buda gönderdiklerinin kanıtı oluyor.
              Benim ödemem 24 saat içinde gelmiş oldu. Daha önce duymamıştım başıma gelmemişti ondan paylaştım ve bilmeyen arkadaşlarda öğrenmiş olur hem. ..

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Madenci benim ne zaman canım isterse o zaman onayınızı vereceğim lütfen bekleyiniz anlayışınız için teşekkürler.

Öncelikle biraz ucun sürebiliyor Ethereum hazretlerinin keyfine kalmış bir olay. Şimdi bu usdt transferinde farklı ağlar var güvendiğin site umarım Erc20 ile trasnfer yapmıştır zira Btcturkte sadece Erc20 var. Trc20 ile transfer yaptıysa para gelir ama her türlü sıkıntı, btcturkle iletişim kurmak falan gerekir. Acemi bir site degilse bu hatayı yapmazlar.

Para çekerken en iyisi litecoin veya varsa tron veya trbinance kullaniyorsaniz busd olarak çekmektir. Usdt erc20-Ethereum ve Bitcoin de fazla kesinti olur paranız eksik yatar.

Yorum

• Omer87
                  Banned
                  • 05 Aug 2021
                  • 276

Benim param hesabıma geçti yaklaşık 22-23 saat sürdü. Siteden çekerken erc20 olarak belirtiyorum dediğiniz gibi btcturkte erc20 ağı var.
                  EndoplazmikBirKulum kesintiler konusunda haklısınız. Usdt çekimlerinde kesinti olmuyor ondan dolayı seçiyordum ama bundan sonra başka kriptoları deneyeceğim sanırım..

Yorum

Çalışıyor...